To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Identyfikacja części - Napis MZ IFA

mziraider97 - 2011-02-14, 15:44
Temat postu: Napis MZ IFA
witam. znowu zostałem posiadaczem mz etz 150 ale mam pytanie z tego co widziałem na kazdej etz 150 na deklu jest tylko napis mz a na mojej jest napis mz i dodatkową napis ifa (nie naklejka zrobiony identycznie jak napis mz) po jednej stronie na deklu na srodku tego jajka a na drugim zas w prawym górnym rogu ... CO TO ZANCZY?? JAKAS WERSJA INNA?? PROSZE O ODP.

PZDR. mziraider <piwo>

Giemza - 2011-02-14, 15:47

lepiej daj foto to szybko będzie rozwiązana ta tajemnica ;)
mziraider97 - 2011-02-14, 15:53

wieczorem bo ja ją wczoraj dostałem ;p
bartek2801 - 2011-02-14, 17:09

z tego co kojarzę to każda 150 jaką widziałem ma po stronie kopnika znaczek ifa tak że to chyba zwykła etka
mziraider97 - 2011-02-14, 17:30

u mnie jest na dwóch deklach ... w mojej poprzedniej ecie nigdzie niemiałem napisu IFA oprócz siedzenia. PODKREŚLAM U MNIE JEST NA DWÓCH DEKLACH DWA DUZE NAPISY IFA.
mictom - 2011-02-14, 17:38

bartek2801 napisał/a:
z tego co kojarzę to każda 150 jaką widziałem ma po stronie kopnika znaczek ifa tak że to chyba zwykła etka


Chyba 250/251 ma na lewym deklu IFA , 150-tki mają tylko z prawej koło regulacji sprzęgła :piwo:

mziraider97 - 2011-02-14, 20:28

moze i tak mictom a ja mam właśnie i po prawej i po lewej. duze napisy ifa po lewej stronie na srodku tego jajka a po prawej w górnym rogu . co to moze oznaczać?
Giemza - 2011-02-14, 21:15

mziraider97 napisał/a:
co to moze oznaczać?


pewnie masz dekle od 250/251 i dlatego :cool:

mictom - 2011-02-14, 21:17

astra115 napisał/a:
mziraider97 napisał/a:
co to moze oznaczać?


pewnie masz dekle od 250/251 i dlatego :cool:


kapy 250 w 150 :DD -jest moc, moim zdaniem to tylko jakiś inny odlew, nic poza tym

P.S też chciałbym dostać jaką ETZ :grin:

mziraider97 - 2011-02-15, 09:44

niemam kap od 250...jestem pewny. jak ktos chce foto to piszcie na gg bo niechce mi sie tutaj wysłać ;/ DEKLE MAM OD 150 !! PORÓWNYWAŁEM Z DEKLAMI OD 150 ZWYKŁEJ WSZYSTKO BYŁO IDENTYKO TYLKO U MNIE TEN NAPIS ifa
sIaj - 2011-02-15, 09:52

Ja myślałem że jakieś rozbłyski na słońcu w kształcie MZ-tki a tu tylko o dekle chodzi.
Xargo - 2011-02-15, 12:08

mziraider97 napisał/a:
niemam kap od 250...jestem pewny. jak ktos chce foto to piszcie na gg bo niechce mi sie tutaj wysłać ;/ DEKLE MAM OD 150 !! PORÓWNYWAŁEM Z DEKLAMI OD 150 ZWYKŁEJ WSZYSTKO BYŁO IDENTYKO TYLKO U MNIE TEN NAPIS ifa


Przede wszystkim zacznij używać shift-a, alt-a oraz przecinków. No i przestań pisać wielkimi literami, bo twoich wypocin nie da się czytać

A odnośnie twojego "problemu" to chyba nie spodziewasz się, że ktoś to nalał, dospawał itp.? Albo, ze ten znaczek doda Ci kolejne 10KM i 50Nm? Po prostu komuś w fabryce zachciało się zrobić inny odlew i tyle, nie ma po co drążyć tematu.

mictom - 2011-02-15, 13:53

Xargo1 napisał/a:
mziraider97 napisał/a:
niemam kap od 250...jestem pewny. jak ktos chce foto to piszcie na gg bo niechce mi sie tutaj wysłać ;/ DEKLE MAM OD 150 !! PORÓWNYWAŁEM Z DEKLAMI OD 150 ZWYKŁEJ WSZYSTKO BYŁO IDENTYKO TYLKO U MNIE TEN NAPIS ifa


