» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2012-01-14, 13:21
Stazet jakie macie wrażenia? czas oczekiwania? kontakt?
Autor Wiadomość
Hagi 
Tuning Silników 2T


Motocykl: MZ TS 250
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 382
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2012-05-30, 14:05   

Mnie Stazet raz wkur*** i od tamtej pory kupuję tam tylko to co muszę. Nic ponad to..
Wkurzyli mnie czymś takim, że niby w sklepie są części na stanie, a jednak nie ma.
Zamówiłem parę jakichś gratów do MZ, z czego jedna najważniejsza część była mi potrzebna ( już nie pamiętam co) bo zamówienie głównie dla tej jednej części robiłem. W mailu przy kupowaniu napisałem, że JEŚLI JAKIEJŚ CZĘŚCI NIE BĘDZIE NA STANIE TO PROSZĘ DO MNIE ZADZWONIĆ I POWIEDZIEĆ, WTEDY DOGADAMY SIĘ CZY WYSYŁAĆ PACZKĘ BEZ TEGO PRZEDMIOTU, CZY CZEKAĆ AŻ BĘDZIE.
Stazet ani słowem się nie odezwał, nie napisał maila, nie zadzwonił. W paczce oczywiście brakowało najważniejszych części. Cholernie mnie to wkurzyło. Co prawda zamówienie było w czas, ale wolałem poczekać, bo dana część była mi piekielnie potrzebna na wczoraj.

Drugim razem było podobnie. Złożyłem duże zamówienie. Taki sam dopisek dałem, ale jak zauważyłem, że nie ma paczki po 5 dniach, zadzwoniłem do Stazeta. Odebrał i zapytałem o moją paczkę, dopiero mi wyjaśnił że jakichś części nie ma i zapytał czy ma wysyłać czy chcę poczekać aż wróci z niemiec z częścią której nie było. Paczka była spakowana, kurier czekał. Gdybym nie zadzwonił to sytuacja by się powtórzyła. Odwołałem paczkę, kazałem zaczekać aż będzie moja upragniona część. Stazet pojechał do niemiec i na drugi dzień miał wysłać mi już, w niemczech siedział 3 dni i tak oto paczka szła do mnie prawie 2 tygodnie.

Zamawiałem u niego jeszcze kilka razy, ale tamte były udane.

Mój kolega ostatnio zamówił trochę części, w tym cylinder 70ccm do simsona kpl z tłokiem NOMINAŁ.
Dostał 2 szlif, a tuleja cienka jak... może i Stazet mu to wymieni, ale wg. mnie zbyt często mu się zdarza tak pomylić.

To tyle moich doświadczeń. Pozdrawiam.
_________________
http://bikepics.com/members/peki16/
 
     
Hvil 
Żółtodzub

Motocykl: ES250/0(DED) i 250/1
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 2429
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-31, 22:19   

ja kupowalem kilka razy, to minimum 80 zł to chyba nie jest takie rygorystyczne:-) mi za mniej wyslali.
_________________
Pomożecie?.... Pomożemy!!!!:)
Dzięki temu forum, moje pierwsze moto prezentuje się tak:

http://pokazywarka.pl/ghqf1v/
 
     
janekrow 
Janekroł


Motocykl: mz trophy, pannonia
Pomógł: 12 razy
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 274
Skąd: Kąty Wroclawskie
Wysłany: 2012-05-31, 23:04   

Stazet jest najlepszym sklepem do starszych mz. Bije o głowe wszelkie agmoty i skuterdębica. Mają wszelaki wybór części. Teraz jak już czegoś nie mają na stanie to poprostu wysyłają to co mają wraz z gotówką wpłaconą za nieotrzymane rzeczy. Gdyby nie ten sklep dużó rzeczy trzeba byłoby szukać w ''Niemcowni'' na ebayu :(
_________________
ale przecie.. to jeeeest Pannonia, z tego Mz'tki nieeee zrobisz
http://polskajazda.pl/Motocykle/MZ/ES-250/103092
 
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 7479
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-06-01, 11:28   

No więc ja również sprawdziłem sklep. Realizacja zamówienia błyskawiczna - zamówienie złożone 31go o 1:51 w nocy, 1go o 10 rano kurier jest u mnie. Oczywiście wysyłka pobraniowa.

