To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Forumowicze z giełdy - kogo polecam a kogo nie.

Dodek - 2012-11-23, 12:16

Polecam userów z którymi robiłem ostatnio biznesy:
Wojtka.mz
Hektora
Kosiora30
Gustlika

MZmadeinIFA - 2013-03-03, 19:20

mati98765q
Niestety nie polecam go zbytnio
Kupiłem od niego skrzynie na fotach wszystko ok, informacja o braku 5tego biegu
jednak gdy skrzynia dotarła okazało się że wygląda tak jak by ją ktoś palił, tryby stan widoczny od przegrzania i ślad na wałku sprzęgłowym , gdzie na chodził tryb 5tego biegu
Oraz wodziki w nie najlepszym stanie o czym nie poinformował, stan wytarte i to bardzo.
Co ciekawe dowiedziałem się że nie tylko mi taką skrzynię sprzedał.
Po próbowaniu skontaktowania się po przez GG niestety unika kontaktu..

Matfiej - 2013-03-03, 19:29

To i ja dodam coś od siebie :czarodziej:

Polecam:
1. Intr - wielkie piwo dla Ciebie, świetny kontakt, cierpliwość/podejśćie do klienta i skarbnica wiedzy. Można brać w ciemno, na pewno nie oszukuje ludzi.
2. SIaj - jak wyżej, na nic nie mogę narzekać .

Obu Panom stawiam piwko na zlocie ;) .

Ale żeby nie było tak różowo:

Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed użytkownikiem mati98765q. Wygląda na to, że szuka frajerów i zysków na tym forum. Nadziałem się i to bardzo. Jak u kolegi wyżej, skrzynia doszła praktycznie w identyczym stanie. Brak koła piątego biegu, żadnej informacji o zatartym wałku sprzęgłowym i świecących jak psu jaja trybach. Co ciekawe, stan, przesłane informacje, brakujące części i cena są takie same. Zapewnienia o dobrym stanie części, kompletowaniu dla siebie itp. można między bajki włożyć.

Piszę o nim z nadzieją, że się do tego ustosunkuje i żeby nikt więcej na niego się nie natknął. To czyste sku******stwo. Usunąłem ogłoszenie z działu sprzedam, chamem nie jestem - nie chcę aby ktoś narzekał tak jak ja.



EDIT : Plus z tego taki, że kolega Mati poszedł po takim czasie na ugodę - wszelkie wątpliwości sobie wyjaśniliśmy na PW. Kontakt, można by powiedzieć, wzorowy :lol: .

Szkoda tylko, że do takich rzeczy musiało dojść, aby rozwiązać tą zawiłą sprawę.

mati98765q - 2013-03-03, 21:26

Matfiej napisał/a:

Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed użytkownikiem mati98765q. Wygląda na to, że szuka frajerów i zysków na tym forum. Nadziałem się i to bardzo. Jak u kolegi wyżej, skrzynia doszła praktycznie w identyczym stanie. Brak koła piątego biegu, żadnej informacji o zatartym wałku sprzęgłowym i świecących jak psu jaja trybach. Co ciekawe, stan, przesłane informacje, brakujące części i cena są takie same. Zapewnienia o dobrym stanie części, kompletowaniu dla siebie itp. można między bajki włożyć.

Piszę o nim z nadzieją, że się do tego ustosunkuje i żeby nikt więcej na niego się nie natknął. To czyste sku******stwo. Usunąłem ogłoszenie z działu sprzedam, chamem nie jestem - nie chcę aby ktoś narzekał tak jak ja.


Rodziców powinno się słuchać, ale wiedz, że nie we wszystkim Twój tato jest "najmądrzejszy", bo śledząc temat o reanimacji MZ jego umiejętności i wiedza manualna jest na niskim poziomie (ocenił skrzynie). Skrzynia zgodnie z Twoimi wytycznymi wysłana bez 5biegu (bo żal było 5zł). Przesłane 6 zdjęć skrzyni - żadnych zastrzeżeń, paczka dotarła i dostałem informację że decydujesz sie przełożyć tylko moje żebatki i z 2 skrzyń zrobić jedną idealną. Jak montowaliście 2 skrzynie nie mam pojęcia.... :wink:

Dodek - 2013-03-03, 21:34

polecam adam251
wojtek.mz - 2013-03-03, 21:45

Ja robiłem interesy z kolegą mati98765q i było ok. Jak już tu jestem to polecam :
Dodek
mati98765q
e-shop92
tomek@1966

Nie polecam:
hagi

mati98765q - 2013-03-03, 22:42

Matfiej napisał/a:


EDIT : Plus z tego taki, że kolega Mati poszedł po takim czasie na ugodę - wszelkie wątpliwości sobie wyjaśniliśmy na PW. Kontakt, można by powiedzieć, wzorowy :lol: .

Szkoda tylko, że do takich rzeczy musiało dojść, aby rozwiązać tą zawiłą sprawę.

Rzeczywiście, po miesiącu przypominasz sobie o skrzyni, wcześniej musiałem się wszystkiego domyślić.
Panowie co do ugody - okazuje się, że skrzynia leży w paczce cały czas, ale okazuje się tez że może brakować wodzika - to jak w końcu jest Matfiej?.
Zgodziłem sie na zwrot skrzyni, ma być taka jak wysłałem, ale podejrzewam że moga byc cyrki. W kazdym razie czekam na paczke. Mnie 30zł nie uszcześliwia...
Poinformuję na bieżąco.

