To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Pozostałe - Wzór do naśladowania przy rekonstrukcji pojazdu

Niedziel - 2011-09-05, 21:42
Temat postu: Wzór do naśladowania przy rekonstrukcji pojazdu
Szkół rekonstruowania zabytkowych pojazdów jest wiele. Przeglądając zasoby sieci przypadkiem natrafiłem na temat rekonstrukcji z totalnego szrota starej BMW.
Wiem, że poniższy link dotyczy samochodu, w dodatku w naszym kraju uważanego za jeździdło dresiaży, ale sądzę, że ogrom pracy tego człowieka i pedantyzm wykonania tej rekonstrukcji wart jest przedstawienia i brania za przykład.
Ja spędziłem na lekturze tego tematu 4 godziny i czytałem z wypiekami na twarzy, choć puszkarzem absolutnie nie jestem...
Mam nadzieję, że temat nie zostanie przeniesiony, bo to chyba najdokładniejsza i... chyba najlepiej wykonana renowacja sprzętu, jaka miała miejsce w tym kraju.

http://beemka-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32948

nicek27 - 2011-09-05, 22:02

Fabryka. Ktoś musiał mieć sentyment i cierpliwość. Co do blacharki to podobne chwile przeżywałem ze 125p. Z BMU pewnie łatwiej, bo jak już to każda blacha pasuje jak ma pasować, bez żadnych poprawek po rzemieślnikach, jak to w NIEKTÓRYCH przypadkach bywa.
:cool:

Woytec - 2013-10-22, 15:33

Poznałem osobiście Marcina i mogę tylko powiedzieć że zrobił niesamowitą robotę przy tym BMW i że może opowiadać o każdym detalu godzinami :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group