» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
[ES 250/1] Jaskółka - strzela w gaźnik
Autor Wiadomość
Hvil 
Żółtodzub

Motocykl: ES250/0(DED) i 250/1
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 2429
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-03-29, 10:31   

Spróbujcie świec denso, ja się na nie przerzuciłem nawet w rometach:-) O dziwo działają niezawodnie i porządnie jak starocia polskie.
_________________
Pomożecie?.... Pomożemy!!!!:)
Dzięki temu forum, moje pierwsze moto prezentuje się tak:

http://pokazywarka.pl/ghqf1v/
 
     
karol 123 
Karlos

Motocykl: Mz 250/0 ES
Wiek: 44
Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 35
Skąd: Poznan
Wysłany: 2016-03-29, 19:47   

Problem rozwiązany a mianowicie było ich pare. Przewód WN przebijal przy fajce do głowicy drugi to gaznik a konkretnie zły poziom paliwa w komorze pływakowej a idąc dalej iglica pływaka ma na spodzie drucik który przytrzymuje iglice na ząbku drucik spróchniał iglica sie obniżyła zawyżajac poziom paliwa. Miałem inny gaznik na przepustnice płaska z której wyjołem pływak w idealnym stanie i maszyna wrócia na tory. Jedzie ładnie nie strzela nie prycha płynie przyspiesza. Jedynie co mnie denerwuje to luz na przepustnicy który na wolnych strasznie blachoce. Silnik generalnie musiałem rozpołowic po nie udanym złozeniu silnika na slikon (czerwony) podobno najgorszy. Efekt był taki ze ciągła olej z skrzyni biegów kopciła jak parowóz. Teraz złożyłem na uszczelke z gambitu i jest glanz
 
 
     
Seba_830 


Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 59 razy
Wiek: 26
Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 1604
Skąd: Stanisławów
Wysłany: 2016-03-29, 19:51   

Mam dla Ciebie złą wiadomość, ale czeka Cie ponowne rozpołowianie silnika :neutral: . W mzetach nie może być uszczelki pomiędzy karterami, bo skrzynia wtedy jest źle zdystansowana i biegi zaczynają wypadać. Silikon czerwony po za tym, że paskudnie wygląda uszczelnia bardzo dobrze, także musiałeś gdzieś indziej popełnić błąd.
 
 
     
krzysztof53 

Motocykl: MZ
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: Piastów
Wysłany: 2016-04-06, 20:20   

Witam ja kartery Mz 250 Trophy złożyłem na uszczelkę której nie powinno tam być i na razie 1300kmnie mam ze skrzynią kłopotów,a silikon powinien być inny bardziej gęsty taki szary nie pamiętam nazwy ale lepiej uszczelnia.A uszczelki nie powinno być w normalnych zestawach uszczelkowych nie ma uszczelki między kartery. :oops:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13