» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2013-12-23, 20:45
Użytkownicy ES Trophy i ETS Trophy Sport
Autor Wiadomość
Toma 


Motocykl: BUELL XB12X,MZ ETS,
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: z zarzeczaaaa
Wysłany: 2006-01-14, 20:51   Użytkownicy ES Trophy i ETS Trophy Sport

Jako że Klub sie rozrasta , przybywa nowych użytkowników ponawiam posta , aby wpisywali sie tutaj wszyscy szcześliwi posiadacze w/w maszyn :!: , jako ze stanowimy zdecydowaną mniejszość myśle ze użytkownicy spod znaky TS oraz ETZ nie będą mi mieli za złe :) , no bo jakby nie było ES to prekursor pózniejszych modeli MZ wiec szacunek sie należy :P
_________________
http://www.polskajazda.pl...X,Ulysses/35209
 
 
     
Plonek 
wujek samo ZŁO


Motocykl: z krainy deszczowców
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 486
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-01-14, 21:05   

No to nie dam na siebie długo czekać, od razu wpisuję że jestem posiadaczem ( aktualnie) dwóch sztuk MZ ES 250/2 Trophy , z roczników 1972 , jak narazie czeka na dalszą dezycję co z nią i 1973 , stan conajmniej bdb, 99% oryginału, malowanie czarno- biały akryl łącznie z napisem na zbiorniku - chwała zdolnościom manualnym koleżanki. W nieco odległych , ale istniejcych planach istnieje model ETS, ES 250/1 oraz sidecar do Trophy. Jednak wszystkie te moje plany zależą od finansów, a że mam jeszcze na utrzymaniu wcale nie wiele nowszego Mercedesa W123 300D to są powiedzmy trochę "za mgłą " ....
Toma, bardzo dobry pomysł, musimy pokazać że grupa weteranów na forum jest :!: :D
Pozdrawiam tych, dla których stare oznacza warte uwagi :!: Oby było nas coraz więcej, każdy maniak starej MZ = jeden egzemplarz uratowany :!:
Paweł vel Plonczek albo mła jak kto woli :)
_________________
The power of dreams.
 
 
     
maeko 
AlphaART


Motocykl: MZ ETZ 250/88
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 04 Wrz 2005
Posty: 418
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2006-01-14, 21:29   

Można by zrobić taki patent (micek) że jeżeli ktoś się zarejestruje i w motocyklu wpisze: ETS i mogą mieć inny kolor nicka, natomiast TS iny a ETZ albo inny albo taki jaki jest teraz, było by bardzo ładnie odrużnione, taki emoje zdanie
_________________
Moja MZ ETZ 250
Sztuka to odnaleźć to czego się szuka.
Wiem że na tym się nie oszukam
 
 
     
Toma 


Motocykl: BUELL XB12X,MZ ETS,
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: z zarzeczaaaa
Wysłany: 2006-01-14, 22:02   

świetny pomysł jestem jak najbardziej ze :!: ale ETS należy spiąć z ES w innym przypadku bedę tutaj sam :lol:
_________________
http://www.polskajazda.pl...X,Ulysses/35209
 
 
     
shalashaska 

Motocykl: ...
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: polska
Wysłany: 2006-01-14, 22:04   

Dla mnie czy ktoś ma Etz czy MZ nie ma znaczenia i bedę traktował każdego tak samo.I nawet mi nie chodzi po głowie bym kogoś uważał za lepszego a drugiego za gorszego.Każdy z nas ma emzetke :wink:

Ale trophiego miło wspominam 8) :lol: ,tą jej lampe :mrgreen: ,a i te siedzenia jak serduszka :mrgreen: :mrgreen: .I ja ją sprzedałem za 70zł :( ,wtedy była to równowartość 3 flaszek :|
 
     
Plonek 
wujek samo ZŁO


Motocykl: z krainy deszczowców
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 486
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-01-14, 22:06   

No to utorzyłoby się coś w stylu " grupa weteran" - czemu nie, ja jestem za. Byleby ETS podpiać razem z ES :lol: Toma byłbyś chyba nieco osamotniony. W sumie mozna byloby storzyć nawet osobny dział dla klasyków/weteranów, tak jak na forum motocyklistów, no ale to wszystko od modów i admina zależy .... :mrgreen:

Oho, ja to pisałem a tu akurat nowe posty :!:
a tak co do tego co napisał shalaska, to wcale nie czuję się lepszy, tylko trochę"inny" bo jakoś dziwnie mi się czyta te dyskusje o modyfikacjach, vmax, tunningu itp. A biję zakład że posiadaczom tunningowo - spoortowych( no ok, tam było trochę ironni, chyba nikogo nie uraziłem) ETZ nie czyta się dobrze naszych dylematów nad oryginalnością czy przywracaniem do życia tego czy tamtego, bądź polemik nad historią. Poprostu sądzę że mamy trochę inne spojrzenie na sprawę motoryzacji spod znaku MZ . Chyba to sprawia że obojętnie patrzę na ludzi pukających sięw czoło gdy ja wykładam pieniądze za pojazd mający 30 kilka lat .... :mrgreen:
_________________
The power of dreams.
 
