» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sIaj
2009-10-16, 16:06
Sprzęgło - wymiary podkładki - MZ 251
Autor Wiadomość
maly 


Motocykl: MZ 251
Wiek: 45
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2005-08-19, 18:06   Sprzęgło - wymiary podkładki - MZ 251

witam,
brakuje mi dwoch podkladek w sprzegle. nie mam przy sobie instrukcji teraz ale o ile dobrze pamietam to na stronie gdzie jest pokazane sprzeglo sa to czesci 4 i 5. jakby mi ktos mogl tak w miare dokladnie opisac co to sa za podkladki (mile widziane wymiary:)) to moze dopasuje jakies albo sobie wytocze bo jakos nie moge ich dostac. tzn jedna mam (sprezynujaca) ale nie jestem pewien czy to jest ktoras z tych bo te rysunki nie sa zbyt dokladne. z gory dzieki za odpowiedzi
pozdrawia.
Ostatnio zmieniony przez Qba 2006-11-18, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
eMZetkowicz 


Motocykl: MZ ETZ 251e / 250A
Pomógł: 15 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Gru 2004
Posty: 706
Skąd: Sanok
Wysłany: 2005-08-19, 23:01   

maly, robiłem remont miesiąc temu i też tych dwóch nie miałem, a stożek miałem całkiem zjechany(wymiana wału i łożysk) z podkładkami tymi jest problem, tą spręzystą nr 5 dostaniesz w Wilmacie w toruniu (www.wilmat.torun.com.pl) natomiast 1 i 4 nie ma nigdzie chyba, szukaj na allegro, ja kupiłem od allegrowicza zbychulecki tą nr 5 a tą nr 1 już miałem... Powodzenia... aha i lepiej je jednak załóż bo bez nich może być źle choć czytałem na forum motocyklistów że ktoś nie dawał ich i podobno bylo ok...

Rozmiary, wiem że ta z numerem jeden ma następujące wymiary bo je spisałem:
Śr. wew 22.5mm
Śr. zew 34mm
Wytarty rowek na jednej z powierzchni jest na średnicy około 29mm(ta strona idzie do kołnierza walu, tam sie o niego opiera)
A grubość jest w zakresie 1,8-2mm

Ta z numerem 5 ma średnice wewnętrzną mniejszą, co do reszty to nie mierzyłem, a sprężysta ma wymiar zbliżony do tej z nr 5. Aha wymiary podane przeze mnie nie są bardzo dokładne, mierzone linijką, ale potwierdone u jednej osoby...
_________________
eine Melodie auf alle Strassen: MZ!!!
MOTORRADWERK ZSCHOPAU
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16