» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Części używane "moto.zst" na allegro - dyskusja
Autor Wiadomość
FocusPocus 


Motocykl: XVS 1100
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2007-07-23, 09:35   Części używane "moto.zst" na allegro - dyskusja

Twój stary napisał/a:
kupilem od jakiegos goscia ze stargardu na allegro i wyslal mi taki szajs zupelnie co innego jak na zdjeciach.. ;/


heh... miałem dokładnie to samo i od tego samego gościa... On nie umie (albo nie chce) prawidłowo ocenić jakości sprzedawanych przez siebie części...
Ostatnio zmieniony przez MZ Maxi Perwers 2007-07-30, 19:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Twój stary 
team zachod

Motocykl: ETZ 150
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Gorzow Wielkopolski
Wysłany: 2007-07-25, 20:09   

FocusPocus napisał/a:
Twój stary napisał/a:
kupilem od jakiegos goscia ze stargardu na allegro i wyslal mi taki szajs zupelnie co innego jak na zdjeciach.. ;/


heh... miałem dokładnie to samo i od tego samego gościa... On nie umie (albo nie chce) prawidłowo ocenić jakości sprzedawanych przez siebie części...


jesli dobrze pamietam ma nick: moto-zst ( czy jakos tak ) niech to bedzie przestroge dla innych bo nie ja jeden wpadlem na idiote.
a co do fotek to nie ogladajcie ich na jego aukcjach bo to i tak sa fotki czego innego ;]
_________________
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ,250/71285

Running before time to got dreams away

w garazu : MZ ETZ 150 '86, MZ ETZ 250 '86, MZ ETZ 251 '?? (stan agonalny)
 
 
     
Stojo 
MZ ES 250/2 TBU 40JM

Motocykl: 2xES 250/2, ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 394
Skąd: Nowy Folwark k.Buska
Wysłany: 2007-07-26, 06:43   

k**** dobrze że przeczytałem ten temat bo właśnie jutro chciałem zamówić kartery od tego kolesia za 90 zł do ETZ 150, (mówi że gniazda łożyska są w idealnym stanie), ale z tego co widze to może to być szajs
_________________
IFA mobile DDR
 
 
     
Śpiewak 
Pogromca mitów :)


Motocykl: etka i fazer
Pomógł: 11 razy
Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 498
Skąd: Miastko
Wysłany: 2007-07-27, 08:52   

FocusPocus, Twój stary, ten moto-zst to faktycznie [cenzura] :!: :evil: kiedyś za czasów 150tki łącznie próbował wcisnąć mi 3 zj*bane pompy hamulcowe,po zakupie jednej i odesłaniu przesyłał inną a ja odsyłałem i żądałem zwrotu kasy i w końcu oddał :twisted: kiedys działał na allegro pod nickiem "kunek" a teraz pod moto-zst :razz:
_________________
http://www.polskajazda.pl...wagen,Golf/2175
Moje byłe i teraźniejsze zamiatacze :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez micek 2007-08-02, 21:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
FocusPocus 


Motocykl: XVS 1100
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2007-07-27, 11:51   

mi w ramach "rekompensaty" przysłał siedzenie od ETZ z 3000 km przebiegu i kranik paliwa i idealnym stanie... Tak przynajmniej miało być jak rozmawialiśmy po tym jak przysłał mi nominalny cylinder w którym tłok latał jak męskie przyrodzenie w leciwej prostytutce... delikatnie mówiąc... Zresztą wieczorem wrzucę Wam fotki tego siedzenia i kranika... To już te co miałem u siebie, po przebiegu 34 kkm z haczykiem są lepsze. Ale już nie chciało mi sie kolejny raz słuchać faceta wyjaśnień... Po prostu za jakis czas jadę do kuzyna do Stargardu to gościa odwiedzę... :klnie:

P.S. Chyba trochę zeszliśmy z tematu wątku :mrgreen:
 
     
moto.zst 

Motocykl: ETZ 251
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Stargard
Wysłany: 2007-07-27, 17:41   

