» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Czemu moje tematy są usuwane?
Autor Wiadomość
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2012-05-29, 23:58   

saska251 napisał/a:
Zawsze możesz naskarżyć Mickowi (jeśli chcesz naskarżyć na mnie), lub mnie (jeśli chcesz naskarżyć na kogokolwiek innego). Wszelkie uwagi na temat pracy modów są przeze mnie i Micka traktowane naprawdę poważnie.


Ja raczej nie z takich którzy skarżą szefowi bo ktoś mu się nie podoba. Zostaliście (mowa o modach) wybrani z tego co pamiętam demokratycznie więc ja nie mam nic teraz do gadania, mogłem się odezwać jak były wybory. Na nikogo i do nikogo donosów nie pisałem. Swoje uwagi staram się zachowywać dla siebie. Czasami coś napisze ale przeważnie nie zaczynam tematu tylko dopowiadam swoje zdanie. Były sytuacje (teraz już nie napisze jakie bo nie pamiętam) że któryś z modów czy VIPów pisał w taki sposób gdzie zwykły użytkownik byłby zjechany. Nie jest tak że ja się czepiam tylko modów i VIPów jak napisałem w poprzednim poście niektórzy zwykli użytkownicy też przesadzają.
saska251 napisał/a:
generalnie jestem fanem publicznej debaty i jeśli ktoś założy w luźnych gatkach temat do dyskusji o zachowaniu modów to na pewno nikt go nie usunie, a jak usunie, to ja go przywrócę ;)

wierze że tak będzie i z chęcią poczytam taki temat.

wojtek.mz napisał/a:
Zuh, Pisać dużo to każdy może.Niedawno był zlot w Pszczewie Miałeś z 60 km więc spytam się dlaczego nie przyjechałeś ??

Na żadnych zlotach nie bywam bo są w weekendy. A w weekendy normalnie pracujący człowiek ma wolne, a ja mam wolne w tygodniu. Po prostu mam przestawiony weekend. Może to troche niewygodne ale są inne zalety. Ja nie musze nikomu udowadniać że jeżdżę motorem i bywać na zlotach motocyklowych.
Wcale dużo nie pisze ile ja to km nakręciłem ostatnio nie opisuje swoich wycieczek. Nie mam takiej potrzeby. Chociaż nie powiem że czasami czytam takie sprawozdania. Ja jestem raczej taki że wsiadam i jade. Wcześniejszego posta napisałem dlatego bo wiem że jak ktoś nie opisuje swoich wycieczek, nie bywa na zlotach to nie znaczy że nie jeździ.


wojtek.mz napisał/a:
[b] Zauważ że najwięcej piszą Ci którzy nigdzie nie byli i nikogo nie znają a krytykują.

Ja nikogo nie krytykuje tylko pisze że nie wszyscy wszystkich równo traktują. Chodzi mi tu o że jak jakiś mod czy VIP palnie jakąś głupotę powinien być tak samo traktowany jak jakiś zwykły użytkownik. I w takiej sytuacji nie powinno mieć znaczenia czy byłeś na zlocie czy nie. Bo chyba nie jest tak że jak ktoś nie był na zlocie to można po nim jeździć a jak ktoś był to trzeba mu delikatnie powiedzieć że coś głupiego napisał albo nie komentować tego.
wojtek.mz napisał/a:
Mody są od tego aby pilnować porządku !!

I ja się z tym zgadzam ale jak jakiś VIP czy inny mod palnie coś durnego to wtedy też niech pilnują porządku.

Nie miałem na myśli wszystkich VIPów i wszystkich modów. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam

[ Dodano: 2012-05-30, 00:05 ]
saska251 napisał/a:
Nie bywalność na zlotach dodje wartości ;)

Mi bywalność na zlotach nie dodaje wartości ale i by nie dodawała bywalność.

