To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Stazet jakie macie wrażenia? czas oczekiwania? kontakt?

Hvil - 2014-03-14, 13:01

kosior30, zobaczę czy mam jeszcze tą pracę w kompie gdzieś.

Co do załatwiania spraw, telefony to są dobre jak laski szukasz:) Do firmy telefony się wykonuje dwa. jeden z prośbą. Drugi z ponagleniem gdzie jest stanowisko firmy na wysłane po 1 telefonie oficjalne pismo.

Od biedy kto bogatemu zabroni, zadzwonić pomiędzy 1 a 3 telefonem z zapytaniem, czy się zastanowili bo inaczej wejdziesz na oficjalną drogę roszczenia swoich praw.

Na gębę się nie załatwia spraw z nieprzychylnymi ludźmi.

busiek - 2014-04-09, 17:03

Odradzam zakupy w tym sklepie, chyba że ktoś ma za dużo czasu na czekanie na przesyłkę. Zamówiłem jakiś czas temu łożyska które na stronie były dostępne, plus pare części do mz-ki dodatkowo, w sumie coś 2,5 stówki. Kolega wcześniej coś u nich zamawiał, mówił żeby się nie przejmować czasem wysyłki bo do niego doszły po kilku dniach. Minęło 10 dni- zero odzewu. Napisałem maila- zero odzewu, drugiego- tak samo. Czekam jeszcze cierpliwie, w końcu po 2 tygodniach dzwonie- miła pani informuje że nie posiadają łożysk, dlatego nie wysyłają a na maile nie mają zwyczaju odpisywać... Okej, anulowałem zamówienie, kupiłem na allegro, na drugi dzień mam. Ogólnie najlepiej się od razu dopytać o najważniejsze rzeczy telefonicznie czy są dostępne, na stronie nie zawsze prawdę podają. Ogólnie nie polecam, pozdro :piwo:
ETZ9994 - 2014-04-10, 09:47

Ja na reklamacje czekalem 2, 5 tygodnia
Hvil - 2014-04-10, 11:47

Ja musze ich wziąć w obronę. Kupuję u nich średnio co 2-3 miesiące. Ludzie nie żałujcie na telefony. To firma o dość archaicznym podejściu do biznesu (w końcu handluje towarami z epoki DDR'u :mrgreen: :mrgreen: a to zobowiązuje do trzymania się komunistycznych tradycji podejścia do klienta).

Jak zadzwonisz zapytasz to zawsze szczerze powiedzą. Najpierw tel i pytanko o dostępność towaru z mojej listy. potem zamówienie, a potem tel i pytanko czy i na kiedy to zrealizuję.

A braki w towarze działają też i w drugą stronę. Często czegoś nie ma na stronie a na tel idzie się dowiedzieć, że mają.

badyl - 2014-04-12, 10:04

Ja też uważam, że warto wydać kilka groszy na telefon (niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo nie zawsze odbierają) i można temat załatwić. Jak kolega powyżej napisał, też dostałem pozycje, których nie było na stronce, bo dopytałem się przez telefon. I jeszcze w paczce z częściami znalazłem czekoladę :smile: .
halcik - 2014-04-12, 13:36

Czekolada wpadła przez pomyłkę babie która pakowała Ci przesyłkę :lol: :lol:
motomaciey - 2014-04-12, 14:24

Czekolada na przeprosiny to miły gest, wszędzie znajdą się porządni ludzie.
Xargo - 2014-04-12, 17:40

Przy ostatnich zakupach u nich też dostałem czekoladę. Miły gest :smile:
stachu272 - 2014-04-12, 23:50

Też dostałem nussbeissera
kosior30 - 2014-04-13, 01:20

To nie jest w ramach przeprosin - po prostu teraz wiele firm urabia w ten sposób klientów, taki chwyt psychologiczny :) A wydatek prawie żaden. Ja na przeglądzie co roku dostawałem piątkę płynu do spryskiwaczy, w tym roku zmienili na czekolady :)
adrian123292 - 2014-04-13, 09:00

Też dostałem czekolady już nawet w 3 paczkach po kolei, tylko nie nussbaizera tylko jakąś niemiecką w zielonym opakowaniu :razz: . Ogólnie na stazet nie narzekam bo zawsze jak zamawiam paczkę to na drugi dzień mam u siebie. :smile:
Marcin29844 - 2014-04-15, 15:56

Na początku było dobrze dużo części DDR w bardzo niskich cenach,teraz już jest dużo braków lecz stan na stronie jest dostępny:/ czekałem na części od stazeta ostatnio 2 tygodnie,telefon odebrał szef ale kity wkręcał masakra na przeprosiny czekolada...I zaczyna robić podobnie jak Kniaź miało być DDR daje MZA bo innego nie ma bez zapytania:/
c64club - 2014-06-09, 15:49

Działa ten sklep, czy tylko domena im jeszcze nie wygasła i dlatego wciąż w sieci? Od miesiąca próbuję sprawdzić, czy nie zrobię przelewu w ciemno, ale na maile nie odpowiadają, a telefon ma ciągle sygnał zajętości, tak jakby automatycznie odrzucał. Bo jak tylko kończę próbę połączenia, dostaję SMS, że numer już jest w sieci.

A może ktoś mieszka w Słubicach?

ETek - 2014-06-09, 16:44

Witam, na stazecie zamawiałem 2 paczki i każda z nich doszła, jak zamawiam to tylko za pobraniem. Raz zamówiłem oponę to przyszła po 4 dniach od zamówienia, a drugi to sporo części ale wszystkich nie mieli to odjęli od ceny i paczuszka przyszła dość szybko.
studefix - 2014-06-09, 17:50

W tamtym tygodniu przyszła mi paczka od nich.
Klamus - 2014-07-24, 19:14

Polecam sklep tylko żadnego pisania tylko i wyłącznie trzeba dzwonić szybka wysyłka nie miałem problemów aha i dzięki za czekoladę :smile:
ETZ_PRORIDER - 2014-07-24, 21:09

Zamówiłem towar 16.07 a 2 dni temu już była ;) poprawili się ;)
Marcin29844 - 2016-04-18, 09:34

Jak na tą chwile przebiegają zakupy w tym sklepie? Mi ostatnio dopisał dwa przedmioty za 20zł i nie odbiera tel i nie odpisuje na maile...Klosze kierunków dostałem starego typu od TS a na zdjęciu jest co innego :???: Termin realizacji za pobraniem 3 dni.
MZSIMSON - 2016-04-18, 11:01

Ja w zamówiłem ostatnio paczkę z oponą i drobnicą, doszło bez problemów. Zadzwoniłem zamówiłem przysłali i złożone :-)
Marcin W. - 2016-04-18, 11:25

Marcin29844, a mi się udało tam dodzwonić za drugim razem nawet dziś... :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group