Panowie. Tak dla sprostowania napiszę, że jakoś daję gwarancję rozruchową na części i każdy kto się zgłosił z problemem dostawał kase z powrotem, lub czesci w ramach rekompensaty - zreszta dokladnie o tym piszecie. Jezeli ktos czul sie niezadowolony to tylko dlatego, ze sam sie nie zglosil na maila i nie dogadal rekompensaty. Dobraliscie sie we 2 i bedziecie teraz wyzywac od H... itp. mimo ze oddalem pieniadze lub rekompensate?
TwojStary: Nie bede komentowal twojego nicka, ale wypowiedz sobie pozwole. Nie pasowaly pokrywy to przeciez wystarczy napisac, ze jest taka sprawa, czegos niedopatrzylem i normalnie dostajesz pieniadze lub rekompensate z powrotem.
FokusPokus: Druga paczke, zapomniales dopisac, ze dostales za darmo na moj koszt i czesci rowniez za darmo. Czesci byly w dobrym stanie, jesli nie to prosze fotke na maila, chetnie zobacze co nie pasuje. Informacji, ze jestes niezadowolony, nie dostalem wiec czego wymagasz? Czekam na kontakt na maila od ciebie jak cos czujesz do mnie i skoro masz ochote przyjechac to zapraszam. Oprowadze Cie po miescie :)
Spiewak: No juz myslalem, ze jak sie kulturalnie pozegnalismy to nie bedziesz mi tu gadal takich bzdur. Zastanow sie czlowieku kogo nazywasz kawal CH. Ja staralem sie dogodzic i az 3 razy pompe wymienilem. Jak chciales nowa to chyba w sklepie mozna kupic? Strasznie dla mnie to duzy interes, ze moge sobie pojezdzic na poczte 3 razy specjalnie dla ciebie i probowac ci dogodzic z pompa. Dowodem, ze nie chcialem cie oszukac jest fakt ze dostales pieniadze z powrotem, a pompy byly z dobrych hamulcow hydraulicznych.

Ja nie rozumiem. Ludzie spojrzcie na allegro jak wszyscy sprzedawcy mowia, ze nie przyjmuja zwrotow, ze niby nie wiedzieli, bo nie sprawdzali, bo aukcja grzecznosciowa, bo oni sie nie znaja itp. To sa dla was lepsze warunki? Pytam u kogo jest gwarancja rozruchowa? Zwrot kasy lub rekompensata? Pieniadze czesto oddaje bez odsylania towaru, dosylam czesci za darmo na moj koszt. Jak mozna byc bardziej uczciwym? Wiadomo, ze czesci sa uzywane i wszystko moze wyjsc w praniu, nie znam na pamiec wszystkich czesci w motorze, ale bedziecie wyzywac, bo w paczce nie bylo tego co sobie wyimaginowaliscie? Chyba ze 100 razy kupowalem czesci na allegro i wiem jacy sa sprzedawcy oraz jakie czesci sie dostaje. Raczej nie spodziewajcie sie, ze odzyskacie pieniadze u kogos jak cos sie nie spodoba. Teraz merytorycznie powracajac do mnie to prosze spojrzec na moje konto. Jest jeden negatyw, za ktorego kupujacy przeprosil komentarz nizej w pozytywie. Pozatym 125 pozytywow - dziwne? Jakos znaczna wiekszosc jest zadowolona. Ludzie dzwonia i dziekuja za czesci ktore czesto bywaja w idealnym stanie, mimo, ze uzywane. Poniekad robie to, poniewaz staram sie pomoc, jak ktos na gwalt potrzebuje dana czesc, a sezon mija. Ciekaw jestem gdzie znajdziesz np. uzywana pokrywe silnika ETZ 150 w stanie jak nowa - poprostu przeplacaj w sklepie? Albo wirnik czy w ogole gdziekolwiek znajdziesz (nawet w sklepach nie ma). Nie wiem po co, az tyle pisze - obawiam sie, ze wam sie nie przetlumaczy, ale podsumowujac, prosze abyscie wylewali swoje zale na mojego maila, oddam wam pieniadze i wiecej nie zglaszajcie sie po nic do mnie. Naprawde nie chce zebysmy sie juz wk....ali na siebie. Pozdrawiam wszystkich i czekam na kontakt na maila, a forum jest od czego innego.
 
