» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN

Ogłoszenie 

Kalendarze Klubowe 2018

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie OC w PZU ze zniżką dla członków PZM
Autor Wiadomość
slawek76 
Sławek76

Motocykl: MZ ES 250/1 z 1963r.
Wysłany: 2017-12-31, 09:41   

Widzę, że ta moja przyczepa trochę ożywiła dyskusję, ale chciałbym potwierdzić !

Dostałem zniżkę 70% z kartą PZM na przyczepę ciężarową rolniczą o ładowności do 3,5 T (Autosan), czyli dokładnie tak jak kolega RomanETZ napisał.

Na ciągnik rolniczy nie wiem, bo nie mam.
Dziwi mnie, jak to możliwe, że jedni te zniżki dostają, a inni nie. Nie upatrywał bym tu widzimisię agentów ubezpieczeniowych, ponieważ PZU jest zbyt dużą i poważną firmą, żeby w różnych miastach, różni agenci, różnie to sobie interpretowali.
Może przyczyną tego jest to, że faktycznie jeżeli ktoś miał szkodę w danym roku to zniżka się nie należy. Ja miałem szkodę dwa lata temu. W tym roku szkody nie miałem i zniżkę dostałem.
Ostatnio zmieniony przez slawek76 2017-12-31, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  

pzet 

Motocykl: Mz ts 250/1
Wysłany: 2017-12-31, 15:29   

[quote="slawek76"]
Dziwi mnie, jak to możliwe, że jedni te zniżki dostają, a inni nie. Nie upatrywał bym tu widzimisię agentów ubezpieczeniowych, ponieważ PZU jest zbyt dużą i poważną firmą, żeby w różnych miastach, różni agenci, różnie to sobie interpretowali.
A jednak jest tu pewne widzimisię, agent dostaje prowizje więc nie jest w jego interesie informowanie klienta że może zapłacić dużo mniej za swoją polisę.
Rok temu rozmawiałem w PZU o zniżce na członka PZMot i wyszło że dopiero przy 3-4 pojazdach ma to jakiś sens (zaczyna się opłacać).
Po temacie widać że nie ma nic za darmo i trzeba o swoje powalczyć, a przyznacie sami że warto, w lutym ubezpieczam swoją maszynę jeżeli będą jakieś problemy zmienię agenta.

Mycek123 
ETZ 150

Motocykl: ETZ 150
Wysłany: 2017-12-31, 15:40   

Tak na kartę. Chcieliśmy w ogóle wziąć wszystkie pojazdy na jedną kartę ojca i moje ale tak se neda. :piwo:
Agentka która ubezpieczala mi komarka sama przyznała że te przepisy się co chwila zmieniają, klienci przychodzą i wiedza więcej niż agenci. A ci potem wiszą na słuchawce pół godziny dzwoniąc do Warszawy się upewnić czy faktycznie tak jest.

ETZ 150 KOMAR 2350 XJ600S BMW E46 320d

arsene 
Zlotowicz
arsene

Motocykl: no kilka ich jest
Wysłany: 2018-01-07, 21:20   

Ale macie problemy.
Mam kartę SOS PZM już kilka lat. Aktualnie mam zniżki 60 % + 70 % na następujące pojazdy:
1. jaskółka 60 rok
2. Wsk 64 rok
3. 2 x zaporozec, 77 i 78 rok
4. T4 Multivan 91 rok.

oc za mulivana płaciłem w październiku 272 zł na rok, normalnie bym zapłacił jakieś 900 zł.
karta SOS PZM kosztuje mnie jakieś 70 zł rocznie.

Tylko jedna sprawa, nie chodzi się po agentach tylko zap... się do PZU. Agenci są niedouczeni.

Do ubiegłego roku nie musiałem pokazywać karty, wystarczało że powiedziałem, że mam, ostatnio kobieta jednak spisała mój numer karty, podobno musiała wprowadzić do systemu.
te kilka to: MZ ES 250 60r x 2, WSK M06-L 64r, skuter Keway czy jakos tak żony oraz gablota na jazdę z małżonką - BMW R1100 RT Polecam oto strona żony http://robotkireczne.net.pl a tam cuda. zazik i itd: http://zaporozec.eu

Odpowiedz do tematu