To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Technika jazdy - Uważajmy na siebie.

torped - 2011-04-28, 06:41
Temat postu: Uważajmy na siebie.
Koledzy, uważajmy na siebie. Kierowcy jeszcze nie przyzwyczajeni po zimowej przerwie, często nie zdają sobie sprawy, że motocykle już pojawiły się na drogach. Środa była pechowa dla Warszawskich motocyklistów :-(
hektor - 2011-04-28, 09:10

Koledzy nie tylko uważajcie na innych kierowców, ale takze na sytuację na drodze. Sam w niedzielę przeżyłem niezłego stresa. Wychodząc z zakrętu (mialem cos moze ok. 40 na prędkościomierzu) z rowu z największych krzaków wpadła mi pod koła kura. Oczywiscie przejechałem po niej i tak mnie zaczęło frygac, ze w głowie juz liczyłem straty. Jednak jakims cudem udało mi sie z tego wyjść. Nikomu nie zycze takiego spotkania.

Uważajcie na siebie. Szerokości :piwo:

ETZ_PRORIDER - 2011-04-28, 11:15

też sie w sobote najadłem strachu jak koleś przede mną zaczoł ostro chamować miałem do niego jakieś 20 metrów a było ograniczenie do 70 km/h i on po cheblach ja tak samo a z naprzeciwka jeszcze ciężarówka naginała ;/ na szczęście wszystko ok
czochu - 2011-04-28, 12:21

ten filmik w linku którym pokazałeś torped , wypadek dział się na mokotowie przy ulicy dolnej gdzie mieszka moja dziewczyna.. bardzo często jeżdże tam moja mz, ogólnie na puławskiej w wawie o ile jeżdżę motorem widzę co jakiś czas wypadek motocyklisty sam miałem jesienią tamtego roku na tej właśnie ulicy..
John - 2011-04-28, 13:56

Uważajmy na siebie ale i na innych też :piwo:
SNAper24 - 2011-04-28, 15:15

Tam na zdjęciach wypadków jest MZ :) chyba ?
Chinczyk - 2011-04-28, 15:21

Na siedzieniu chyba SUZUKI pisze więc chyba jednak to nie MZ. :roll:
Pozatym tłumnik nie jest oryginalny jak w MZ.

torped - 2011-04-28, 19:29

Ja też na początku myślałem, że to MZ, ale raczej nie.
Pocieszające jest to, że mało się widzi wypadków na MZ ;-) To fartowne motocykle ;-) Nawet na YT jak wpiszesz wypadem na MZ czy ETZ, mało wyskakuje ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group