 
     
shalashaska 

Motocykl: ...
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: polska
Wysłany: 2006-01-14, 22:14   

No ja mam Pegaza chyba z 73r. :lol: Co za pojazdddddddddd......33lata :lol: ,wiec moze sie załapię :lol: :mrgreen: http://img379.imageshack....dscn16361gt.jpg

Sądząc po moich 29 wiosnach jakie już przeżyłem...ale to rzecz gustu,oka i wogule.Lubię podłubać przy mojej drugiej żonie.Fajnie jest coś stworzyć,naprawić,ulepszyć.Nie ukrywam,ale żałuję że nie mam teraz tego tropiha :roll: .

Przy pierwszej to oczy mi się odrazu po ślubie otworzyły :lol: a teściowej gęba.
Ostatnio zmieniony przez shalashaska 2006-01-14, 22:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Toma 


Motocykl: BUELL XB12X,MZ ETS,
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: z zarzeczaaaa
Wysłany: 2006-01-14, 22:15   

mam nadziej ze ten temat nie zostanie żle zrozumiany , niechodzi o jakieś podziały czy wyodrębnienie ....... w Clubie powalająca ilość Bikerów to posiadacze ETZ i TS , czego zresztą jesteśmy świadomi , natomiast jesli chodzi o użytkowników ES wiem ze śmiga Plonczek , Edwin i ja .........co przy liczbie na dzień dzisiejszy 573osób zarejestrowanych to i tak cud że sie trafiliśmy na tym forum :D

[ Dodano: 2006-01-14, 22:30 ]
[quote="plonczek"]sądzę że mamy trochę inne spojrzenie na sprawę motoryzacji spod znaku MZ . Chyba to sprawia że obojętnie patrzę na ludzi pukających sięw czoło gdy ja wykładam pieniądze za pojazd mający 30 kilka lat [/quote]
Plonczekz ust ni to wyjąłeś :D
_________________
http://www.polskajazda.pl...X,Ulysses/35209
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2006-01-14, 23:00   

ts zaliczał bym do starszych mz...ts ma przeciez wiele podobieństw do ets...
 
 
     
edwin.sk 
Zlotowicz


Motocykl: simson sr 2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: międzyrzec podlaski
Wysłany: 2006-01-15, 20:45   

uuu dawno mnie nie było...:d i nie zauważyłem tego słusznego tematu.... moją mz pieszczę jak mogę ale brakuje mi kilku rzeczy i kilku groszy na koncie żeby wyglądała tak jak mi się marzy:D....ale mam pewien plan...:D

[ Dodano: 2006-01-15, 21:50 ]
no skoro jest juz taki wątek to może ktoś ma przełącznik świteł do trophy....kupię lub zaminię na części od trophy jaskółki lub ts.....wszystkie 250....
_________________
moja sztuka:D
 
 
     
Plonek 
wujek samo ZŁO


Motocykl: z krainy deszczowców
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 486
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-01-18, 19:45   

Byłem w pewnym sklepie z częściami do któego mam po drodze, wypytaem, i ma na stanie 1 kierunek do trophy, oryginalny - odkupiony od kogoś, z żadnej hurtowni , żadne rzemiosło. Chce 30 zł, obiecuje że za zaliczką postara sięsprowadzić 2, a zapytane o kolejne 2 dla edwina, stwierdził że również dało by się coś zrobić. Ponadto ma Posiada NOWY licznik do trophy, chce 165 zł, NOWE osłony na nogi do trophy, obie te rzeczy w fabrycznych puedłkach w stanie magazynowym. Niestety pytany o plastik reflektora przód czy zamki albo gumę do ets odparł że niestety nieosiągalne. Co do blach na bak do ts dla edwina odparł że równiez nieosiągalne, ale ja te blachy na bardowskeigo widziałem, jutro będę zmierzał do banku i przechodziłobok więc o ile nic mnei nei zatrzyma to zajrzę i wypytam.
Pozdrawiam :mrgreen: mam nadzieję że wszyscy dobrze się przekierowali :D z działu sprzedam :D
_________________
The power of dreams.
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2006-01-18, 19:57   

jak już będziesz na bardocha.. to zamów 4 sztuki... bo jedne wysłałem koledze;]
 
 
     
Toma 


Motocykl: BUELL XB12X,MZ ETS,
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: z zarzeczaaaa
Wysłany: 2006-01-18, 20:21   