[ Dodano: 2012-05-30, 00:16 ]
Dla jasności nie twierdze że mod_team źle wykonuje swoją prace. Tylko chodzi mi o to że nie zawsze durne posty VIPów i modów są usuwane. Przeczytałem temat jeszcze raz i przemyślałem. Chyba nie powinienem się odzywać w tym temacie. Czasami powinienem się ugryść w język. Kogo uraziłem tego przepraszam.
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
wojtek.mz 
Ekipa PMI


Motocykl: MZ
Pomógł: 86 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 2941
Skąd: powiat PMI
Wysłany: 2012-05-30, 00:21   

Zuh napisał/a:
Bo chyba nie jest tak że jak ktoś nie był na zlocie to można po nim jeździć a jak ktoś był to trzeba mu delikatnie powiedzieć że coś głupiego napisał albo nie komentować tego.
Zuh w zlotach chodzi o poznawanie ludzi a nie o pokazywanie ile kto jeździ.Bo jak poznasz ludzi z forum to się inaczej pisze.Ale według twojej filozofi życiowej to na zlot mz nie przyjedziesz.Ale o ile dobrze pamiętam zapraszałeś Nas na zlot do Łagowa. :piwo:
_________________
ES 250/2-1970r,ETZ 250-1989r MILICYJNA, ETZ 250-1981r, ETZ 250-1984r GESPANN, ETZ 250-1988r, ETZ 150-1989r teraz 125, SKORPION TOUR-1996r
 
     
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2012-05-30, 01:14   

Dla mnie zloty nie są najważniejsze. Co nie znaczy że na nich nigdy nie będę. Chociaż zanosi się że w tym sezonie na żadnym zlocie mnie nie będzie. I tu nie chodzi o zlot MZ bo w Łagowie też mnie nie będzie.i na żadnym innym. A tak nawiasem mówiąc wybierasz się na Łagów w tym roku ? :piwo:
Ja to rozumiem że w zlotach liczy się dobra zabawa i w ogóle i nie ma znaczenia czy ktoś miał na zlot 60 km czy 600. Tylko wydaje mi się że nie ma co zrażać świeżaków do tego forum. I nie chodzi mi o to że są usuwane głupie posty nowych użytkowników tylko o to że nie wszystkie głupie posty są usuwane utytułowanych ludzi na tym forum. Chociaż z drugiej strony będzie to jakaś mobilizacja aby się pojawić n zlocie MZ-klubu. Moje posty też były usuwane bo były nie na temat i bardzo dobrze że były usuwane. Ale niektóre posty posty VIPów czy modów nie były usuwane pomimo że nic nie wnosiły do tematu. Nie chce nikogo tu obrazić i nie chce żeby do mnie ktoś miał uraze.

[ Dodano: 2012-05-30, 01:22 ]
Szkoda że to co pisze jest czasami źle zrozumiane. Ja nie chce z nikim się kłócić. Napisałem to co myśle i tyle, no może troche za dużo napisałem ;/
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
wojtek.mz 
Ekipa PMI


Motocykl: MZ
Pomógł: 86 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 2941
Skąd: powiat PMI
Wysłany: 2012-05-30, 11:00   

Zuh, Daj znac jak będzie w Łagowie może spijemy jakieś :piwo:
_________________
ES 250/2-1970r,ETZ 250-1989r MILICYJNA, ETZ 250-1981r, ETZ 250-1984r GESPANN, ETZ 250-1988r, ETZ 150-1989r teraz 125, SKORPION TOUR-1996r
 
     
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2012-05-30, 11:59   

No ok. Na zgodę masz u mnie piwo :)
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
sIaj 


Motocykl: ES 250/2
Pomógł: 94 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 2023
Skąd: okolice Zakopanego
Wysłany: 2012-05-30, 13:50   

Zuh napisał/a:
Ja nikogo nie krytykuje tylko pisze że nie wszyscy wszystkich równo traktują. Chodzi mi tu o że jak jakiś mod czy VIP palnie jakąś głupotę powinien być tak samo traktowany jak jakiś zwykły użytkownik. I w takiej sytuacji nie powinno mieć znaczenia czy byłeś na zlocie czy nie. Bo chyba nie jest tak że jak ktoś nie był na zlocie to można po nim jeździć a jak ktoś był to trzeba mu delikatnie powiedzieć że coś głupiego napisał albo nie komentować tego.
Musisz zauważyć że jest tak że są równi i równiejsi, to widać, słychać i czuć.
_________________
Wykonuję różną elektronikę pojazdową.Układy zapłonowe, regulatory, instalacje itd. Masz pytania? Pisz!

