» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztat / mechanik - Kraków i okolice
Autor Wiadomość
macio79 

Motocykl: MZ TS 250
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-24, 11:45   Warsztat / mechanik - Kraków i okolice

Witam,
Poszukuję dobrego mechanika z Krakowa lub okolic, który zrobiłby przegląd silnika i ewentualnie remont silnika MZ ETZ. Motocykl stał przez ostatnie 10 lat. Pewnie spróbuję go odpalić i wykonać samemu drobne naprawy, jednakże nie podejmę się remontu silnika, za cienki jestem. :-)

Kiedyś naprawiłem coś w mojej MZ-tce w warsztacie przy ul. Siemaszki ale nie wiem czy oni jeszcze działają a jakoś szczególnie nie byłem zadowolony z efektu.

Dzięki za wszelkie rady i kontakty.
 
     
romanETZ 


Motocykl: ETZ150e,250, TS250/1
Pomógł: 10 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-24, 19:38   

macio79, Cała przyjemność w tym żeby samemu próbować ,,rozpracować" ETZetę. Oczywiście z pomocą wiedzy zawartej na Forum i oczywiście z pomocą samych Forumowiczów. Ja tak zrobiłem - początkowo czytałem , czytałem i jeszcze raz czytałem i oglądałem filmy instruktażowe dotyczące remontu ETZ 150 (ja taką mam) Twoja 150, czy 250 ? Jak uznałem że już coś wiem zacząłem działać. Rozumiem że nie każdy ma czas i chęci by samemu działać. Ja ciągle się uczę, ale znam kogoś kto od kilkunastu lat naprawia i remontuje stare motocykle, nie tylko MZety. Mieszka rejon Piaski Wielkie, Swoszowice. Pomagał mi w regulacji zapłonu. Kontakt prześle Ci na PW.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14