» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Yamaha XT660Z Tenere Czy warto?
Autor Wiadomość
Michallres 
Zlotowicz


Motocykl: ETZ 125,251, XTZ 750
Pomógł: 7 razy
Wiek: 27
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 561
Skąd: Złoczew [ESI]
Wysłany: 2018-10-09, 12:21   

ETZ_PRORIDER napisał/a:
No i może Michallresby coś napisał w temacie Tenery :)

dex napisał/a:
Ale podobnie jak ja, ma starą, dużą tenerę, która z nową poza nazwą ma niewiele wspólnego :)

Miałem małą "tenerę" z 1995r później przesiadłem się na nudnego TDM 850 by później znów przesiąść się na dużą tenerę :lol:

Mała tenera miała coś w sobie, fajnie się jeździło, wygodny sprzęt jednak z czasem mocy było mało jak dla mnie :mrgreen: Poza tym te silniki słyną z tego że biorą olej i moja też lubiła sobie wypić swoje. Nie wiem jak w nowszych modelach. O spalaniu też za bardzo nie mam chyba co pisać bo moja była na gaźnikach. Silnik na jednym garze naprawdę miał dobry start :twisted:

Później miałem TDM-a, ale to tak jak ktoś wyżej coś pisał nudny motocykl. Silniczek fajnie cykał, chciałbym go mieć w mojej XTZ :D

No i wkońcu sprzedałem TDM-a. W sumie to zamieniłem za XTZ 750 i od 3 lat użytkuję - co w moim przypadku jest dziwnym zjawiskiem, gdzie zmieniałem moto co pół roku :lol:
Jak dla mnie motocykl w sam raz, bardzo uniwersalny - dzięki niemu polubiłem polatać w lekkim terenie. Podnieść nieraz ciężko, ale przy moich 193cm wzrostu i 85kg wagi daję radę :lol:
Motocykl masywny i jak dla mnie jest w sam raz, nawet nie myślę go sprzedawać :piwo:
Ja ponadto założyłem nowe gaźniki z ducatti i spalanie mi spadło z 7/8l/100km do 5l/100km w trasie :mrgreen: :mrgreen:
Czego chcieć więcej ? :twisted:
_________________
Moje maszyny: http://bikepics.com/members/michallres/

Moje filmiki na youtube: https://www.youtube.com/c...OWNrdPXS8og1W1Q
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13