» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2011-11-15, 12:16
Regulamin działu sprzedaż a moderatorzy?
Autor Wiadomość
sIaj 


Motocykl: ES 250/2
Pomógł: 94 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 2023
Skąd: okolice Zakopanego
Wysłany: 2012-12-08, 14:25   

Tym o to akcentem możemy już skończyć dyskusję która imho się rozłazi jak to często ma miejsce w giełdzie.
_________________
Wykonuję różną elektronikę pojazdową.Układy zapłonowe, regulatory, instalacje itd. Masz pytania? Pisz!

SofCHJanek@wp.pl / gg: 9740097 Gość zapraszam odwiedź mój kanał http://www.youtube.com/user/sofchjanek
 
 
     
intr 


Motocykl: Etz 175, MZ 500 Tour
Pomógł: 53 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 2022
Skąd: Międzychód
Wysłany: 2012-12-08, 14:58   

motomaciey napisał/a:
Wszystkim wielce urażonym chojrakom, ogłaszam wszem i wobec: DEMOKRACJI NIEMA ! Opłaćcie składki na serwer a potem zapraszam z pretensjami.

Macieju, ale to jest dosyć problematyczne stwierdzenie. Słoneczek, znaczków MZ czy innych kwiatków do odznaczenia ludzi którzy płacą nie mamy (jak np na africa twin forum). Nigdy nie wiadomo, czy osoby którym się taki argument przedstawia, przypadkiem się nie dorzuciły. Taka luźna dygresja ;)
_________________
Kto chce - znajdzie sposób, kto nie chce - znajdzie powód.
https://intr.usermd.net/ <-- nowy adres strony Usprawnienia MZ (hoth.amu.edu.pl/~intr)
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2012-12-08, 15:02   

To też nie zwracam się do nikogo bezpośrednio.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2012-12-08, 15:04   

A reszta ma coś do powiedzenia na temat tych silników? Bo jak nie, to wypad z tematu.

Od upominania modów są inni modzi.
Od dyskusji na temat jakości moderowania jest odpowiedni dział.
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
Ostatnio zmieniony przez saska251 2012-12-08, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2012-12-08, 15:47   

saska251 napisał/a:
Od dyskusji na temat jakości moderowania jest odpowiedni dział.

Pozwoliłem sobie przenieść część tematów z Twojego ogłoszenia do wątku o podobnej tematyce.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
Budzik-WGR 


Motocykl: Honda VFR 750 Street
Wiek: 33
Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 323
Skąd: z Grójca
Wysłany: 2013-07-20, 12:26   Utrudnianie życia na forum!

Witam
Chciałbym podjac burzliwy temat beznadziejnych zasad panujących w dziale giełda na naszym forum. Zastanawiam się po wczorajszym wystawieniu dwóch ogłoszeń po co on tak naprawde jest.
Po to by pokazać ,,moc ,, moderatorów którzy usuwają ogłoszenia z linkami do aukcji mimo iz na aukcji jest cena foty i wszelkie informacje które mogły by pomóc innym użytkownikom w zakupie danego przedmiotu. Czy po to by zaśmiecac miejsce na serwerze dodatkowymi fotkami ktore i tak bylyby w linku allegro i innych serwisów.

Ja rozumiem ze gdybym nie podał ani linku ani opisu przedmiotu to można byłoby usunąc takie ogłoszenie, ale bez przesady, w temacie była nazwa przedmiotu, rozmiar ( w tym wypadku kurtki ) w tresci był opis dokładny, rozmiar stan ,a zdjęcia były w linku z aukcji allegro którą sam własnoręcznie i za własne pieniadze wystawiłem.

Panowie zastanówcie sie na żadnym forum nie panują takie bezmyślne zasady a działy giełda zazwyczaj służą forumowiczom w kupieniu potrzebnych im części i innych rzeczy w zazwyczaj lepszej cenie, od znajomego. My mamy sobie wzajemnie pomagac czy utrudniac sobie życie? Wkońcu zawsze lepiej kupic cos od znanego forumowicza niż byle pierwszego usera allegro o ktorym nic kompletnie nie wiemy.
Ale to tylko moje zdanie, reszte pozostawiam do dyskusji i mam nadzieje odpowiednich wniosków.

Pozdrawiam
_________________
BYŁO:
-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.
JEST:
-Honda VFR 750 rc36 I 90r.
 
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2013-07-20, 12:40   

Pregladarka systemu android nie jest kompatybilna z niektórymi portalami aukcyjnymi, dlatego wszystkie informacje oraz zdjęcia mają znaleźć się w temacie.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
John 


Motocykl: MZ, XX
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 1275
Skąd: Sierpc/Oleśnica
Wysłany: 2013-07-20, 12:43   

Po pierwsze kolego nie ten dział, do spraw technicznych jest inny.