Wszystko zgodne z zamówieniem, zapakowane solidnie itd, ale jedno mnie rozbawiło. Przy okazji zakupu innych gratów wziąłem coś, co się nazywa "Pasek naciągu akumulatora MZ ETZ" za całe 3,51zł z VAT. Co otrzymałem? Pasek gumy wycięty chyba nożyczkami z dętki, bez żadnych oczek i kołków... Nie wiem co ja mam sobie z tego zrobić :evil:

_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
Reich 
Jawer's back


Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 24 razy
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 1676
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2012-06-01, 11:44   

janekrow, nie do końca, zamówienie na kilkanaście części nie wysyłają mi przez ponad tydzień bo... nie mają kluczyka który nie jest mi w sumie potrzebny, miał być jako zapasowy... w poniedziałek dzwonili do mnie bo zamawiałem części i do ETZ i do TS i się upewniali czy aby na pewno tak chciałem, ale o kluczyku już nie wspomnieli...
_________________
Wino, konserwy, muzyka bez przerwy heavy

Strachliwi zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali eMZeciarze.

Gdzie kończy się asfalt, zaczyna się przygoda.
 
 
     
arsene 
Zlotowicz
arsene

Motocykl: no kilka ich jest
Pomógł: 11 razy
Wiek: 56
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 479
Skąd: MIŁOSZEWIEC
Wysłany: 2012-09-18, 19:19   przygoda ze STAZETem

Jakoś mi nie poszło.
Zamawiałem szklanki teleskopów
Zamiast dolnych na śrubki przysłali zwykłe
Sprawdzałem na fakturze, to oni zrobili błąd.
Próbowałem się dodzwonić, nie odbierali
Napisałem e-maila. Zobaczymy
Kiedys kupowałem i było wszystko ok.
Teraz lekko się zdrażniłem, bo mam trochę wolnego i chciałem się pobawić.
Nawet więcej niż jestem rozdrażniony. Jestem wk................y.

Niby drobiazg, ale ostatnio ciągle ktoś przypadkiem lub nie utrudnia mi zycie.
Kupiłem synowi kompa, okazało się, ze jest goła windoza. W czasie pracy wyskakuje grafa.
I co? Jakbym był niekumaty to bym stwierdził, że coś walnięte. Poszperałem w necie, sciągnąłem dodatkowe stery do chipseta i jest ok. Ciekawe jak sobie radzą laicy?
Przy okazji zapłaciłem za dodatkowe 3 lata gwarancji, okazało się że to ubezpieczenie a nie gwarancja i milion warunków musi być spełnione, aby jak coś to pokryją koszty naprawy.

W pracy na zaświadczenia dla syna na studia czekałem miesiac czasu.
Wk........a mnie wszystko.

Sorry, mam zły dzień. Idę do lodówki po piwo. Mam zgrzewkę.

[ Dodano: 2013-02-06, 10:16 ]
Chyba tylko ja mam przeboje ze stazetem. Zamówienie 11.01 dziś jest 05.02 i cisza. Na emaile nie odpowiadają, telefonu nie odbierają i d... blada.
_________________
te kilka to: MZ ES 250 60r x 2, WSK M06-L 64r, skuter Keway czy jakos tak żony oraz gablota na jazdę z małżonką - BMW R1100 RT Polecam oto strona żony http://robotkireczne.net.pl a tam cuda. zazik i itd: http://zaporozec.eu
Ostatnio zmieniony przez motomaciey 2012-09-18, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
djkrzychu91 

Motocykl: MZ ETZ 250
Wiek: 32
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 96
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2013-01-07, 23:09   

Ja do przesyłek jestem troche nie zadowolony w czwartek dzwoni chłop z stazetu i gada że wszystkie części są w piątek następny telefon babka dzwoni że nie ma parę drobiazgów zamawiałem je to wszystko było dostępne a okazuje się że połowy nie ma z tego kpina jakaś. A i jeszcze zamawiałem mocowanie tabliczki rej. do simsona sr 50 i co na paragonie jest a w paczce nie ma :( . Jakoś sklepu i komunikatywność na 3.

[ Dodano: 2013-01-07, 23:12 ]
czyczu napisał/a:
To się Stazet nie popisał ale w chwili jak go dodawałem do koszyka to były jeszcze 3, więc nie wiem dlaczego dla mnie go nie było :?
to samo ja miałem też babie gadałem ze jak zamawiałem to były parę sztuk więcej jak 1 lub 3 kpina jakaś lub jakiś wielki bajzel na kółkach mają :klnie: .
 