     
Twój stary 
team zachod

Motocykl: ETZ 150
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Gorzow Wielkopolski
Wysłany: 2007-07-27, 19:45   

nie chce mi sie czytac jego bzdetnych tlumaczen. za pokrywy obiecales mi komplet kierunkow po czym powiedziales ze za to ze Ci wystawilem negatywa nic mi nie dasz. gdybym zrobil to wczesniej to rzekomo dalbys mi ten gratis. ale za taka aukcje to nie tylko negatyw Ci sie nalezal ale cos wiecej..z reszta wszyscy juz Cie znaja..
_________________
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ,250/71285

Running before time to got dreams away

w garazu : MZ ETZ 150 '86, MZ ETZ 250 '86, MZ ETZ 251 '?? (stan agonalny)
 
 
     
FocusPocus 


Motocykl: XVS 1100
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2007-07-27, 20:54   

Twój stary napisał/a:
nie chce mi sie czytac jego bzdetnych tlumaczen

No bez przesady... każdy ma prawo do obrony. Zresztą i tak miałem napisać do moto-zst, bo jakkolwiek by nie postąpił, jakkolwiek by się nie naraził forumowiczom to należy Mu się prawo do opbrony i przedstawienia swojego zdania.

moto.zst napisał/a:
FokusPokus: Druga paczke, zapomniales dopisac, ze dostales za darmo na moj koszt i czesci rowniez za darmo.

Jak sobie dobrze przypominam to za przesyłkę zapłaciłem 20 zł a w ramach rekompensaty rzeczywiście dostałem siedzenie i kranik (o jakości napisze na maila)

moto.zst napisał/a:
Czekam na kontakt na maila od ciebie jak cos czujesz do mnie

Że cos do Ciebie czuję to trochę za dużo powiedziane :lol: Po prostu nie chciało mi się już pisać na maila na temat jakości części które mi przysłałeś, a tutaj po prostu dopisałem swoja opinię. ale skoro chcesz to napiszę na maila...

moto.zst napisał/a:
skoro masz ochote przyjechac to zapraszam

Dziękuję i z zaproszenia na pewno skorzystam

To by było na tyle chyba... chociaz jeszcze jedno...
moto.zst napisał/a:
a forum jest od czego innego

ja uważam że forum jest jak najbardziej od tego żeby wymieniać uwagi i opinie o dostawcach części zamiennych do naszych maszyn w które wkładamy masę pracy, serca i... pieniędzy :mrgreen:

Co to chciałem jeszcze napisać... acha... ja mam prawie 150 pozytywnych komentarzy :piwo: i również pozdrawiam wszystkich :mrgreen:
 
     
Stojo 
MZ ES 250/2 TBU 40JM

Motocykl: 2xES 250/2, ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 394
Skąd: Nowy Folwark k.Buska
Wysłany: 2007-07-28, 07:29   

czyli jakaś gwarancja na części jest ???
_________________
IFA mobile DDR
 
 
     
moto.zst 

Motocykl: ETZ 251
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Stargard
Wysłany: 2007-07-28, 11:58   

Twoj stary: Po wystawieniu negatywa doszlismy do wniosku, ze mozna sie dogadac jak normalni ludzie, a nie wystawiac od razu negatywy, zreszta ty odemnie dostales pozytywa -PO twoim negatywie. Umowa byla konkretna. Piszemy obaj do allegro o usuniecie negatywa. Jak usuną to dostajesz kierunki. Nie usuneli, wiec o co chodzi? Prosze, abys nie zaprzeczal, poniewaz posiadam naszą korespondencje i dla odswierzenia pamieci moge wkleic. Proponuje zajrzyj do archiwum GG (rok temu).
FokusPokus: Z Panem tranzakcje mialem calkiem niedawno (w przeciwienstwie do tranzakcji z pokrywami rok temu jak i pomp hamulcowych, ktora miala miejsce 2 - 3 lata temu z Panem śpiewakiem). Pozostaje mi w tej chwili przeprosic, ze zmarnowal Pan troche czasu, poniewaz jak jest gwarancja to nic wiecej Pan nie ryzykuje. Maila nie dostalem i czekam na wyjasnienie sprawy. Sprawdzilem wplate, wplacil Pan cale 10 zł (dla podkolorowania podwoil Pan te kwote). Rzeczywiscie bardzo dobrze na tym wyszedlem.

Na czesci oczywiscie daje gwarancje rozruchowa. Prosze mi nie zarzucac, ze zle opisuje czesci. Jak pisze, ze stan dobry to znaczy, ze nic nie rzucilo sie w oczy i nadaje sie do uzytku. Mam prawo sie pomylic. Panowie, te czesci maja czesto ponad 20 lat. Prosze mi powiedziec czy bluzgacie sprzedawcow co sprzedaja 20 letnie samochody i pisza, ze stan dobry, bardzo dobry (czasem idealny), mimo ze wszystko w srodku, az wola o pomste do nieba? Czy bluzgacie sprzedawce w MediaMarkt jak reklamujecie towar nie do uzytku? Czy bluzgacie Pana prezydenta za to, ze obiecal trzy miliony mieszkan i wiele innych rzeczy, a puki co mamy najdrozsze panstwo w historii Polski i wiekszosc obietnic nie spelniona?