Uważam że wstawianie linków do aukcji nie jest dobrym pomysłem. Aby nie wstawiać zdjęcia link do aukcji? Idąc tym tropem dalej, po co opis przedmiotu jak jest na aukcji, czyli wystarczy link. To może zaraz same linki będziemy wstawiać? Link jest tylko dodatkowym uzupełnieniem. Po co otwierać tysiące linków i okien.

A jak dział sprzedam opanują same linki to zaraz tak samo będzie z innymi działami. Kiedyś walczyłem o to w dziale zloty, żeby nie było samych linków.

Naprawdę tak ciężko wstawić zdjęcie?

Budzik-WGR napisał/a:
Panowie zastanówcie sie na żadnym forum nie panują takie bezmyślne zasady

To Ty się zastanów, już jeden taki był...

Swoją wypowiedź zakończę linkiem:
http://demotywatory.pl/4162577/CV

[ Dodano: 2013-07-20, 12:45 ]
O widzę motomaciey, już przerzucił. To znaczy że nie tylko w nie stosujesz się do regulaminu w dziale sprzedam ale też regulaminu forum nie znasz :wink:
 
     
wojtek.mz 
Ekipa PMI


Motocykl: MZ
Pomógł: 86 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 2941
Skąd: powiat PMI
Wysłany: 2013-07-20, 14:45   

Budzik-WGR napisał/a:
Zastanawiam się po wczorajszym wystawieniu dwóch ogłoszeń po co on tak naprawde jest.
Po to żeby coś sprzedać.
Budzik-WGR napisał/a:
Po to by pokazać ,,moc ,, moderatorów
Oni nic nie pokazują tylko sprzątają po innych kolego.
Budzik-WGR napisał/a:
suwają ogłoszenia z linkami do aukcji mimo iz na aukcji jest cena foty i wszelkie informacje które mogły by pomóc innym użytkownikom w zakupie danego przedmiotu
Zapisując się na forum zgadzasz się z regulaminem. Więc przestań kolego jęczeć i wstawiaj zdjęcia. :piwo:
_________________
ES 250/2-1970r,ETZ 250-1989r MILICYJNA, ETZ 250-1981r, ETZ 250-1984r GESPANN, ETZ 250-1988r, ETZ 150-1989r teraz 125, SKORPION TOUR-1996r
 
     
Hvil 
Żółtodzub

Motocykl: ES250/0(DED) i 250/1
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 2429
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-07-20, 14:47   

Kolego ale co za problem podlinkowac foty z allegro z parametrem (IMG)? Wowczas i ty nie nameczysz sie wiecej niz gdyby nie bylo obowiazku zdjec, a spelniszz warunki dzialu sprzedam. A to wowczas, najbardziej przyczyni sie do nie zasmiecania forum, bo takie tematy jek ten nie beda musialy go zasmiecac:-)
_________________
Pomożecie?.... Pomożemy!!!!:)
Dzięki temu forum, moje pierwsze moto prezentuje się tak:

http://pokazywarka.pl/ghqf1v/
 
     
Woytec 

Motocykl: MZ ES 250/2 Trophy
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 78
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-27, 10:07   Re: Utrudnianie życia na forum!

Jesteście zabawni na tym forum... tylu moderatorów i tak trudno napisać priwa zamiast po raz trzeci usuwać moje ogłoszenie z giełdy bez słowa wyjaśnienia... dla mnie to zachowanie które pokazuje gdzie macie użytkowników tego forum... nie należę do najmłodszych ludzi i czytam regulamin giełdy ale nie widzę tam słowa o zakazie umieszczania linków... więc Panowie moderatorzy ruszcie tyłki i może któryś zaktualizuje regulamin.

Dziękuję, skończyłem
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2013-07-27, 10:19   

Cytat:
-ogłoszenie musi zawierać pełny opis i zdjęcia w dobrej rozdzielczości, link do aukcji może być jedynie uzupełnieniem ogłoszenia zamieszczanego tutaj, nie jego podstawą;


A to niby co ?
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
Woytec 

Motocykl: MZ ES 250/2 Trophy
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 78
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-27, 19:06   

I naprawdę lepiej z uporem maniaka usuwać posty niż napisać priva z krótkim info?

Kolego wybacz ale jako moderator wypadałoby być jednak trochę bardziej otwarty na ludzi a nie zachowywać się jak buc który wszystkie rozumy pozjadał... to piszę na podstawie Twoich wypowiedzi / odpowiedzi zarówno na tym jak i innych forach.
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2013-07-28, 22:00   

