To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Umawianie się i propozycję wyjazdów - MZ ES Trophy z Wózkiem Bocznym... ILE NAS?????

Allu - 2006-11-30, 23:08

Mocowanie światła ok , co do szyby to nie wiem bo ja w swoim wózku nie posiadam takiego bajeru . Wiesz co do wózka to może i jest wart więcej , ja tam nie wiem dokładnie :) Do tego dolicz sobie wartość motoru i będziesz miał . Tego nie oceni się tak po zdjęciach trzeba by to widzieć .
Plonek - 2006-12-01, 13:14

przypatrzcie się na zdjecie od tyłu,m i się wydaje ze to moto jest zdeka przekoszone :shock:
Lusterko od malucha albo cuś, kierunek na wózku nieoryginalny, reszta wydaje mi się ok.
Wózek już z zdjec kwalifukije się pod odwiedziny u blacharza, to co od zewnątrz zamalowane jest pędzlem od środka bedzie pod wycięcie. Sprawdź kompletnośc i działanie hamulca. Wydaje mi się że toto stoi na dworze, tapicerki są pod odświerzenie. 500-700zł za niego można dać.
Sam moto: opróćz tego że wydaje mi się przekoszony ( sprawdź czy nie ma czasem dwóch śladów ) ma nieoryginalną rurę i brakuje z przodu kierunku. Po zdjęciach mało widać, ale wydaje mi siębyć dobrym materiałem do odrestaurowania, o ile ma wszystkie dokumenty w porządku. moto plus wózek ( o ile moto sprawne i odpali ) 1100 - 1400 zł. Z tym że za 1400 niedawno można było u nas w łańcucie kupić sprawnego w stanie bdb z wózkiem ... Przedział cenowy jest duży, na pewno nie wyłożyłbym wiecej niż 1400.
Powodzenia, obyś tym razem nie załował zakupu :!: :mrgreen:

FeRaGo - 2006-12-01, 13:19

postanowiłem, nie kupuje, po pierwsze koleś mnie pospieszął bo miał nowego klienta co zawazylo na tym ze sie wycofałem, po drugie mam MZ Trophy na chodzie w dobrym stanie, wiec kwestia samego wózka, może kiedyś trafie na lepszą oferte

od początku wydawało mi się że motor jest skoszony, coś z nim nie tak

kapral22 - 2006-12-02, 23:00

witam ludziska ja tez posiadam mz z koszem i solo pozdrawiam wszystkich :grin:
FeRaGo - 2006-12-02, 23:26

kapral22 napisał/a:
witam ludziska ja tez posiadam mz z koszem i solo pozdrawiam wszystkich :grin:


fajie, daj zdjecia na forum

ja poszukuje wózka do MZ trophy, jakbys cos mial na oku, daj znac

bluesmile - 2006-12-09, 19:39

Ja również się zgłaszam jako posiadacz mz trophy z koszem, tylko kosz mam na razie do malowania, motorek również , ale motor ma oryginalny lakier i tak na razie zostawiam.WÓZEK MA HAMULEC!!!
Ponadto mam jaskołke 250/0- przystosowana do kosza.
A na sprzedaż mam niekompletny wózek.
Jeszcze garść informacji do tego wózka coto mieliśmy powiedzieć że orginalny lub nie: Jest to full oryginał wózeczek tyle że od ETZ- dlatego teświatło przednie i kierunki są inne. Lusterko też może być oryginalne. Za 1200 to można było spokiojnie brać, nawet na sprzedaż by się opłaciło
POZDRO

Allu - 2006-12-09, 20:49

Oj kolega chyba nie widział superelastika od ETZ :lol: :lol: różni się błotnikiem ,lampami i przednią blachą wózka .
bluesmile - 2006-12-10, 19:03

Przepraszam za nieścisłość. Rzeczywiście to nie wózek od ETZ, tylko od TS, sprawdźcie w nowej książce o MZ, pozdrawiam
Skała - 2007-02-03, 19:53

Witam. Jako nowy- śledzę tylko. Zabieram się właśnie za Trophy i niedawo nabyłem do niego wózek. Kiedyś zasilę to grono. Dziś tylko posilam się wiedzą wśród WAS. Uff ... daleka droga aby moto wyglądało jak te niektóre na forum :sad:
jaskółka - 2010-03-27, 10:24

Witam,właśnie dokupiłem do swojej jaskółki wózek boczny wraz z drugą jaskółeczką.
Zdjęcia dodam póżniej.
Mam prosbę aby ktoś może napisał i udokumentował schemat mocowania i działania hamulca wózka ,bo w moim brak jest pompy i reszty.
Potrzebuje również wymiary pokrowca .
Z góry dzieki :?: :smile: :idea:

rastuch - 2010-03-29, 11:54

http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=10908

może tu coś znajdziesz

dyziolbl - 2010-04-01, 10:09

ja też jestem dumnym posiadaczem tropha z wózkiem rocznik w papierach 73 ale faktycznie zestaw z 67 była wyrejestrowana z kasowana kupiłem solówka papierami. poszukuje oryginalnych wahaczy do wersji z koszem i uchwytu łączącego stabilizator z wahaczem motoru mogą być tego dokładny zdięcia i wymiary
Allu - 2014-11-26, 19:31

No to ja pochwale się w końcu swoim zaprzęgiem :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=yFbO36g0cSs

lipton - 2014-11-26, 20:43

Fajno tylko cosik krótko. :grin: :grin:
wojtek.mz - 2014-11-27, 07:58

Alu, a co ten filmik taki krótki ? Słabo ten fajny zaprzęg widać. :niewiem:
Allu - 2014-11-28, 00:26

A bo to taki urywek, na wiosnę nakręcimy dłuższy :mrgreen:
wiciej - 2016-05-13, 10:21

Witajcie
ja jeżdżę też Tropicielem z wózkiem w sumie 2 sezony, bo wcześniej pół roku składałem wszystko z opłakanego stanu. Jest wielka frajda :cool:
Byłem kiedyś na forum, miałem etz 150 i etz 251, ale ostatnie 5 lat jeździłem japonią. Sentyment do MZ został i musiałem jakąś kupić, MZ to jest to! :mrgreen:

Pozdro dla Zaprzęgowców:)

bednar-trophy - 2017-04-18, 18:22

Ja tez mam Tropika z wozkiem . Ale brakuje mi gratow i czasu.
Moze ma ktos rysunki techniczne wszystkich mocowan od kosza ?
Pozdrawiam

bednar-trophy - 2017-04-18, 18:48

Jest ktos z Warszawy kto ma wozek do mz ?
Jeżak - 2017-08-05, 10:12

Jestem z Pultuska. Serdecznie zapraszam. Posiadam Tropika z wozkiem i drugi zestaw w budowie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group