» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2012-02-21, 15:05
Uwaga oszust z Allegro-Adamlez61 Tarnobrzeg
Autor Wiadomość
chicken19 

Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Wejsuny/Grójec
Wysłany: 2012-02-21, 13:22   Uwaga oszust z Allegro-Adamlez61 Tarnobrzeg

Uwaga ku przestrodze.Omijać z daleka.Kupiłem od typa wielozawór lpg.Wszystko ok szybka wysyłka,przed kupnem upewniłem się że wszystko sprawne bo zależało mi na tym aby wskaźnik działał na butli bo mam taki sam ale nie sprawny.Koleś potwierdził że działa.Rozpakowałem paczkę patrzę a tu dupa blada-pływakiem ruszam a wskazówka stoi na 1/4 i ani drgnie.Patrze na szkiełko wskaźnika a tu kawałek zapałki wciśnięte między szkiełko a obudowę żeby nie wylatała :klnie: :klnie: :klnie:
Zapisałem kolesia w kontaktach na gg więc piszę mu że "wskaźnik nie działa i co robimy,może zwrot czy coś" , a typ oczywiście zero odzewu.Pisałem mu też że "to można by naprawić wystarczy zdjąć szybkę,nasmarować oś wskazówki,odpowiednio zamocować szybkę i będzie grało bo już takie naprawiałem albo że mam taki sam i mogę z tamtego przełożyć ale niech coś opuści jako że towar nie jest w pełni sprawny".Statusy na gg się zmieniały a koleś nic.Po tygodniu dobijania wystawiłem komentarz negatywny.Nie odsyłałem bo pewnie bym kasy nie zobaczył.Po wypakowaniu nagrałem filmik gdzie pokazałem jak ta wskazówka nie dyga i gdzie wsadzona jest zapałka.Podesłał bym na forum ale nie wiem jak.Poniżej komentarze i nasza dyskusja mailowa.Po negatywie raczył sie odezwać

http://allegro.pl/wieloza....html?source=oo

Treść mojego komentarza po tygodniu olewania mnie przez sprzedawcę:
Nie kupujcie u tego Allegrowicza.O szustwo w biały dzień.Wskaźnik gazu nie działa.Dodatkowo jego szkło było otwierane a żeby nie wypadło włożono kawałek zapałki.Nagrałem to na telefon.Oczywiście po dostarczeniu kontakt się urwał mimo że na gg aktywny



Treść komentarza handlarzyny:
"Zawór sprzedałem w pełni sprawny,lecz człowiek nie znający się na rzeczy porozbierał zawór na drobne części w rezultacie nie potrafił złożyć go z powrotem.Nie pytając mnie jak rozwiązać problem wystawił negatywa! Młody i nierozgarnięty allegrowicz!"


Mój e-mail którego wysłałem baranowi po jego ściemie w komentarzu:

W dniu 21 lutego 2012 08:04 użytkownik wojtek <ice_hwdp@interia.pl> napisał:

Słuchaj gościu.Sprzedałeś mi niesprawne kupa które nazywasz wielozaworem i jeszcze wypisujesz brednie że ja go rozbierałem?Chyba coś ci się pomieszało w główce.Zapytałem się jasno i wyraźnie na gg co mam z nim zrobić ale ty że wiedziałeś że to bubel więc nic nie odpisałeś licząc że sprawa przycichnie.Druga sprawa: to co kur... robiła ta zapałka wetknięta obok obudowy szkiełka?Może powiesz że gazownik ją tam włożył?Albo może wzrok już nie ten i trzeba by się do okulisty udać albo większy kaliber okularów kupić.Chętnie ci wyslę filmik jaki to twój zawór jest sprawny i gdzie ta zapałka siedzi.Trzecia sprawa to jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności na zdjęciu z allegro i na zaworze wskazówka jest poniżej zera a pływak na zero.O czym to świadczy panie "stary i rozgarnięty"?A no o tym że nawet taki "młody i nie rozgarnięty" allegrowicz jak ja wie że KUR... ON JEST NIE SPRAWNY!!!!!!!!!!!!! To po co pier... że działał?Szkoda mi było na telefon do ciebie bo pewnie i tak byś nie odebrał.Statusy na gg też się pewnie same zmieniały co?Towaru nie odsyłam bo pewnie i tak bym pieniędzy nie odzyskał.Puszczę też naszą transakcję na kilku forach internetowych żeby mieli przestrogę przed takimi handlarzynami jak ty i powiadomię allegro wysyłając im nagrany przeze mnie filmik.pozdrawiam nie serdecznie


Odpowiedź handlarzyny:
Spadaj bo ci do dupy nakopie.

Uśmiałem się jak mało kiedy :lol:
 
     
lisek508 
XThunderCatX


Motocykl: WSK/ETZ/FZR/SC33
Pomógł: 5 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 352
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-02-21, 13:49   

ale frajer :D
 
     
norbertmz 
mz zawodostwo


Motocykl: mz etz 250 x2
Pomógł: 6 razy
Wiek: 30
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 358
Skąd: Kacprówek
Wysłany: 2012-02-21, 13:56   

hahahahahahahahahahahahahaha przeczytałem i nie wiem czy się śmiać czy płakać :DD
_________________
"To, że dla Ciebie i dla mnie i dla pińdziesięciu innych jest to jasne, to nie znaczy, że dla wszystkich :piwo: "
 
 
     
Dodek 
...

Motocykl: mz cbr
Pomógł: 88 razy
Wiek: 28
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2201
Skąd: Mielec
Wysłany: 2012-02-21, 14:05   

chicken19, chlopie gdzie ty miałes oczy - typ miał 9 negatywow.
Niestety musztarda po obiedzie.
_________________
Etz 250 -> Sc33 ->Dl650-> F4i +RN09->f4i->CBF liter
 
     
chicken19 

Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Wejsuny/Grójec
Wysłany: 2012-02-21, 14:19   

Płakać nie płaczę bo ten zawór naprawiłem w dwie minuty.Potrzebny mi był ten bo mam taki sam.Chodzi tylko o to żeby mieć choć trochę kultury a nie olać i naściemniać że ja zepsułem.Mam nadzieję że ktoś mu kiedyś połamie gnaty
 
     
Dodek 
...

Motocykl: mz cbr
Pomógł: 88 razy
Wiek: 28
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2201
Skąd: Mielec
Wysłany: 2012-02-21, 14:37   

po komentarzach widać ze typ to narwaniec a takim to sie dobrowolnie nie dogadasz nigdy.
_________________
Etz 250 -> Sc33 ->Dl650-> F4i +RN09->f4i->CBF liter
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15