Przede wszystkim zacznij używać shift-a, alt-a oraz przecinków. No i przestań pisać wielkimi literami, bo twoich wypocin nie da się czytać

A odnośnie twojego "problemu" to chyba nie spodziewasz się, że ktoś to nalał, dospawał itp.? Albo, ze ten znaczek doda Ci kolejne 10KM i 50Nm? Po prostu komuś w fabryce zachciało się zrobić inny odlew i tyle, nie ma po co drążyć tematu.



tak jak mówiłem że inny odlew

mziraider97 - 2011-02-15, 20:19

Xargo może jesteś modem ale wiesz ty też popełniasz błędy. na każdym poście dodajesz jakąś sugestie odnośnie pisma.Jak masz zamiar sie wypowiedziec to mow na temat postu bo gdybym chciał podszlifować Polski to chodził bym na ZDW. Nie jesteś żadnym bossem w forum więc trochce przystopuj. ( bez urazy) <piwo>
ETZ_PRORIDER - 2011-02-15, 23:57

uuu.. ja bym dostał ostrzeżenie za to....
__Karol__ - 2011-02-16, 21:27

mziraider97 - Nie ma ludzi bezbłędnych, każdy ma prawo do błędu. Ale nie kaleczcie ojczystego języka w takim stopniu.
ETZ_PRORIDER Jakbyś napisał coś takiego jak mziraider97 to nie dostał byś ostrzeżenia, ale jakbyś dodał jeszcze parę zdań o tym że nikt oprócz Ciebie nie ma pojęcia o mechanice na forum to tak ;) bez urazy ziom. Mod'owie nie rzucają ostrzeżeniami i nie piszą w swoich postach o stosowaniu się do podstawowych zasad panujących na forum bez przyczyny. Jeżeli ciągle wałkuje się na forum temat ortografii i interpunkcji to może pora się dostosować?

Czwarty punkt regulaminu.
Ponadto: - Administrator i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej...

ETZ_PRORIDER - 2011-02-16, 22:27

hehe ;D
ciebie o nic nie pytałem -,-

Xargo - 2011-02-16, 23:05

mziraider97 napisał/a:
Xargo może jesteś modem ale wiesz ty też popełniasz błędy. na każdym poście dodajesz jakąś sugestie odnośnie pisma.Jak masz zamiar sie wypowiedziec to mow na temat postu bo gdybym chciał podszlifować Polski to chodził bym na ZDW


Jasne, popełnić jeden czy dwa błędy w zdaniu to nikt się nie będzie czepiał. No ale u Ciebie to wygląda masakrycznie! Nie stosujesz żadnych znaków przystankowych, zdania rozpoczynasz z małych liter, kropki stawiasz po spacji, nie mówiąc już o tym, że w większości twoje zdania nie są spójne logicznie. A wiesz dlaczego tak bardzo się tego czepiam? Bo sam mam dysleksję i ciężko pracuję nad tym, żeby nie kaleczyć tego języka. Już dość nasłuchałem się na tym forum tekstów typu "mam dysleksję, to będę pisać z błędami". Guzik! Skoro ja mogę pisać bez błędów, to inni też mogą. Tym bardziej, że obecna technika bardzo w tym pomaga.

A tak oprócz tego, to wytłumacz mi, dlaczego będąc moderatorem mam nie ścigać za łamanie regulaminu?

ETZ_PRORIDER napisał/a:
uuu.. ja bym dostał ostrzeżenie za to....

Nie, nie dostał byś. Na początek dostałbyś, tak jak ostatnim razem, pisemną reprymendę. Dopiero potem (tak jak ostatnim razem) dostał byś ostrzeżenie. A jeżeli i to by nie poskutkowało (tak jak ostatnim razem) dostałbyś bana.

grzybol - 2011-02-16, 23:10

SofCHJanek napisał/a:
Ja myślałem że jakieś rozbłyski na słońcu w kształcie MZ-tki a tu tylko o dekle chodzi.


LOL :lol: :lol: :lol:
:piwo: usmialem sie ;)

Xargo, dobrze ! pilnuj porzadku i trzymaj krotko za mordy :)
p.s. chlopaki, to tylko luzne zarty w luznych gadkach, wiec luzna guma :D

ETZ_PRORIDER - 2011-02-17, 11:11

Xargo1 i pewnie jesteś przekonany, że nie wszedłem na forum przez czas trwania banowania ;D zalogować co prawda sie nie mogłem, ale forum normalnie odwiedzałem ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group