Plonczek masz racje zrobiliśmy troche bałaganu .......
Mam prośbe jak bedziesz w tym sklepiku oblookaj te kierunki , tak jak pisałem dzwoniłem do gościa - ale straszenie nie kumaty i miałem problem z uzyskanie rzetelnych info. , zerknij co i jak , jak będą warte tej kasy 18zł/sztuka weż mi 4 , jestem sprawdzony kontakt Allu może potwierdzić :!: wiec bez obaw wyśle kase na konto pożniej lub każdy inny sposób jaki Ci bedzie pasował , zresztą szczegóły jakbyś mi je łyknął dogadany na priva :!:
_________________
http://www.polskajazda.pl...X,Ulysses/35209
 
 
     
edwin.sk 
Zlotowicz


Motocykl: simson sr 2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: międzyrzec podlaski
Wysłany: 2006-01-18, 20:39   

no no no ja też chciałbym, kieruneczki i blachy oczywiście też:D....powiedz co i jak ja ci kase wyślę i zrobisz mi zakupy:d oczywiści ejak możesz no i oczywiście za odpowiednią ilość piwa:D
_________________
moja sztuka:D
 
 
     
Plonek 
wujek samo ZŁO


Motocykl: z krainy deszczowców
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 486
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-01-18, 21:22   

no to tak : zakupy wam mogę porobić, dokładnie zamówienia z nazwą co to ma być i do czego ilością sztuk prosze przesłać mi na PW albo na maila, jezeli będe w stanie to zdobyć/kupić na terenie Rzeszowa to to zrobię i odpowiem. Tylko mam pewien problem. Nie mam jescze konta, ale za chwilę wejdę na stronkę mbanku i założę, nie wiem tylko ile to zejdzie :? Jak narazie mogę wysyłać za pobraniem . Żeby mieć pewność, i wam taką dać mogę to wystawić na allegro, to już jak kto woli. Jak narazie to mam na te zakupy 145 zł swoich do dyspozycji, no ale tej kasy mi pewnie braknie, jeżeli tak to poproszę was o jakąś przedpłatę, żebym miał za co kupić. Idę jakoś zmajstrować to konto, jeżeli mi nie odrzucą wniosku to Będe na PW przesyłał numer, nooo ogólnie dogadamy się :) Wselkie info co do dotychczasowych próśb wystawię jutro, a najpóźniej w sobote wieczorem. Trochę to brzmi urzędniczo, ale ja poprostu jestem trochę dokłądny i skrupulatny jeśli o kasę chodzi, przepraszam za utrodudnienia.
_________________
The power of dreams.
 
 
     
Allu 
only 250


Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 80 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 2831
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-01-18, 21:29   

Ja mam konto jak co , Toma wie co i jak :D , jutro ide na Bardowskiego to obczaje co i jak .
_________________
*1922-1982* 60 Jahre Motorrader Aus Zschopau*
 
 
     
Toma 


Motocykl: BUELL XB12X,MZ ETS,
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: z zarzeczaaaa
Wysłany: 2006-01-18, 21:34   

Plonczek thx wielkie , ale tradycyjnie juz Allu zdeklarował swoją pomoc , wiec nie bede narazie robił Ci kłopotu .
Allu już ma solidny wkład w odbudowe moich moto , a jak widać sprawy idą dalej do przodu :)
_________________
http://www.polskajazda.pl...X,Ulysses/35209
 
 
     
edwin.sk 
Zlotowicz


Motocykl: simson sr 2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: międzyrzec podlaski
Wysłany: 2006-01-18, 21:34   

ja oczywiście mogę przedpłacić.....a toma szukałem tego gówna do amorków od ts i nie udało mi się....wiem że gdzies to jest na 100% u mnie....jeszcdze poszukam....
_________________
moja sztuka:D
 
 
     
Toma 


Motocykl: BUELL XB12X,MZ ETS,
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: z zarzeczaaaa
Wysłany: 2006-01-18, 21:39   

Spox , Edwin jak Ci wpadnie w rece to dawaj znak , póki co czekam cierpliwie . Szukałem tej pierdoły przez ogłoszenia i allegro , ale wszyscy usilni chcą sprzedać kompletne zawiecho ...tylko na sioux mi to cały komplet skoro i tak nie pasuje do ETS ?!?! a ta pierdoła jest identyczna . Wiec uzbrajam sie w cierpliwość i czekam na znaka :) transakcje załatwimy przez pocztę - a podziękowanie i długieeeeeee dyskusje na temat ETS i ES propnuje na zlocie w Siedlacach :)
_________________
http://www.polskajazda.pl...X,Ulysses/35209
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2006-01-19, 13:12   

JA mmkilka częsci od amorów od TS:P Co do sklepu.. to .. moge być tam jutro;) Ale lepiej jak będzie sklep męczyć kilka osób;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14