» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2013-03-05, 16:10
Dla motocyklistów w Lidlu
Autor Wiadomość
bery125 


Motocykl: Dowtown 300, WR 250
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 265
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-03-17, 23:19   

Ogólnie polecam produkty z lidla. Z motocyklowych to 3 sezon używam pas nerkowy (ale inny niż ten z tej oferty) i jest rewelacja. A na niemotocyklowych artykułach też się nigdy nie zawiodłem.
 
     
John 


Motocykl: MZ, XX
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 1275
Skąd: Sierpc/Oleśnica
Wysłany: 2011-03-18, 15:20   

Szkoda tylko że w tym roku kasków nie rzucili :cry:
W tamtym Termit kupił i nie narzekał :wink:
 
     
Jawer
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-21, 13:04   

Żem zakupił kalesony i koszulkie, założył i czuję się jak pedał, a w dodatku ciota. O tak:
http://brief.blox.pl/resource/masakrator3.jpg
A poza tym to nawet grzeje i powinno być ok :lol2:
 
     
jaroquest 


Motocykl: ETZ 251 i 250/300
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 513
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2011-03-21, 15:02   

ja mam te rekawice, te same co w tym roku tyle ze kupiłem je rok temu. I co moge powiedziec, ano to ze tak znowu super ciepła nie trzymaja przy nizszych temp okolo 10 st po okolo 20 km trasy czuc ze w rece jest troszke zimnawo i nie ma wtedy takiego dobrego wyczucia przy hamulcu i puszczaniu sprzegła. Na jakosc szwow i materiału nie ma co narzekac i łatwo sie je czysci. Ogolnie za te kase polecam.
 
 
     
wojciech944 

Motocykl: ETZ 250/300
Pomógł: 35 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 1491
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-03-21, 16:37   

j wiozłem kombinezon przeciwdeszczowy, dobrej jakości, dobrze dopasowuje się do sylwetki, ma ściągacze na przedramionach i łydkach, żeby się ni robiły spadochrony podczas jazdy :) o niebo lepszy niż np. stroje dla rybaków itp, które się łatwo rozrywają i szamoczą na wietrze
 
     
wojtek-rasti 


Motocykl: 251
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 81
Skąd: Hajnówka/Białystok
Wysłany: 2011-03-21, 18:26   

jawer nie wiedziałem że były niebieskie. gdybym wiedział to sam bym wziął.
ja też zapodałem kalesony koszulkę i rękawice, jest moim zdaniem przyzwoicie, jak na tą cenę
 
     
misiek1919 

Motocykl: w przyszłości mz 251
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 50
Skąd: Sosnowe
Wysłany: 2011-03-21, 23:02   

Jawer napisał/a:
Żem zakupił kalesony i koszulkie, założył i czuję się jak pedał, a w dodatku ciota. O tak:
http://brief.blox.pl/resource/masakrator3.jpg
A poza tym to nawet grzeje i powinno być ok :lol2:

Jawer znaczy czujesz się jak "ghandi"?? Ghandi(członek autokącika) to ten typek ze zdjęcia które wkleiłeś, fotkę zrobił specjalnie po to by zbadać jak ludzie na nie zareagują :grin:
_________________
pozdrawiam Łukasz
 
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2011-03-21, 23:05   

O ja żesz pierdolę... Jawer jest turbojawermenem??


kupiłem ochraniacze na buciory i tą pedalską torbę na zbiornik. Torba hujowa, bo ma słabe magnesy i nie ma uprzęży.

Ochraniacze nie warte ceny, ale od biedy ujdą. Lada dzień sprawdzę jak działają, bo średnio co trzeci dzień w tym zasranym mieście pada deszcz :]

Koniec jeżdżenia z reklamówkami Lidla na nogach :DD
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
Jawer
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-22, 09:39   

Nie szukajcie 2-go dna. Nie znam typa, nic nie badam, a mój przekaz był jasny i prosty. Jeszcze tego by brakowało, żebym z samochodowymi kącikami obcował :razz: Chciałem kupić te ochraniacze na buty, tylko już nie było (przed 9-tą :neutral: ) bo troche mokro mam bez worków. Dziwna sprawa, buty plastikowe, a mokro. W 30min lekkiego deszczyku było już mokro. Popryskałem jakimś sprajem do impregnowania to potem w te pół godziny całkiem pływałem :shock:
 
     
AdEk2007 
Grupa Podlasie


Motocykl: R1
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 679
Skąd: Mońki
Wysłany: 2011-03-22, 11:53   

Jawer Zapraszam do moniek.. :mrgreen:
_________________
Bo żyje się po to aby śmigać na moto! :lol2:
 
     
arsene 
Zlotowicz
arsene

Motocykl: no kilka ich jest
Pomógł: 11 razy
Wiek: 56
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 479
Skąd: MIŁOSZEWIEC
Wysłany: 2011-03-22, 20:46   

saska251 napisał/a:



kupiłem ochraniacze na buciory i tą pedalską torbę na zbiornik. Torba hujowa, bo ma słabe magnesy i nie ma uprzęży.