SofCHJanek@wp.pl / gg: 9740097 Gość zapraszam odwiedź mój kanał http://www.youtube.com/user/sofchjanek
 
 
     
wojtek.mz 
Ekipa PMI


Motocykl: MZ
Pomógł: 86 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 2941
Skąd: powiat PMI
Wysłany: 2012-05-30, 14:36   

sIaj napisał/a:
Musisz zauważyć że jest tak że są równi i równiejsi, to widać, słychać i czuć.
Janek :piwo:
_________________
ES 250/2-1970r,ETZ 250-1989r MILICYJNA, ETZ 250-1981r, ETZ 250-1984r GESPANN, ETZ 250-1988r, ETZ 150-1989r teraz 125, SKORPION TOUR-1996r
 
     
Stefa_no1 
Regulator


Motocykl: MZ 251, Jawasaki
Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 791
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2012-05-31, 12:49   

sIaj napisał/a:
Musisz zauważyć że jest tak że są równi i równiejsi, to widać, słychać i czuć.


Ja bym to nazwał inaczej: są znający się od lat koledzy i obcy ludzie :wink:
_________________
-Stefan zajeździł Jawę!
-Znowu?!
http://picasaweb.google.pl/Stefanojeden
 
     
wojtek.mz 
Ekipa PMI


Motocykl: MZ
Pomógł: 86 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 2941
Skąd: powiat PMI
Wysłany: 2012-05-31, 12:55   

Stefa_no1 napisał/a:
są znający się od lat koledzy i obcy ludzie
Stefan Ty umiesz dowalić. browarek browarek :yess:
_________________
ES 250/2-1970r,ETZ 250-1989r MILICYJNA, ETZ 250-1981r, ETZ 250-1984r GESPANN, ETZ 250-1988r, ETZ 150-1989r teraz 125, SKORPION TOUR-1996r
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2012-05-31, 13:43   

No co ? Prawdę powiedział, nie ma co ukrywać że inaczej trakuje się ludzi których zna się osobiście ale to działa w dwie strony. Na pewno nikt ze znajomych nie obrazi się na mnie jak dostanie warna, ba ! Czasem nawet sam sobie jeb*e harakiri a takiemu młodemu hejterowi zanim wlepię muszę się czasem dwa razy zastanowić bo potem przychodzą zwrotne PW z mięsem :sciana:
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2012-05-31, 14:07   

W działach takich jak turystyka, pamiętniki klubowiczów, spotkania klubowe jak najbardziej można inaczej gadać z ludźmi których się zna. I to jest zrozumiałe. Ale w działach takich jak warsztat, usprawnienia, czy identyfikacja części raczej powinni być wszyscy równi. A jak mod wlepia komuś warna albo posty usuwa a ten ktoś pisze PW z pretensjami no to temu komuś należy się kolejne ostrzeżenie. Takie jest moje zdanie.
motomaciey, nie raz mi posty usuwałeś z powodu, jak to pisałeś, niskiego poziomu inteligencji. Ja się na Ciebie ani razu nie obraziłem ani dziwnych PW nie pisałem do Ciebie. I myślę że każdy normalny człowiek nie miałby o to pretensji. No ale nie ważne, to jest tylko moje zdanie.
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2012-05-31, 14:17   

"niski poziom intelektualny postu" to jedna z kilku opcji do wyboru w oknie moderacyjnym, gdy piszę na klawiaturze z dwunastoma klawiszami jak teraz, wybieram to co jest pod rękom. Nie tłumacz się cały czas że to tylko Twoje zdanie, przecież masz do niego prawo.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
wojtek.mz 
Ekipa PMI


Motocykl: MZ
Pomógł: 86 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 2941
Skąd: powiat PMI
Wysłany: 2012-05-31, 14:20   

motomaciey napisał/a:
takiemu młodemu hejterowi zanim wlepię muszę się czasem dwa razy zastanowić bo potem przychodzą zwrotne PW z mięsem :sciana:
Macieju za takie coś to od razu wal zakaz pisania nie masz co się rozczulać :10ton: A z innej beczki do Łeby zawitasz :?: Prorider stawia browarek browarek a jak nie dojedzie to sobie sami postawimy. :ihaa:
_________________
ES 250/2-1970r,ETZ 250-1989r MILICYJNA, ETZ 250-1981r, ETZ 250-1984r GESPANN, ETZ 250-1988r, ETZ 150-1989r teraz 125, SKORPION TOUR-1996r
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2012-06-02, 11:39   