Kolego, dziennie akceptuje (lub nie) tyle ogłoszeń, że przy wiecznie zrywajacym się internecie już samo to staje się problemem a co dopiero wysyłanie PW. Czasem przy dobrym zasiegu napisze coś w temacie ale to pod warunkiem, że nie zrywa mi się połączenie i nie muszę w kółko na nowo się logować. Do komputera dostęp mam sporadycznie, forum moderuje z telefonu komórkowego, a więc tak, mam problem żeby napisać PW czy wygasic temat czego nagminnie nie robią sami użytkownicy.
Teraz Ty nie zachowuj się jak buc i zrozum to, jeśli każdy faktycznie przeczyta regulamin, który nie został wyssany z palca i zastosuje się do niego, nie będzie potrzeby nieakceptowania ogłoszeń.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
Arturo 
modelarz


Motocykl: MZ ETZ 251
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 231
Skąd: śląsk
Wysłany: 2013-07-28, 22:08   

Budzik-WGR, dałeś ciała, nie zastosowałeś się do regulaminu więc twoje ogłoszenie zostało usunięte.
motomaciey, non-stop zasłaniasz się ograniczonym dostępem do internetu.. a to zrywa, a to przeglądarka nie daje rady, a to inne problemy pogodowe... odpuść funkcję moda :piwo:
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 7504
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2013-07-28, 23:36   

Arturo napisał/a:
odpuść funkcję moda :piwo:


Aha, a Ty go pewnie zastąpisz :) Nie ma niby ludzi niezastąpionych, ale nikt z moderatorów od jakiegoś roku albo dwóch nie robi nawet 10% tej roboty, co Maciej.
_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
Arturo 
modelarz


Motocykl: MZ ETZ 251
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 231
Skąd: śląsk
Wysłany: 2013-07-29, 22:01   

kosior30, absolutnie nie.. ja się nie nadaję.
Napisałem tylko to co myślę :D
 
     
grzybol 
szlachcic


Motocykl: fajuśki :)
Pomógł: 25 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 1511
Skąd: piotrkow trybunalski
Wysłany: 2013-07-29, 23:44   

motomaciey, jest chyba najciężej harującym moderatorem, co widać na każdym kroku. A i tak znajdzie się jeden z drugim, którzy nie potrafią tego docenić i w dodatku potrafią człowieka wkurw... :klnie: !
A weźta se znajdzcie inne forum, jak wam to nie pasuje i tyle. Napiszą po 100 postów i się mają za wielkich userów, wiecznie szykanowanych.
Z takimi problemami to do przyjaciółek!
_________________
Oj życie, życie. Żebyś Ty miało morde, to bym skopał Ci dupe !
 
     
John 


Motocykl: MZ, XX
Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 1275
Skąd: Sierpc/Oleśnica
Wysłany: 2013-07-29, 23:56   

Najbardziej czepiają się Ci którzy mają problem z "czytanie ze zrozumieniem" :razz:

Arturo napisał/a:
motomaciey, non-stop zasłaniasz się ograniczonym dostępem do internetu.. a to zrywa, a to przeglądarka nie daje rady, a to inne problemy pogodowe... odpuść funkcję moda :piwo:

A nie widzisz tego że pomimo tych wszystkich problemów to motomaciey ogarnia cały bałagan na forum??? Moderowanie to nie jest taka prosta sprawa. Więc uważam że Twoja uwaga nie tylko nie jest na miejscu ale i jest obraźliwa dla Macieja. Chłopak poświęca czas i nerwy a Ty jeszcze takie propozycje dajesz?
Funkcja moderatora nie jest sposobem na życie czy zawodem, nie będzie gość siedział cały czas na forum i błędy ortograficzne poprawiał i notkę każdemu wysyłał. To nie podstawówka :!:

Problem według mnie polega na tym że Maciej nie ma wsparcia, sam to się niedługo wykończy, zwłaszcza czytając takie komentarze.

Teraz to ja napisałem co myślę :piwo:
 
     
Awers 
Zlotowicz


Motocykl: MZ ETZ 251e '91
Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 926
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-07-30, 01:39   

Problem jest w regulaminie, który jest nielogiczny i niepraktyczny. Przerost formy nad treścią. Żeby napisać sensowny regulamin trzeba najpierw wyznaczyć cele jakie ma osiągnąć, później dyskutować i szukać sposobów ich osiągnięcia z czego na końcu powstaje sensowny regulamin. Obowiązujący regulamin był trochę inaczej pisany.

Kiedyś miałem założyć temat dot. nowelizacji regulaminu tego działu i forum, ale dałem sobie spokój, bo kiedyś już założyłem temat o reformie dot. czegoś innego i został szybko skasowany, nawet nie było mu dane w śmietniku poleżeć, więc nie będę się produkował.

Budzik-WGR, wiesz dlaczego regulamin jest jaki jest :?:
- otóż to, nikt nie wie dlaczego
Wiesz co robi ten regulamin :?: on odpowiada żywotnym potrzebą całego MZ klubu. To jest regulamin na skalę naszych możliwości. I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest regulamin społeczny. To jest regulamin wykonany przez moderatora i to nie jest jego ostatnie słowo.
Miś.
_________________
W stronę celu
http://forum.mz-klub.pl/a...php?user_id=527
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14