» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeszów-Jezioro Solina-Łańcut
Autor Wiadomość
Binladen 
ETZ'ciarz


Motocykl: MZ ETZ 150
Pomógł: 28 razy
Wiek: 30
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 788
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-06-28, 18:22   Rzeszów-Jezioro Solina-Łańcut

W niedzielę 30 czerwca , wyruszam na MZ , wraz z ekipą na innych sprzętach w podróż , 330km w jedną stronę , to mój pierwszy taki wyjazd , sprawdzimy sprzęta pod kątem niezawodności i sprawdzenia mojej roboty , postaram się uzupełniać dane na bieżąco . A tu fotki z przygotowania :











I tak , dobiegł końca nasz wyjazd , było nas tylko dwóch na motongach , ja na etz 150 i kumpel na Yamaszce DragStar 1100 , droga do rzeszowa bez problemów przez wioski , mz-a bezawaryjnie dotarła na miejsce , wszystko działa jak należy , na miejscu również nieźle sobie radziła .Droga jak mówiłem ładna , szybka i pusta , pokonanie Wisły to nie był problem bo GPS wyprowadził nas na prom :klnie: ale i tak fajnie było , fotki i filmik niedługo , .Droga powrotna w niepewnej pogodzie , pod koniec trasy deszcz i zalana miejscowość LELÓW pod częstochową , przez co musieliśmy kołować na około , i 2 godziny na szukaniu drogi poszły się jebac , pozrywane mosty , podmyte drogi to bilans dzisiejszej ulewy pod częstochową , do domu dotarłem zmęczony i mokry , trudno , ale warto było !! Kolejny wyjazd to Morze Bałtyckie , ale się zobaczy .

Miejscowości jakie zwiedziłem to Solina , tama i jeziorko , dupa oczywiście wykąpana , potem Leżajsk , chcieliśmy zwiedzić browar , ale nie dało się , wogóle zabarykadowane wszystko , a szkoda , miasto Leżajsk , jak dla mnie , Ukraina się kłania , to samo nasza miejscowość Łańcut , i wioski , PRL się kłania . ale koniec narzekania , MZ spaliła 42-4-5l benzyny , na zuzytym BVF-ie , iglica na max podniesiona , i zapakowana dosyć konkretnie , więc wynik uważam za bardzo dobry , a i jeszcze jedno , ogólnie nakreciłem 720km . dziękuję dobranoc.










_________________

Ostatnio zmieniony przez Binladen 2013-07-06, 19:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Dodek 
...

Motocykl: mz cbr
Pomógł: 88 razy
Wiek: 28
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2201
Skąd: Mielec
Wysłany: 2013-06-28, 22:45   

Binladen, w niedziele akurat jest rajd - poznaj podkarpacie na 2 kołkach tylko że troche inne rejony rzeszów->lubaczow->przemyśl -> rzeszów

Cytat:
Tak jak już wcześniej pisaliśmy start tegorocznej edycji odbywał się będzie z Rzeszowskiego Rynku :) dojazd ulicą Słowackiego (obok filharmonii).
Start od godziny 8.oo do 11.3o - na tyle dostaliśmy pozwolenie od władz miasta :)
Tutaj każdy z uczestników dostanie coś do am am i do picu :)
Następnie -->>kierunek Łańcut ;)
Jednym z następnych punktów będzie zwiedzanie / oglądanie firmy o której na pewno już usłyszeliście czyli GAME OVER CYCLES w Lubaczowie.
Next -->> Przemysł.
A teraz najważniejsze ;) wyżerka jest zaplanowana w miejscowości Żurawica, obok tamtejszego fortu. Będzie tam czas na rozprostowania kości, piciu herbatki lub kafki, kiełbaski ;)
Powrót do Rzeszowa do RED ZONE PUB , Torowa 3 gdzie nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom w poszczególnych kategoriach :)
A nagród będzie cała masa począwszy od olejów, poprzez portfele, smary itp itd