 
     
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-07, 23:20   

Kiedyś kupowałem u nich regulator, co głównie kupno opierało się właśnie, żeby mieć ten regulator i jeszcze coś. Dupa. Ale przynajmniej kasę włożą do woreczka. W necie mieli kilka sztuk. No ale... Rozmawiałem z właścicielem spoko gość. Jednak i tak mają dużo taniej.
 
     
azja25 


Motocykl: Mz 150 etz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 148
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-01-21, 08:20   

Kupował ktoś opony w Stazecie, mająspory wybór i jest taniej niż w innych sklepach internetowych tylko czy czasem niesąto jakieś zleżałe w magazynie nowe "10-letnie"?
_________________
Mz 150 etz 1990 r.
Motorynka M-2
 
     
Szymon_MZ 

Motocykl: ETZ250/VFR800
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 423
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2013-01-21, 10:05   

azja25 mogłeś przecież zapytać, teraz każda opona ma wybitą datę produkcji :piwo:

Pytanie do was. Ktoś zamawiał ten pokrowiec siedzenia?
http://www.stazet.inkontr...tml?ref=g14:s35
 
     
gragerr 
gragerr


Motocykl: MZ ETZ 251, XTZ 750
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-21, 11:22   

Ja kupowałem heidenau obie. Ale szczerze to nie sprawdzałem daty produkcji jak przyszły. Wyglądały ok i dobrze mi się na nich jeździ... Jak chcesz mogę datę sprawdzić.
_________________
http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=24736
Już po remoncie nadwozia i podwozia. Czas na silnik :D
 
     
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-21, 18:39   

Szymon_MZ napisał/a:
azja25 mogłeś przecież zapytać, teraz każda opona ma wybitą datę produkcji :piwo:

Pytanie do was. Ktoś zamawiał ten pokrowiec siedzenia?
http://www.stazet.inkontr...tml?ref=g14:s35


Ja mam taki u siebie. Wstawiłem na tą podróbkę.




Albo patrzy się na mój profil na yt - tam jest film z tym pokrowcem. Pokrowiec prawie jak oryginalny.

Odnośnie opony na przód to gość z allegro nie chciał odpowiedzieć z którego roku to jest. Kupiłem, zaryzykowałem i okazało, się że 2001 rok. Ale guma dobra. Przynajmniej tak się wydaję. Na tył kupiłem od piterawo podali, że 2011 i tak właśnie było. Najpierw się zapytaj, z którego to maja roku a potem kupuj. Jak nie podadza, albo będę się pluć to olej.
 
     
Dodek 
...

Motocykl: mz cbr
Pomógł: 88 razy
Wiek: 28
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2201
Skąd: Mielec
Wysłany: 2013-01-21, 19:09   

gragerr, datę sprawdzisz dot'em - to taki 4 cyfrowy numerek z boku opony
2 pierwsze cyfry to tydzień w roku w którym zrobiono oponę (rok ma 56 tygodni) nast 2 numery to rok produkcji - tj np 09 - to 2009, 11 to 2011

szczerze jak kupiłem opony michelina które były prawie nowe - ich skład czyli guma była super miękka , mam starą oponę metzlera która jest z 2002r i mimo iz ma masę gumy na sobie ta guma jest mega twarda i nieprzyczepna w porównaniu do michelina np.

Podobnie miałem w aucie jak kupiłem nowe zimówki debicy frigo - jak były nowe do 1 roku użytkowania guma na bieżniku była super miękka - także przy temp ok 0 stopni można było swobodnie ją wyginać palcem dłoni - nie używając dużej siły. Teraz po 3 latach mimo iż bieżnik nie starł się prawie wcale bo mało co jeździły w zimie bieżnik stal sie twardszy i nie jest już tak elastyczny jak był kiedyś, co w dużej mierze wpływa na przyczepność
_________________
Etz 250 -> Sc33 ->Dl650-> F4i +RN09->f4i->CBF liter
 
     
kosior30 
Klubowicz
Łysy JWP


Motocykl: MZ ETZ 250e '87
Pomógł: 138 razy
Wiek: 37
Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 7479
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2013-01-22, 00:10   

Dodek napisał/a:
rok ma 56 tygodni


Rozbrykałeś się z tymi tygodniami :lol: 365 / 7 ≈ 52 :kowboy:
_________________
Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" :) ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
 
 
     
azja25 


Motocykl: Mz 150 etz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 148
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-01-27, 12:14   

Przyszła paczka ze Stazetu jestem zadowolony szybko i ok. Opona heidenau 110-80-16 z czerwca 2012 r. za 160 zł a w innych sklepach średnia cena 200 zł i więcej.
_________________
Mz 150 etz 1990 r.
Motorynka M-2
 
     
ETZ_PRORIDER 
mod_team
MZ ETZ 250 GKS TEAM


Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 167 razy
Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 5266
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2013-05-11, 20:52   