Ochraniacze nie warte ceny, ale od biedy ujdą. Lada dzień sprawdzę jak działają, bo średnio co trzeci dzień w tym zasranym mieście pada deszcz :]

D


Saska ciut wiecej optymizmu.
Kilka lat temu kupiłem na aledrogo bardzo podobne za ciut większe pieniądze (45 zł) i używane przeze mnie lub syna są cały czas.
Bardzo podobne do tych tylko nie mają tego kawałka podeszwy a kawałek jekiegoś brezentu.
W każdym razie to były bardzo dobrze wydane 45 zł.
Wczoraj jak zobaczyłem je w lidlu od razu zakupiłem 2 pary.
Jeżeli chodzi o kombinezon, to kiedyś używałem jednoczęsciowegoi nigdy wiecej.
Za ciężko się zakłada, łatwo go porwać w czasie zakłądania w deszczu.
Osobiście uzywam dwuczęsciowych kompletów "moro" z allegro.
_________________
te kilka to: MZ ES 250 60r x 2, WSK M06-L 64r, skuter Keway czy jakos tak żony oraz gablota na jazdę z małżonką - BMW R1100 RT Polecam oto strona żony http://robotkireczne.net.pl a tam cuda. zazik i itd: http://zaporozec.eu
 
 
     
mictom 

Motocykl: Honda VFR RC 36II
Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 260
Skąd: Rogi
Wysłany: 2011-03-23, 18:42   

Jak wszyscy to i ja, też kupiłem gatki(jeszcze nie testowałem), a na deszczyk mam 2częściowy kombinezon moro(zdaje egzamin) :piwo:
_________________
Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień.....

https://www.bikepics.com/members/mictom/
 
 
     
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2011-03-23, 20:55   

saska251 napisał/a:


kupiłem ochraniacze na buciory i tą pedalską torbę na zbiornik. Torba hujowa, bo ma słabe magnesy i nie ma uprzęży.


A ta torba nie miała w kieszeniach uprzęży?......dosyć dokładnie ją oglądałem i w jednej z bocznych kieszeni właśnie widziałem uprząż...... a co ciekawe w drugim już nie było...... a jakościowo ta torba to jak? bo nie wiem cezy mam żałować że nie kupiłem.....
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
kpt Żbik 


Motocykl: Es 250/1
Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Masuren
Wysłany: 2011-03-23, 22:38   LIDL

A ja zakupilem bielizne, ubralem i faktycznie czulem sie cinajmniej jak ... znany mim.
Sie zobaczy czy faktycznie dziala w cieplejsze dni.
Kupilem ochraniacze na buty, mizerne, pewnie zaraz sie potagaja, ale cos tam podzialaja.
Dwa pokrowce na motury, bo tanio, ale i badziewne, w jednym po rozwinieciu szwy nie byly dobrze zgrzane. Tandeta. Torby nie bralem bo bardzo bylejaka. Nadaje sie moze na skutersyna, bo gwarantuje ze przy 120 km/h ja zwieje jak sie jej nie przywiaze.
Kiedys w Lidlu chyba lub innym "wypaśnym" markecie kupilem kominiarke z "szyjką" i powiem Wam, ze uzywam ja juz kilka lat non stop podczas kazdej jazdy i sie trzyma, a najwazniejsze ze spelnia funkcje. Co jak sie trafi widac. W tej akcji dali jednak marny towar..
A mimo tego w Warszawie bylo wszystko niemal do cna wyczyszczone. Alez ludziska maja apetyt!
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2011-03-23, 23:00   

Zuh napisał/a:
saska251 napisał/a:


kupiłem ochraniacze na buciory i tą pedalską torbę na zbiornik. Torba hujowa, bo ma słabe magnesy i nie ma uprzęży.


A ta torba nie miała w kieszeniach uprzęży?......dosyć dokładnie ją oglądałem i w jednej z bocznych kieszeni właśnie widziałem uprząż...... a co ciekawe w drugim już nie było...... a jakościowo ta torba to jak? bo nie wiem cezy mam żałować że nie kupiłem.....


w keiszeniach nie ma, są za to szelki żeby zrobić z torby plecak...
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
mictom 

Motocykl: Honda VFR RC 36II
Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 260
Skąd: Rogi
Wysłany: 2011-03-24, 10:51   

Gatki przetestowane na trasie 16km w temp 6-7stopni przy mocnym wietrze, jak by to napisać, zimno nie jest, na pewno lepiej niż bez.
Pozdrawiam
_________________
Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień.....

https://www.bikepics.com/members/mictom/
 
 
     
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2011-03-24, 21:08   

saska251, a jakośc wykonania?
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2011-03-24, 22:43   

Zuh, wiesz co, szału nie robi. Wygląda tak sobie, te szelki też w sumie ujdą. Nie zakładałem tego jeszcze na bak, ale już widzę, że skonczy się przypięciem spodu na stałe do motocykla. JEst odpinany za pomocą suwaka. Tyle dobrze, że nie było to drogie, a na pewno tańsze niż to całe badziewie w modekach, motoristach i innych pseudomarkowych sklepach. Tutaj przynajmniej mamy karty na stole i sytuację jasną i klarowną :)

Generalnie, bierz nie pytaj.
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
dublekil 


Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 6 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 165
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-14, 13:00   

Co prawda to nie Lidl, ale w Biedronce jest fajna lampa led za 40zł. Latarka 4 ledy, lampa 30 ledów i 8 ledów migających na czerwono, dwie ładowarki 12 i 230V, akumulator 1200mAh, po złożeniu średnica 5cm, długość 22cm. Ja właśnie kupiłem z myślą żeby w podróż zabierać.

http://www.biedronka.pl/o...ferta_tygodnia/
_________________
Pierdzę jakby z ostrożna, co by się nie zesrać.
 
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 7508
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-03-19, 23:05   

http://www.lidl.pl/cps/rd...offerdate=25354

Kolejne "rozpoczęcie sezonu" :)

Kto miał kontakt z tym szczękowcem? Wiem, że Tiger miał taki i ktoś tam jeszcze na zlocie mówił, że kupił takiego Crivita. I obaj chwalili. Jakieś opinie?
_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14