» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2012-02-29, 12:28
Uwaga na świrów ( bandytów ), jak jeździcie motocyklem.
Autor Wiadomość
Bambek 
FSC STAR


Motocykl: MZ ETZ 251e SIMSON
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 237
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2007-06-15, 01:45   Uwaga na świrów ( bandytów ), jak jeździcie motocyklem.

Zakładam ten temat ponieważ dzisiaj moja czaszka uszła z życiem.. jeżeli mieliście kiedy kolwiek podobne przygody to je opiszcie.

Byla godzina 22.. postanowilem z kumplem przewiesc sie na etce, wieczorem po miescie. Sprzet w miare zadbany, jezdzacy, nie rzucajacy sie w oczy... jezdzilismy tak moze z godzine.. pozniej siedzielismy na peronie w Starachowicach, a tu gadalismy o jego kumplu z klasy ktory nie zdal a tu o kobitach itp.. pozniej naszla mnie chcec by sie przewiesc gdzies dalej, mowie spoko, etka pewna, tylko lancuch cos przeskakuje na wysokich obrotach, albo jak sie szybko przyspiesza.. coz nie ma **uja.. jedziemy.. bryknelismy sie , byl juz koniec starachowic, kumpel dal mi znak zebym wracal juz do domu.. bylo kolo 00:00.. no to patrze.. jest las, stoi policyjna atrapa, jest cpn.. mowie zawroce na cpnie... z jednej strony jest las.. z drugiej stacja.. zawracamy, stacja jakos dziwnie... no wszystko pogaszone, mowie cos jest nie tak...tocze sie wolno etka po tej stacji.. nic nie slysze co mowi moj kumpel.. nagle mnie klepie i mowi BUT !!!! odwracam sie a tam biegnie jakis kolo juz byl ja wiem z 5 metrow od nas, ledwo co dalem gazu , motor jedzie a stożek za nami biegnie, kumpel sie odwraca , patrzy a tam bylo jeszcze 3 czy 4 gosci.. a ten jebaka biegnie i sie drze, nie pamietam czy mial cos w rece czy nie.. Dobrze ze etka sie zebrala... A teraz pytanie.. gdyby dorwal mojego kumpla sciagnal nas z motoru, wpierdol by nam spuscili.. ukradli maszyne, naprawde.. uwazajcie... na wszystkich ludzi szczegolnie w nocy, gdybym jechal sam bez kumpla to na pewno bym dostal albo kosa w plecy.. tez balem sie o niego.. albo jakas butelka.. Nie waidomo ile takich swirow jest u nas w kraju.. albo sie kolo ujaral trawy.. ale jezeli gowsc biegnie a za nim reszta to chyba nie po to by nas poczestowac kawa... chcielismy tylko wjechac na stacje i z niej wyjechac by zawrocic... wpieprzyliby nam, odjechali motorem i to pewnie do lasu... jak ucieklismy tak ze 2 kilometry, wzialem telefon i zadzwonilem na policje, niech jada i sprawdza to wszystko... naprawde uwazajcie, pelno jest teraz niedojebow, sam mysle czy nie kupic sobie wiatrowki na ostry srut albo jakiejs gazowki, czy spray-u.. pieprwszy raz mi sie takie cos zdarzylo... a co wy byscie zrobili jakby gonilo was 3 czy 5 miskow a wy sobie pomalu zawracacie na stacji?? A oni sa juz jakies 5 metrow od was jak wyjezdzacie na droge i nadal biegna?? wiem jedno.. simsonem w dwie osoby bym nie uciekl.. albo noz w plecy albo butelka po lbie... zegnaj edko .. Nie wiem, ale teraz z perspektywy czasu to samemu nie pojechalbym na zadna wyprawe.... Wiliam, on chyba nie czuje strachu.... uff przerazilem sie..
_________________
Fabryka Samochodów Ciężarowych STAR w Starachowicach
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2007-06-15, 07:34   

przejechjał bym skur.... ów
_________________
Sex, tanie wino i Disco polo! Szatan jest wielki YEAH !

Werpach:
"Komuna wróciła"
 
 
     
Mieczko$ 


Motocykl: MZ ETZ 150/VF700C
Pomógł: 12 razy
Wiek: 31
Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 756
Skąd: Ełk
Wysłany: 2007-06-15, 11:43   

Zdarza się. Na takich niedojebków nie szkoda wzywac policji
_________________

 
 
     
Stojo 
MZ ES 250/2 TBU 40JM

Motocykl: 2xES 250/2, ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 394
Skąd: Nowy Folwark k.Buska
Wysłany: 2007-06-15, 12:17   

a jak to był napad?
_________________
IFA mobile DDR
 
 
     
Nemesis 


Motocykl: ETZ 251e
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 259
Skąd: RmX
Wysłany: 2007-06-15, 12:21   