Ostatnio robiłem zakupy w stazecie online jak większość z nas, zamówiłem części za prawie 200 zł w tym m.in linki sprzęgła do 250-tek, stan był 0 więc dzwonie czy są na magazynie, mówi mi że przyszła dostawa ale nie są wprowadzone do systemu, mówi mi że mam zamówić i doda linkę do zamówienia, tak się jednak nie stało, inny problem z zestawem naprawczym zacisku ETZ, zamówiłem cały zestaw na cały zacisk tj 2 gumy uszczelniające i 2 mieszki ochronne przeciwpyłowe, gdy paczka do mnie dotarła linek sprzęgła nie było a zestaw do zacisku posiadał tylko jedną gumę uszczelniającą i jedną osłaniającą a w ogłoszeniu było zdjęcie że cena 12.34 dotyczy kompletu 4 sztuk, wysyłałem maile do stazetu od 3 dni ale nikt nie kwapi się odpisać dlaczego takiego wałka zrobili, to mnie zniechęciło do tego sklepu. :klnie:
_________________
Zlutowany na kwadracie zaczynam se rozkminiać kto w MZ-tach był od zawsze, kto pod temat się podszywa MZ - recydywa znów się odzywa, znów to zrobiłem, nie potrafisz mnie zatrzymać! Historia z marką MZ luknij ;) -> http://forum.mz-klub.pl/v...p=367810#367810 W garażu: MZ ETZ 250 89r. w eksploatacji | MZ ETZ 125 w eksploatacji | ETZ 250A 88r. w eksploatacji.
 
 
     
Grzaniec 

Motocykl: MZ ETZ251 WSK M21W2
Wiek: 47
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 23
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2013-05-11, 21:01   

Przed długim weekendem zamawiałem kilka części w stazecie. Zostały wysłane 30.04, po dwóch dniach od zamówienia. Gdyby nie kurier, ktoremu nie chciało się jeździć w długi majowy weekend, to miał bym paczkę 2.05, a tak doszła 6.05 - ale to wina kuriera a nie sklepu. Jakość części bardzo dobra. Obsługa też na wysokim poziomie. W rozmowie telefonicznej wyszło, że nie mają zamowionego przeze mnie kompletu uchwytów silnika, ale pan zaproponował jeden uchwyt, który akurat mi był potrzebny. Jeden uchwyt był tańszy o 10 zł od calego kompletu, więc zaproponowano mi zwrot 10zł razem z paczką. Odpakowałem paczkę, przejrzałekm kilka razy i dychy nie było :mrgreen: Napisałem więc @, że dziękuję za realizację zamowienia, ale dychy nie było. Podałem nr konta, gdyby chcieli jednak zwrócić, to mogą przelać. I na drugi dzień miałem swoją dychę na koncie i @ z przeprosinami. IMO obsługa bardzo dobra. I nie chodzi już o te 10zł, bo każdemu może się zdarzyć przeoczenie, ale o fakt dbania o klienta. następnych części w pierwszej kolejności będę szukał w stazecie.
_________________
Drugie życie motocykli PRLu
http://grzaniec.blogspot.com/
 
     
grajko91 


Motocykl: MZ ETZ 251
Pomógł: 21 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 826
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-05-12, 21:22   

Kilka tyg temu zamawiałem trochę drobnicy w stazecie i stożek sprzęgła. Byłem pozytywnie zaskoczony jego jakością , osiadł na ddrowskim wale idealne w tym samym miejscu co siedział stary najprawdopodobniej oryginalny stożek. Poza tym nawet nie było potrzeby docierać pastą bo dobrze trzymał się wału ale dla pewności trochę go dotarłem. Reszta też ok tylko kurier do dupy
 
 
     
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-12, 21:52   

Ja na ten sklep patrzę z przymrużeniem oka - dużo mają zamówień i po prostu nie wyrabiają się porządnie.W ostatnim zamówieniu, brałem przy okazji 2 kluczyki do mz - i nie wysłali, a na stanie w cholerę tego mieli. Praktycznie zawsze czegoś brakuje, ale za to kasę zwracają. Nie ma co liczyć na odpowiedź e-mail; trzeba dzwonić.
 
     
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-28, 20:45   Celowe starzenie produktu? Nowe gumy do MZ

Tak wyglądają nowe gumy po 1,5 roku użycia:


A tak używane produkcji DDR:



Celowe działanie? Tak aby kupić nowe gumy po dwóch sezonach?

Kupiono w stazecie.
Ostatnio zmieniony przez 2013-05-28, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17