» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni na kolejną partię mocowań podnóżków do Jaskółki
Autor Wiadomość
Hvil 
Żółtodzub

Motocykl: ES250/0(DED) i 250/1
Wysłany: 2016-07-05, 07:51   Chętni na kolejną partię mocowań podnóżków do Jaskółki

Hej!
Zarzekałem się, że więcej już mocowań podnóżków do jaskółki nie czynię. Jednak ich popularność sprawiła, że kilka życzliwych mi osób męczy o nową partię.

W związku z tym, chciałbym zapytać czy ktoś z forum oprócz Micius byłby na nie chętny. Listę muszę zamknąć do 25 lipca by odebrać je od tokarza w sierpniu. Brakuje mi bez Micius 4 osób by tokarz zechciał całą partię robić.

Tak jak poprzednio, temacik na cnc rzucany, pełne odwzorowanie fabryki, plus małe poprawki. Zwiększona powierzchnia radełkowana, celem lepszego trzymania w ramie. Pogrubiony o 1,5 mm element na którym są ząbki, by nie krzywił się tak jak w oryginałach, stal utwardzana i gwint zwykły pod śrubę, nie drobnozwojowy jak w oryginale. Do tych podnóżków tokarz zaleca kupić jak najtwardszą śrubę min. 10, optimum 12 twardości.

Jeśli ktoś chętny proszę się wpisywać.
KOSZTY: 155 zł (dyszkę w stosunku do poprzedniej partii muszę za materiał doliczyć bo sam go kupuję) + 15 zł przesyłka GLS w 24h.
Poniżej fotki:

P.s. Drogi moderatorze, jest to dopiero wstępne pytanie, więc nie umieszczałem w dziale sprzedam. Jeśli uznasz, że inny dział ku temu jest optymalniejszy, proszę tam przenieś. (zastanawiałem się nad działem "usprawnienia")

http://pokazywarka.pl/ghqf1v/

Odpowiedz do tematu