Ja rozumiem, ze wkladacie w te motory duzo czasu, serca, pracy i pieniedzy. Sam bardzo dlugo mialem ETZ 251. Prosze tylko, abyscie wyluzowali. Jedna na dwadziescia tranzakcji musi byc nie udana siłą rzeczy - to są części używane. Ja nie jestem jasnowidzem i jak mi nie piszecie, ze cos z czesciami nie tak, to nie sie domysle, ze ktos jest niezadowolony. Ręczę wam, że na allegro niedużo jest takich uczciwych sprzedawców jak ja. Jakbym chciał oszukać to bym to zrobił. Przecież wymiar sprawiedliwości takimi sprawami sie nawet nie zajmuje. Pamietajcie, ze czekam na kontakt jak ktos ma jakies zastrzenia. Zle na tym nikt nie wyjdzie. Zawsze mozna sie dogadac jak czlowiek z czlowiekiem. Zycze udanych dalszych tranzakcji.
 
     
FocusPocus 


Motocykl: XVS 1100
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2007-07-28, 12:37   

moto.zst napisał/a:
Sprawdzilem wplate, wplacil Pan cale 10 zł (dla podkolorowania podwoil Pan te kwote)

No to proszę sprawdzić jeszcze raz dokładnie, bo ja tez sprawdziłem i wpłaciłem 20 zł


moto.zst napisał/a:
Rzeczywiscie bardzo dobrze na tym wyszedlem

Ja też... żadnej ze sprzedanych przez Pana części nie użyłem więc w sumie wydałem sporo (jak dla mnie) kasy na części których nie użyję (przynajmniej w ich obecnym stanie technicznym...

moto.zst napisał/a:
czy bluzgacie sprzedawcow co sprzedaja 20 letnie samochody i pisza, ze stan dobry, bardzo dobry (czasem idealny), mimo ze wszystko w srodku, az wola o pomste do nieba?


owszem

moto.zst napisał/a:
Czy bluzgacie sprzedawce w MediaMarkt jak reklamujecie towar nie do uzytku?


zdecydowanie tak

moto.zst napisał/a:
Czy bluzgacie Pana prezydenta za to, ze obiecal trzy miliony mieszkan i wiele innych rzeczy, a puki co mamy najdrozsze panstwo w historii Polski i wiekszosc obietnic nie spelniona?


bezapelacyjnie i kiedy tylko mam okazję


Ogólnie mam takie wrażenie jakby wiedział Pan doskonale w jakim stanie są sprzedawane przez Pana części, nieco "podkolorowuje" Pan opisy a potem liczy Pan że "a może nie zareklamuje a jak zareklamuje to dam jakiś inny badziew w ramach rekompensaty" Oczywiście można tak prowadzić interesy, tylko jak długo....
 
     
moto.zst 

Motocykl: ETZ 251
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Stargard
Wysłany: 2007-07-28, 13:49   

Nie do konca. Poniewaz w tym tygodniu otrzymalem 3 telefony tylko z podziekowaniem za czesci, ktore byly w idealnym stanie i zapytaniem o nastepne. Moge podac kontakty do stalych kontrachentow, ktorzy raczej nie maja czasu wypowiadac sie na tym forum. Tylko po co, jak i tak ty wiesz lepiej? Widze, ze tu masz duzo do napisania, a na maila nic nie dostalem. Moze jednak pasuja czesci, a problem to masz natury osobistej, a na mnie sie wyrzywasz? Naprawde nie rozumiem, przeciez chce zalatwic sprawe na twoja korzysc. Warunki w mojej ocenie daje bardzo dobre. Co tu jeszcze pisac? Ja wiem jak jest. Wiem ilu jest takich jak ty, a ilu naprawde zadowolonych. Mam sumienie i wiem jak nalezy postepowac. Kolorowanie opisu? Raczej jak kazdy - to rynek allegro ustala zasady. Oczywiscie nie bede z siebie robil aniolka, ale jestem do bolu uczciwy. Mozecie wierzyc, lub nie. Aczkolwiek nie raz bedzie sytuacja ta co zwykle, ze to ja bede mial jako jedyny czesci, ktore sa rarytasem i bedziecie pisac na maila z zapytaniami. Caly czas to sie w kolko powtarza. Przepraszam, ze troche ton zmienilem, ale robi sie to denerwujace - mozna by tak w kolko dyskutowac. Jeszcze raz powtarzam, ze czekam na maila od tych, ktorzy czuja sie w jakis sposob przeze mnie dotknieci. Przypomnicie mi o co chodzilo, znajde korespondencje i dogadamy sie. Jak narazie nic nie dostalem... a do tych 20 zlotych przepraszam, rzeczywiscie bylo ich az 20 - na wysylke ... Pozdrawiam
 