Taaa Hubert co ty byś nie zrobił :lol: Bambek, moze to pracownicy cpn'u biegli za tobą ze złosci ze niezatankowałeś :wink: Nie dobra głupi żart. Dobrze ze w pore odkreciłes manetke i sprzet sie zebrał, nie chciałbym byc na twoim miejscu :mad: a jak już był to pewnie spier*alałbym zamykając na kazdym biegu obrotek :shock:
_________________
Na tym świecie z każdym dniem przybywa szaleńców: CBR, YZF, GSX, ETZ:D
 
 
     
bohen 
enduro-maniak

Motocykl: KTM-MZ 250/1
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 125
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-06-15, 13:40   

Kurde nie zaciekawie miałeś, mi tez sie zdarzały podobne sytuacje, np. w jednej miescinie koło Rzeszowa, w dzień, jade sobie uliczką osiedlową i po chwili skręcam w następoną a tu patrze idzie z 5 dresa środkiem ulicy w rzędzie, :klnie: a ja jade na nich, po lewej stoją auta po prawej wysoki krawęznik - myśle - nie ma jak ominąć - i najgłupsze co zrobiłem to zacząłem na nich szarżować :razz: 1 opór... 2 opór...... goście sie rozunęli tak że o mało co lusterkami bym ich pozachaczał - takie skur :klnie:
_________________
JAWA 350, SUZUKI DR 350, KTM GS 250 (serce MZ trophy 250/1)
 
 
     
Peterek 
NNI A851


Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 469
Skąd: Nidzica/Wwa
Wysłany: 2007-06-15, 14:53   

ja pierdykam...az mi sie chlodniej robi..:/ ja na szczescie nie mialem takich przygod ale pewnie zachowalbym sie podobnie..

Bambek napisał/a:
mysle czy nie kupic sobie wiatrowki na ostry srut


pewnie gdybys nawet mial taka wiatrowke to i tak akurat na ten wypad bys jej nie zabral
_________________
"...obsraj sie a nie daj sie..."

To moja maszyna!
 
 
     
wiktor 

Motocykl: mam ich 14 :P
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 45
Skąd: starachowice
Wysłany: 2007-06-15, 15:01   

Bambek, to było na petrochemi ?? jak sie jedzie na michałów ?? :???:
ps. kup sobie jakąś pałe z kolacami xD :razz:
_________________
w mojej stajni :
-yamaha virago 535
-awo 425 s
-awo 425s
-awo 425 s przechodzi renowacje
-wfm m06
-wfm m06
-wsk 175
-wsk 175
-simson sr2
-komar 1
-komar 1
-simson sr1
-jawka skuter
-awo 425 s spalone :(
 
 
     
Nanek4 


Motocykl: GSF600 Bandit S
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 22
Skąd: Knapy
Wysłany: 2007-06-15, 15:47   

W sumie nie miałem takiej sytuacji ale jakoś nie dziwią mnie takie rzeczy :neutral: po swieci pełno szlaja sie takich hu***...wystarczy się przejechać po wioskach, czesto ida jakieś szczyle i ani mysla zejsc z drogi np.gdy jade autem...Po prostu szukaja powodu do zaczepki...

Nie ma co trzeba być przezornym...ja np.jak zatrzymuje się na stopie autem w jakims ciemnym miejscu zamykam drzwi jakby ktoś chciał sobie do mnie wejsc,oczywiscie mowie o godzinach nocnych, choć jest to zabronione prawnie, ale wrazie czego wole nie ryzykować.Na moto niestety nie ma juz tego konfortu ale jest duza przewaga w porownaniu do auta mozna szybko ruszy...jezeli mamy zrywne moto a gość jest w odległości wiecej niz 5 metrow nie ma szans nas złapać...tylko ze nie zawsze da się kogoś takiego zauwazyć :???:
 
 
     
Michau 

Motocykl: Suzuki GS 500
Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 258
Skąd: Skarszew
Wysłany: 2007-06-15, 16:05   

W sytuacji podbramkowej przydaje się nawet kask... do obrony własnej, oczywiście :lol:
Chodze do szkoły w dzielnicy w której pełno takich niedojebów.. haha, czasem się można pośmiać, a czasem... trzeba się postawić. Na szczęście JESZCZE mi nikt nie napie***
pzdr
 
 
     
wozi 
majsterkowicz


Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 360
Skąd: Z Polski Be
Wysłany: 2007-06-15, 18:51   

Dobrze zrobiłes że zwiałeś takich hu..... najlepiej omijać na kilometr :wink:
 
 
     
tomasz102 
V.I.P.


