» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
[Wykonam] Nadruki na koszulki, rysunki
Autor Wiadomość
eurojanek 


Motocykl: MZ es 250/2 1973
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 93
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2013-12-23, 19:50   

Panowie i panie ja generalnie na fotoszopie się mało znam, ale za to jestem fachura od Illustratora i dziabię grafiki hurtowo wektorowe i tak się składa że właśnie zanabyłem wielkoformatowy ploter tnący Rolanda za dużą ilośc PLN'ów więc z chęcią coś wyskrobie dla naszych wspóemzetkowiczów coby maszynka spłacać się zaczęła powoli a klubowicze mieli fajne grafiki na ścianie w zamian. Generalnie uruchomiene sprzęta obliczam na jakieś 2-3 tygodnie ale do tego czasu muszę sieknąc grafiki a że to trwa swoje (ok. 5 godzin monokolor, 10-30 godzin full kolor) to chętnie wcześniej zacznę, więc jeśli jest ochota i chęć szczera powiedzmy na grafiki na ścianę naklejane z folii samoprzylepnej wielkości dowolnej to ja potrzebowałbym kilku jakościowych zdjęć co fajniejszych egzemplarzy na podstawie których sieknął bym te wektorki i potem ciachnął ploterem.

Grafika będzie w monokolorze, ewentualnie jakieś detale w dodatkowych kolorach. Wymiary powiedzmy metr na metr, cena baaardzo w przybliżeniu 80-150 zł? Będę wiedział dopiero jak zakupię potrzebne folie i zmotam grafiki.

Grafika mono wyglądałaby coś jak ta co na koszulki siekałem dla współsubarowiczy z forum:



Jeśli ktoś dysponuje fajnymi fotami naszych emzet w dobrym balansie bieli i koloru, w fajnej perspektywie, dobrej rozdzielczości i ostrości i będzie chciał żeby jego sprzęt był modelem, to poprosze o focię na maila kmzp(małpa)wp.pl to coś powybieram i będę siadał do obrysowywania.

Jeśli ktos natomiast życzy sobie full kolor to moge mu obrysować i wysłać plik wektorowy, ale wydrukować będzie musiał sobie sam w drukarni wielkoformatowej - ja na razie wyskoczyłem z kilkunastu tyśków na ploter, na drukarę kolejnych 50 wydam może jak mi sie ploter najpierw zwróci :) Koszt rysunku full kolor to 100 PLN'ów.
Przykład mojej pracy full kolor:




To są oczywiście wektory - czyli można skalować w nieskończonośc bez straty jakości.
Także jeśli jest zainterere tymi tapetkami mono to dawajcie znaki :piwo:
_________________
Zły Monsta sugeruje, żebyś lepiej zajrzał na Cupsella z koszulkami
 
     
eurojanek 


Motocykl: MZ es 250/2 1973
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 93
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2014-02-27, 13:49   

Dla dosiadaczy i miłośników jaskół właśnie skończyłem trzaskać klimatyczną nalepę na ścianę i wygląda tak:



Nalepa ma wymiary ok. 50x50cm, umieszczona będzie na przezroczystej folii transportowej. Naklejać należy na jasne stabilne, gładkie i suche podłoże, bo tło jest wybrane. Jeśli jest chęć na nalepę naniesiona na białej folii, to za małą dopłatą moge i takie zrobić.

Cena to 40 zeta plus 12 wysyłka.

Jeśli jest chętka na mniejsze lub większe (do 1 metra max) to dawać znać.
_________________
Zły Monsta sugeruje, żebyś lepiej zajrzał na Cupsella z koszulkami
 
     
eurojanek 


Motocykl: MZ es 250/2 1973
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 93
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2014-06-02, 09:49   

Oatatnio zdarzyło mi się nabyć wyczesaną super duper pro prasę koszulkową:



..więc można siekać poważne koszulki wreszcie, zatem:



Koszulki po 40 zeta, plus 15 wysyłka.
Nadruk klata, kark, plus ksywka na rękawku jeśli ktoś chce.
Wersje czerwona i zielona.
Obecnie na stanie mam czarne męskie M, L oraz ciemne zielone M.
Inne kolory czy koszulki damskie możliwe, ale będzie trzeba poczekać trochę dłużej.
Koszulki wysokiej gramatury: Fruit of The Loom heavy .
Zamawiamy na PW podając adres wysyłki.
Płatne przelewem na konto, które podam po złożeniu zamówienia.
Pozdrawiam,
Janusz
:piwo:
_________________
Zły Monsta sugeruje, żebyś lepiej zajrzał na Cupsella z koszulkami
 
     
eurojanek 


Motocykl: MZ es 250/2 1973
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 93
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2014-11-10, 17:35   

Jakiś taki mały up, albo cuś :mrgreen:
Kto chce ciucha to dawać znać.
Albo mogę zrobić z wizerunkiem jakiegoś ulubionego "światłego wybrańca narodu" i hasłem wyborczym, to będzie ciuch na czasie :razz:
_________________
Zły Monsta sugeruje, żebyś lepiej zajrzał na Cupsella z koszulkami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13