Zuh napisał/a:
blablabla, blabla, blabla

Zuh, ty się już przestań pluć. Masz już taki staż i zasługi dla ruchu (vide podwójny hebel), że już dawno powinieneś w nosie mieć różne utarczki i trochę więcej dystansu.
Niedługo wprowadzimy rangi i wtedy będzie wszystko jasne :) browarek
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
Zuh 
Jeżdżący na eMZecie


Motocykl: ETZ 150
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 885
Skąd: Łąkie (Lubuskie)
Wysłany: 2012-06-02, 12:04   

Prawda, powinienem patrzeć na to z dystansu. Tu się autor tematu powinien wykłócać a nie ja. A ja jak durny wyrywam się. Ale już zrozumiałem swój błąd i nie będę się mieszał do nieswoich spraw. Zamęt niepotrzebnie wprowadziłem. Macie racje inaczej się gada z kimś kogo się nie zna a inaczej z kimś kogo się widziało i się go zna i wiadomo że gada dla jaj a nie pisze głupoty bo myśli że tak jest.
Moje poprzednie posty są już nieaktualne.
Temat można wyczyścić z tych moich postów :wink: .

Do wszystkich komu nie pasuje atmosfera na forum:
Pojedź na zlot jeden, drugi, trzeci poznasz ludzi, pogadasz i w ogóle a nie siedzisz w domu na dupie. Będziesz miał VIPa będzie się inaczej gadało na forum :wink:
Mówie też o sobie, bo jakbym bardzo chciał to bym przyjechał na zlot. Umiem się przyznać do błędu :sciana: i właśnie się przyznaje :wink:
_________________
MZ - Majstersztyk
 
 
     
Mario-150 


Motocykl: ETZ 150 '90 sv 650
Pomógł: 6 razy
Wiek: 27
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 329
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-06-03, 10:39   

Z jednej głupiej uwagi się całkiem niepotrzebny temat rozwinął :DD . Czasami czytam to i sie śmieję :mrgreen: . Zycie to nie tylko pisanie postów na forum i jeżdżenie na zloty. Oczywiście nie mówię ,że na zloty jeździć nie trzeba :piwo:
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam :twisted:
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2012-06-03, 10:42   

Tobie może nie potrzebny ale innym tak. Cieszę się ze polepszył Ci się humor.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2012-06-03, 11:51   

mariusz2099, sam jesteś neipotrzebny :lol:

Temat jak najbardziej na miejscu. Mi się osobiście bardzo nie podoba to zjawisko ( i będę je tępił wszelkimi dostępnymi mi narzędziami), że są "równi i równiejsi". Obecność na zlotach ma znaczenie, owszem, ale taki Zuh, i inni jemu podobni są dla mnie ważniejszymi użytkownikami forum, niż niektórzy pseudovipowie, czy niektzórzy moderatorzy.
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
sIaj 


Motocykl: ES 250/2
Pomógł: 94 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 2023
Skąd: okolice Zakopanego
Wysłany: 2012-06-03, 14:20   

saska251 napisał/a:
Temat jak najbardziej na miejscu. Mi się osobiście bardzo nie podoba to zjawisko ( i będę je tępił wszelkimi dostępnymi mi narzędziami), że są "równi i równiejsi".
No widzisz ale sam nie raz udowodniłeś że tak jest.
_________________
Wykonuję różną elektronikę pojazdową.Układy zapłonowe, regulatory, instalacje itd. Masz pytania? Pisz!

SofCHJanek@wp.pl / gg: 9740097 Gość zapraszam odwiedź mój kanał http://www.youtube.com/user/sofchjanek
 
 
     
saska251 
Pogromca Trabantów


Motocykl: ETZ300, Z400, CB500
Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 2286
Skąd: Wrocław - ale sercem Warszawa
Wysłany: 2012-06-03, 17:06   

Wiesz, nikt nie jest doskonały.
_________________
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.
Błogosławionaś Ty, między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. AMEN.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14