W każdym razie zawsze są osoby, którym sie nie dogodzi skrzynią za 30zł, kurcze na allegro sa tansze. Pozdrawiam :grin:

Matfiej - 2013-03-03, 23:43

Nie chcę zaśmiecać, ale odpowiem:

1. Skrzynia leży "nieruszana" (nie zakładałem jej do silnika, jak przyszła tak wypakowałem ją, obejrzałem, przesmarowałem olejem i odłożyłem).
2. Wodzik jest, tylko że był w lepszym stanie od mojego (tylko jeden niestety), to chciałem przełożyć go - ale nie ma problemu, odeślę Ci wszystko, co jest Twoje :piwo: .
3. Cyrków żadnych nie będzie, chcę, aby ta sprawa zakończyła się szczęśliwie dla obu stron :wink: .

Również pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie się sprawą.

MZmadeinIFA - 2013-03-04, 08:04

Nie będę się już rozpisywał za dużo. Wałek założyłem do siebie do silnika ale jednak co do stanu trybów i wodzików nie zbytnio było o tym mowy. Brak piątego biegu owszem.

A sprawę poruszyłem dopiero wtedy gdy Mafiej opisał w dziale sprzedam, że kupił skrzynię identycznie skompletowaną i w podobnym stanie jak moją. Tryby odbarwione od temperatury zauważyłem po czasie gdy dokładnie się im przyjrzałem.

To na tyle , nie będę już płakał i zwracał bo zależało mi i tak na wałku ale przestroga dla innych, dwie podobne sytułacje i skrzynie.

Tą wypowiedzią chciałbym zakończyć tą całą historię, bez wojny i kłótni. :piwo:

kosior30 - 2013-03-04, 10:58

A może wrzucicie po prostu zdjęcia skrzyni, to sobie porównamy te od sprzedającego i te o kupujących? Bo oczernić każdego można - dowody panowie!

Ja też kupowałem od Matiqa, też coś tam było nie do końca ok, ale nie protestował, oddał forsę i tyle. Reszta rzeczy była w porządku.

mati98765q - 2013-03-07, 11:57

Panowie muszę zabrać głos. Ustaliłem z Matfiejem zwrot i paczka miała przyjść za pobraniem 45zł, przyszła za 69,3zł. paczka leży na poczcie- nie robiłem żadnego problemu ze zwrotem skoro skrzynia nie pasowała, ale próba naciągnięcia na 24,3zl jest wg mnie ...:neutral:
Matfiej - 2013-03-07, 16:27

mati98765q, wysłałem Ci PW w tej sprawie.

A więc, drodzy forumowicze, nie jestem nieuczciwym sprzedającym. Akurat tej sprawy nie mogłem załatwić osobiście przez szkołę i to, że skrzynia leży 120km ode mnie. Dzwoniłem do rodziców, wszystko wyjaśniłem co i jak. Nie wiem jak działa poczta, ale to ona policzyła, uwaga, 24,3zł za przesyłkę. Nie wiem jakim cudem i skąd taka cena z kosmosu.


Tutaj przyznaje, źle mnie zrozumieli - miało być 30 za skrzynię samą, bez kosztów wysyłki, a dali na 45zł. To tu popełnili błąd, racja, ale to poczta naliczyła 24,3zł. Dostali kwit, jak trzeba to poproszę o zdjęcie/skan. Nikogo nigdy nie chciałem i nie chcę oszukać.

Pozdrawiam, i jeśli Mati zjawisz się na zlocie co ja, stawiam Ci piwko w ramach zadośćuczynienia i słów, które pisałem wyżej :piwo: .

MZmadeinIFA - 2013-03-07, 18:13

\mati98765q, Niech ci Matfiej, Przyśle 24zł na konto i po sprawie a nie obrażacie sie jak dzieci.


ZAMIAST ZAŁATWIĆ TO MIEDZY SOBĄ TO jeszcze ja wam musze radzić co trzeba zrobić?

wojtek.mz - 2013-03-25, 14:50

Polecam kolegę - wadmed :piwo: :piwo: :piwo:
Seba_830 - 2013-03-25, 19:19

Polecam wietrzanina[b] i [b]polu. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie,
sIaj - 2013-05-13, 19:10

Nie polecam - ziomq, nie odbiera przesyłek.

Dodano - 1.08.2013
Drugi co nie odbiera - Kamil z Łukowa, prawdopodobnie to użytkownik kamil0305.

brunoknight - podaje zły adres, następnie cisza...

Dukee - 2013-08-22, 00:42

Polecam:

mati98765q :piwo:
sIaJ :piwo:
motomaciey :piwo:
ETZ_Prorider :piwo: :piwo: :piwo:
ETZ_Power94

Dukee -> chyba nikt jeszcze na niego nie narzekał :mrgreen:


Nie polecam:

... pić mleka z sokiem :torba":

motocyklista - 2013-09-25, 19:31

Kupował ktoś kiedyś coś od tego typa? http://allegro.pl/show_user.php?uid=16037226
Bo mnie już zaczyna denerwować z wysyłką. :klnie:
Użytkownik nazywa się k_marecki

Hvil - 2013-09-25, 19:42

Polecam Motomacieja, Siaja, Artur88

Jak na razie na nikim się nie przejechałem.

Marcin W. - 2013-09-25, 20:57

motocyklista, to nawet kolega z forum Limak zadzwoń do niego i się dowiedz co z wysyłką...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group