Cytat:
Oto ostatnie informacje. Start odbywał się będzie z rynku rzeszowskiego od 8.00 do 11.30. Mamy zezwolenie na wjazd i wyjazd ulicą Słowackiego. Stanowisko startowe znajdować się będzie w głębi rynku za studnią, więc prżejechać trzeba cały rynek. Na starcie odbierzecie mapy i formularze na pieczątki. Trasa będzie liczyła ok 360 kilometrów, są zaplanowane 4 checkpointy. W Żurawicy jest do zwiedzania fort obronny, naprawdę super sprawa, potem jedziemy do Przemyślanej na rynek, gdzie będzie odbywał się festiwal fajczarski. Pieczątkę można będzie uzyskač w namiocie Informacji Turystycznej.
Na starcie odbierzecie napoje energetyczne, batony, broszurki turystyczne i drobny upominek od sponsora. Uczestnictwo oczywiście bez opłat. Na mecie rajdu w Red Zone zostaną wręczone nagrody w różnych kategoriach. Jest ich naprawdę bardzo dużo, myślę że nie starczy kategorii i niektóre nagrody rozdamy ot tak sobie :) .
Najważniejsze dla nas jest to że trasa została ułożoną bardzo ciekawie i mimo, że jesteśmy z Podkarpacia sami zdziwimy się jak piękne są tereny i trasy na których mieszkamy.
Oby pogoda dopisała. Zapraszam i.... SZEROKOŚCI!!!!


info www.podkarpackie2oo.pl/ :wink:
_________________
Etz 250 -> Sc33 ->Dl650-> F4i +RN09->f4i->CBF liter
 
     
Binladen 
ETZ'ciarz


Motocykl: MZ ETZ 150
Pomógł: 28 razy
Wiek: 30
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 788
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-06-29, 01:15   

Dodek, Ten wyjazd jest raczej czysto wakacyjny , tak żeby odpocząć trochę i się zabawić , chyba że reszta ekipy zarządzi jakiś zlocik czy rajd jak piszesz , więc plany mogą się zmienić :D
_________________

 
 
     
arlamir 


Motocykl: MZ TS 250
Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 442
Skąd: RJA
Wysłany: 2013-07-06, 10:05   

Czekaj czekaj, jechaliście może prezez jodłowkę?? Rzuciło mi się w oczy kilka japoń i chyba dwie mztki ( jedna właśnie 150 druga 251, obie czerwone ) na ogrodzie bylem to wiele nie widzialem :P
 
     
Binladen 
ETZ'ciarz


Motocykl: MZ ETZ 150
Pomógł: 28 razy
Wiek: 30
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 788
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-07-06, 18:39   

arlamir, Nie , jechaliśmy tylko we dwóch , reszta ekipy się wykruszyła przed wyjazdem , jak coś to jechałem ja czerwoną etz 150 , z sakwami , i koleś na Yamaha DragStar 1100 :piwo:
_________________

 
 
     
Nitrox13 
Nitrox 13

Motocykl: MZ TS150
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Okolice Rzeszowa
Wysłany: 2014-01-30, 13:51   

arlamir napisał/a:
Czekaj czekaj, jechaliście może prezez jodłowkę?? Rzuciło mi się w oczy kilka japoń i chyba dwie mztki ( jedna właśnie 150 druga 251, obie czerwone ) na ogrodzie bylem to wiele nie widzialem :P

Zwitać pewny nie jestem bo nie wiem którego ale kilkanaście razy byłego sezonu przejeżdżałem z kolegami przez jodłówkę i raz jechał z nami kolega właśnie na 251 może akurat nas widziałeś ta MZ 251 lekko wpadała w pomarańczowy ja na TS 150 jedna WSK 125 z 1959 (stary typ)i kilka skuterów a i chyba ale już nie pamiętam był jeszcze simson 51.
Tak czy siak na 2014roku jeszcze z pewnością TS-kę zobaczysz bo lubię właśnie przez jodłówkę jeździć bo okolica naprawdę niesamowita i widoczki też takie że nogi się uginają.Pozdro
P.S.
Co do wyprawy to naprawdę pełen podziw i szacunek niezłą trasę zrobiliście.Na 2014 będę próbował na Solinę czyli 100km w jedną no i oczywiście po raz drugi na Kalwarię Pacławską w Kwietniu na rozpoczęcie :D
Pozdro i szerokości
_________________
Od 11 roku na motorze począwszy od ogara 205,przez WSK 125,obecnie MZ TS150 i mam nadzieję że skończę na amerykańskim smoku BOSS HOSS Big Block a tak poza tym to CAŁY CZAS DO PRZODU I STARAM SIĘ ;D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14