     
FocusPocus 


Motocykl: XVS 1100
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2007-07-28, 15:13   

moto.zst napisał/a:
Moze jednak pasuja czesci, a problem to masz natury osobistej,


Panie Konradzie... staram się być miły i nie jeżdżę po Panu jak po starej kobyle, więc... niech Pan nie depcze po odciskach bo mogę zmienić ton moich wypowiedzi...
A maila jeszcze dziś postaram się napisać...

[ Dodano: 2007-07-28, 16:17 ]
moto.zst napisał/a:
a do tych 20 zlotych przepraszam, rzeczywiscie bylo ich az 20 - na wysylke


tak sie umawialiśmy... że mam pokryć przesyłkę a Pan wyśle mi kranik "w bardzo dobrym stanie i siedzenie prawie nowe, bo po 3000 km przebiegu, bo moto prawie cały czas stało..."
 
     
MZ Maxi Perwers 
Zlotowicz
MODERATOR - RETIRED


Motocykl: GSXF 600, GS500.
Pomógł: 9 razy
Wiek: 53
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1027
Skąd: Lubań-Zgorzelec
Wysłany: 2007-07-28, 15:36   

Panowie, ale jakoś nie bardzo widzę związku Waszej dyskusji z poziomem oleju, że o "i co dalej" nie wspomnę (swoją drogą autor tak radosnej twórczości własnej w kwestii nazewnictwa tematów zaproszony jest do zapoznania się z zasadami ich tworzenia).
_________________
Jedynym lekarstwem na głupotę jest kop w d-pę.
Motongi MZ wymagają tylko prostych koncepcji by działały. Tak jak lodówki z lat 80. Miały śmigać przez 25 lat. Mzetki je wyśmiały. Była cudowna 251- ukradli.
 
     
Twój stary 
team zachod

Motocykl: ETZ 150
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Gorzow Wielkopolski
Wysłany: 2007-07-28, 15:59   

ja utworzylem temat i nawet otrzymalem pomoc a to co sie dalej dzieje to wina troche moderatora a troche krętacza ktory w zaparte idzie ze jest uczciwy: "dostaje telefony z podziekowaniami" ten cytat to mnei w ogole na lopatki kladzie. kreci facet sprzedaje inne czesci niz ma na zdjeciach i jeszcze do upadlego sie broni..
_________________
http://www.polskajazda.pl...Z/ETZ,250/71285

Running before time to got dreams away

w garazu : MZ ETZ 150 '86, MZ ETZ 250 '86, MZ ETZ 251 '?? (stan agonalny)
 
 
     
micek 
WKZ E877


Motocykl: ETZ 250e
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 1093
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2007-08-03, 07:41   

mam do Was jedno pytanie, czy poszkodowani dostali zwrot gotówki albo inne cześci w ramach rekompensaty?

pzdr
_________________
MZ ETZ 250e - 89' + 2x Pneumant, 26l + GIVI E30 Tour, 30l + BING 84 + szyba Puig
------------------------
 
 
     
Śpiewak 
Pogromca mitów :)


Motocykl: etka i fazer
Pomógł: 11 razy
Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 498
Skąd: Miastko
Wysłany: 2007-08-23, 19:36   

moto.zst, dopiero teraz zrozumiałem że ta rekompensata to taka nie bardzo była,ale w sumie nie chciało mi sie tego dalej ciągnać,a jeżeli napiałem gdzies CH*** to przepraszam najmocniej,ale byłem podchmielony :mrgreen:
_________________
http://www.polskajazda.pl...wagen,Golf/2175
Moje byłe i teraźniejsze zamiatacze :mrgreen:
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2007-08-24, 10:09   

Bracia motórzysci spokojnie, spokojnie bez nerwacji :piwo:
Patrząc w komentarze moto.zst, na allegro i czytajac to co on pisze wydaje sie byc rzetelnym sprzedawcą. Nie bardzo rozumiem czemu tak po nim jeździcie... :piwo:
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15