» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Romet ADV 250
Autor Wiadomość
bery125 


Motocykl: Romet 717 WR 250
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 264
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-25, 13:07   Romet ADV 250

Znajomy ostro napalił się na to moto. Ja widziałem kiedyś tego rometa na targach i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie, ale pytanie czy ktoś miał z nim do czynienia? Zastanawiam się czy jest to udana konstrukcja, czy w praktyce okazuje się jedynie ładnie wyglądającym szajsem?
 
     
Dodek 
...

Motocykl: mz cbr
Pomógł: 88 razy
Wiek: 28
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2201
Skąd: Mielec
Wysłany: 2017-06-25, 13:18   

Powiedz znajomemu zeby szukał xr250R ew XR400 - to są pierwowzory na ktorych wzorowali sie chińczycy.
Motocycle tę w luj adv - lekkie , mocne , bezawaryjne i bardzo dobrze trzymają cenę mimo upływu lat.
Jc znam gościa z rzeszowa który tylko i wyłacznie ściąga te modele z włoch. - ceny ma spore ale coś za coś. Moj dobry kolega sprzedał cbrke i bierze na dniach od niego własnie xr400.
_________________
Etz 250 -> Sc33 ->Dl650-> F4i +RN09->f4i->CBF liter
 
     
William 
Zlotowicz
Mnich


Motocykl: Derbi Terra 125
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-25, 14:53   

bery125, jeździ tego całkiem sporo. W środowisku Romeciarzy jestem na bieżąco i od kiedy tylko pojawił się w sprzedaży ludzie zaczęli go kupować, często na różne spotkania przyjeżdża po kilka sztuk. Nie słyszałem, żeby jakoś specjalnie na niego narzekali. No może poza tym, że nie do końca dobrze jeździ nim się w terenie. Robimy sobie czasem rajdy terenowe. Starsze 125'tki i 150'tki przeskakują jak kaczki na wodzie a ADV250 grzęzną. :twisted:

Nie jest to motocykl robiony 'po taniości' jak stare K/Z/Zetka/R150/250/ADV125/150 itp. Tegoroczne zmiany norm w wypierdywanych spalinach zamknęły możliwość sprzedaży motocykli gaźnikowych więc zamknęły też możliwość sprzedawania motocykli najtańszych, jakie tylko da się sprowadzić.
_________________
http://mnich777.blogspot.com/
 
     
Peterek 
NNI A851


Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Nidzica/Wwa
Wysłany: 2017-06-25, 17:52   

Jeździłem tym cudem.
bery125 napisał/a:
ładnie wyglądającym szajsem

Dokładnie. Zawieszenie sztywne, silnik muł (licznik przekłamuje), skrzynia biegów działa jako tako, jakość wykonania tak jak William pisze, lepsza od budżetowych chinoli ale do japonii to mu sporo brakuje. Kufry i cały osprzet, który jest tam podoczepiany sprawiają wrażenie, ze nie wytrzymają pierwszej parkingówki.
Jeżeli na bieżąco się nie dba to rdzewieje, śniedzieje i się rozkręca. Normalne warsztaty nie chcą się za to brać a ASO polecam omijać szerokim łukiem. ....no ale jeżeli trafi się dobry egzemplarz (nawet nowe są różnie poskręcane) i otoczy się to moto troskliwą opieką, to może posłużyć. Do nas na serwis wraca bardzo rzadko, podobno białoruska policja używa tego na co dzień :)
_________________
"...obsraj sie a nie daj sie..."

To moja maszyna!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13