To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - Deflektor szyby motocyklowej.

EndriuBis - 2021-09-06, 13:03

W wątku "Zdjęcie miesiąca - wrzesień 2021" kolega "boaooooo" prezentuje chyba swoją ETZ z deflektorem :grin: może się odezwie wywołany do tablicy :mrgreen:
kosior30 - 2021-09-06, 19:50

EndriuBis napisał/a:
W wątku "Zdjęcie miesiąca - wrzesień 2021" kolega "boaooooo" prezentuje chyba swoją ETZ z deflektorem może się odezwie wywołany do tablicy


To najwyżej go osobiście przydybię przy okazji :twisted:

boaooooo - 2021-09-09, 00:58

jestem ale szyby nie oddam :lol:
boaooooo - 2021-09-09, 01:05

Jak chcesz zasiegnac moich spostrzezen . To ogolnie powiem ze warto szzcegolnie na jesienne i wiosenne pogody,
Plusy.
1 Duzo cieplej nie daje po klacie rekach, ( ale jest to minus przy jezdzie powyzej 25 stopni)
2 W deszczu kurtka prawie nie moknie
3 Poprawia aerodynamike i jest Zauwazalne zmniejszenie spalania o ok 0.4-0.6l /100km przy predkosci przelotowej 90km/h

Minusy 1 jak wyzej w upal ciezko lepiej bez,
2 Przy duzym wietrze bocznym trzeba uwazac bo jest zagiel i potrafi szarpnac kierownica.

kosior30 - 2021-09-10, 12:11

boaooooo napisał/a:
Jak chcesz zasiegnac moich spostrzezen . To ogolnie powiem ze warto szzcegolnie na jesienne i wiosenne pogody,
Plusy.
1 Duzo cieplej nie daje po klacie rekach, ( ale jest to minus przy jezdzie powyzej 25 stopni)
2 W deszczu kurtka prawie nie moknie
3 Poprawia aerodynamike i jest Zauwazalne zmniejszenie spalania o ok 0.4-0.6l /100km przy predkosci przelotowej 90km/h

Minusy 1 jak wyzej w upal ciezko lepiej bez,
2 Przy duzym wietrze bocznym trzeba uwazac bo jest zagiel i potrafi szarpnac kierownica.



Te wszystkie plusy i minusy samej szyby znam, bo mam owiewkę na MZ. Tzn. chwilowo nie mam, bo ze starości popękały plastiki mocujące :P Ale wiem o co kaman. Bardziej mi chodziło o sam deflektor.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group