Motocykl: MZ ETZ 298e
Pomógł: 11 razy
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 1540
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2007-06-15, 19:27   

ale akcja :shock: (mozę chcieli zapytać o drogr :razz: :lol: )
Dobrze że, kumpel zareagował bo jak być ich nie widział to mogło być nieciekawie. Ale pewnie ci adrenalina podskoczyła. Ja nie miałem takiej akcji na moto, ale kiedyś jadą autem z rodziną do chrowacji, mieliśmy przygodę w czechach. Godzina jakaś 3 rano jedziemy po winklach żywej duszy nie widać, wszędzie serpentyny i las, nagle stoi duży fiat/Lada nie widziałem dokładnie, a tam szoszon lezy przed autem przed światłami w poprzek drogi a 4 kolesi się mu przygląda, ojciec zwolnił bo machają o pomoc, jedzemy tak 20km/h a tu kolesie się zerwali i biegną, a matka spanikowana "jedź, jedź!" no i pojechalismy, ale powiem, że pewnie to by był koniec podrózy...
_________________
w garażu: MZ ETZ 250 , Kawasaki 440 LTD, Renault 19. "Życie się kręci powyżej czterech tysięcy."
Tomek, stopka!
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2007-06-15, 21:35   

JA wam mówiłem juz co mnie gosc autem gonił :D jak sie okazało był najebany :D opisałem to w temacie "co mi grozi za"

Apopo to dzis był pogrzeb chłopaka który dostał nozem po nerce od kumpla bo sie brał za jego panne podobno :D hehe paranoja teraz bedzie miał chłopaka z celi :D i kwadratowe słonko. :piwo:
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
Awers 
Zlotowicz


Motocykl: MZ ETZ 251e '91
Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 926
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-06-15, 22:22   

Ja swego czasu w Starachowicach z kumplem chodząc na dworzec ze szkoły na 1-Maja przechodziliśmy kawałek przez park i zawsze mieliśmy przygotowane jakieś drobne na wierzchu na haracz i często trzeba było płacić. Jak się nic przy sobie nie miało to cie przeszukiwali i można było w trąbe jeszcze zarobić.
_________________
W stronę celu
http://forum.mz-klub.pl/a...php?user_id=527
 
 
     
Bambek 
FSC STAR


Motocykl: MZ ETZ 251e SIMSON
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 237
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2007-06-16, 08:53   

nie wiem Awers.. Ale Staraxchowice sa pojebanym miastem.. a jakbym mial panne i z nia bym jechal? kurde przeciez ona moglaby dostac kosa w plecy czy rurka... popieprzone to wszystko.. :!:
_________________
Fabryka Samochodów Ciężarowych STAR w Starachowicach
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2007-06-16, 09:32   

Nieznam człowieka który by sie nie przesytraszył jadacego z duza predkoscia motocykla. Co prawda też trzeba miec jaja zeby gosci ścigać, jednak potem oni beda cie rozpoznawać jako "świra" i gwarantuje ze czepiac sie nie bedą:P
_________________
Sex, tanie wino i Disco polo! Szatan jest wielki YEAH !

Werpach:
"Komuna wróciła"
 
 
     
Nemesis 


Motocykl: ETZ 251e
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 259
Skąd: RmX
Wysłany: 2007-06-16, 14:54   

Jeszcze jak miałem swoją motorynke jechłem sobie na legalu koło domu. A tam jest długi odcinek dobrego, prostego asfaltu wiec te 50km/h raczej było. Patrze idzie takich dwoch parszywych typów(braci) i jeden nagle zaczął machac reką i wbiegł na mój pas. Wydygałem sie troche, ale ze go nie lubiłem to odkreciłem jeszcze to co zostało na manetce. Przejechałem mu pod nogami, poczułem ze ten zjeb leci nademną :shock: Wyladowałem w rowie, kierownica lekko szkrzywiona(miałem taką duża, cos jak w chopeze :grin: ). Typ co zaczął sapac jak jak jeżdze :lol: , ale pare minut pozniej, po starciu z moim bratem już nic nie mógł powiedzieć :o :twisted:
_________________
Na tym świecie z każdym dniem przybywa szaleńców: CBR, YZF, GSX, ETZ:D
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2007-06-16, 22:38   

ja u siebie z wszystkimi zyje spoko;) czesto wieczorem jade sie przejechac na fajke itp. Zawsze kogos podrzuce. Jak narazie od MZ zginoł pies, 2 koty i chyba jakis jeż:/

Planuje tez zamach na jedna babcie(musze pi.de nastraszyć bo cos zawsze pieprzy jak jade).
_________________
Sex, tanie wino i Disco polo! Szatan jest wielki YEAH !

Werpach:
"Komuna wróciła"
 
 
     
Nemesis 


Motocykl: ETZ 251e
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 259
Skąd: RmX
Wysłany: 2007-06-16, 23:37   

O kotach lepiej nie wspominaj... eh..
_________________
Na tym świecie z każdym dniem przybywa szaleńców: CBR, YZF, GSX, ETZ:D
 
 
     
Bambek 
FSC STAR


Motocykl: MZ ETZ 251e SIMSON
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 237
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2007-06-17, 15:40   

tak, na petrochemii
_________________
Fabryka Samochodów Ciężarowych STAR w Starachowicach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15