To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Kalendarze klubowe - KALENDARZE KLUBOWE 2013

sIaj - 2012-12-23, 12:30

No widzisz :razz: Akurat tak jakoś się ułożyło, motocykle były rozkładane tak +-, nie jest to czysty przypadek ;)
John - 2012-12-27, 18:15

I do mnie dziś przyszedł długo oczekiwany listonosz :mrgreen:
sIaj - 2012-12-28, 10:24

Prezentacja multimedialna http://www.youtube.com/watch?v=6-6YOeRJjaA ;)
borgi - 2013-01-02, 13:58

Kudlaty2007 napisał/a:
Jak idą przygotowania na kalendarze klubowe?, Dojczlaki już zaczęli :p http://www.youtube.com/wa...feature=related 1:25


A propo kalendarza Simsonowców

W stazecie już są! :-)

http://www.stazet.inkontr...IK.html?ref=g23

Reich - 2013-01-02, 16:17

A ja cały czas czekam, bo właściciel się rozchorował i ma dopiero w styczniu rozsyłać resztę :klnie:
Alan74 - 2013-01-02, 22:34

sIaj napisał/a:
Tegoroczna cena kalendarzy to 32 zł/1 szt. + wysyłka 12 zł.
:shock: :shock: :shock: Panowie mam pytanie nie chcąc oczywiście burzyć dotychczasowego porządku rzeczy dla jakiej ilości była kalkulacja kalendarza i w jakiej technice ? Sam mam dostęp do maszyny drukujących cyfrowych oraz offsetu nowej generacji drukowałem również w tym roku kilka pozycji kalendarzowych i cena była dużo niższa.
sIaj - 2013-01-03, 09:40

Alan74 napisał/a:
Panowie mam pytanie nie chcąc oczywiście burzyć dotychczasowego porządku rzeczy dla jakiej ilości była kalkulacja kalendarza i w jakiej technice ? Sam mam dostęp do maszyny drukujących cyfrowych oraz offsetu nowej generacji drukowałem również w tym roku kilka pozycji kalendarzowych i cena była dużo niższa.
Nie ma kalkulacji dlatego wynosi tyle ile wynosi, można było mniej ale musiałbym zapłacić z góry za n sztuk i robi to wtedy na jeden rzut. Fajnie ale taka akcja może nie wyjść i co... będę musiał dołożyć w własnej kieszeni. W cenie jest również grafik. Technika i więcej szczegółów w temacie z zamówieniem albo na stronie producenta.
wojtek.mz - 2013-01-03, 14:40

sIaj napisał/a:
Fajnie ale taka akcja może nie wyjść i co... będę musiał dołożyć w własnej kieszeni.
Janek z tym masz rację bo jak coś to 50 chętnych a gdy już dochodzi do zamówienia to zostaje dziesięciu. :piwo:
Anonymous - 2013-01-03, 16:37

Bardzo dobry przykład jest w koszulkach klubowych
Alan74 - 2013-01-03, 22:46

Panowie do tej pory średnio tak jak pisał kolega wojtek.mz drukowałem dla min 50 max. 200 zainteresowanych tu macie rację do tej pory zbierałem wpłaty a potem drukowałem całość sprawa wtedy jest dużo prostsza albo ktoś chce albo nie. Chociaż przy druku cyfrowym nie ma to takiego znaczenia jeśli jest projekt to i można dla kolegów :grin: wydrukować 10 szt. średni koszt przy druku 50 szt to ok 20-25,00 zł max. Pozostaje mi tylko zaproponować swoje usługi na przyszłość jeśli był by ktoś był zainteresowany i nie tyczy się to tylko kalendarzy lecz również innych usług poligraficznych. :wink: :ok:
Dla przykładu w przyszłym tygodniu drukuję dla moich znajomych z Virago

wojtek.mz - 2013-01-03, 22:57

Alan74 napisał/a:
ociaż przy druku cyfrowym nie ma to takiego znaczenia jeśli jest projekt
Ktoś musi go zrobić !
Alan74 napisał/a:
eśli jest projekt to i można dla kolegów :grin: wydrukować 10 szt.
Za ile ?
Alan74 napisał/a:
średni koszt przy druku 50 szt to ok 20-25,00 zł max
Ty chyba kolego próbujesz sobie darmową reklamę zrobić bo jak Janek by miał 50-200 chętnych to cena bez grafika by pewnie była też 20-25 zł. :evil:
januszj23 - 2013-01-03, 23:14

wojtek.mz, Masz rację. Kalendarz Golf Klubu, format A3 jest po 25 zł.
Alan74 - 2013-01-03, 23:21

wojtek.mz napisał/a:
Alan74 napisał/a: ociaż przy druku cyfrowym nie ma to takiego znaczenia jeśli jest projekt Ktoś musi go zrobić ! Alan74 napisał/a: eśli jest projekt to i można dla kolegów wydrukować 10 szt. Za ile ?

W tym akurat przypadku projekt wykonał jeden z forumowiczów a koszt samego gołego druku to 12,00 zł,
wojtek.mz napisał/a:
Ty chyba kolego próbujesz sobie darmową reklamę zrobić bo jak Janek by miał 50-200 chętnych to cena bez grafika by pewnie była też 20-25 zł.

co się zaś tyczy przysłowiowej darmowej reklamy nie są to jakieś oszałamiające kwoty aby rozpatrywać w tej formie chciałem być raczej pomocny niż kręcić tzw. wielki interes. Jeśli ten wpis komuś jeszcze jest niewygodny to nie ma problemu usunę - zaznaczam iż nie podałem ani nazwy firmy ani namiarów oraz innych form uznanych za reklamę.

wojtek.mz - 2013-01-04, 00:59

Alan74 napisał/a:
chciałem być raczej pomocny niż kręcić tzw. wielki interes.
Tylko że po fakcie niestety. Dużo ludzi mówi chcę pomóc ale i tak nic nie robi. A na rozpoczęcie do Pszczewa tropikiem czemu nie przyjechałeś, miałeś tylko 93 km. :piwo:
Alan74 - 2013-01-04, 08:39

wojtek.mz napisał/a:
Alan74 napisał/a:
chciałem być raczej pomocny niż kręcić tzw. wielki interes.
Tylko że po fakcie niestety. Dużo ludzi mówi chcę pomóc ale i tak nic nie robi. A na rozpoczęcie do Pszczewa tropikiem czemu nie przyjechałeś, miałeś tylko 93 km. :piwo:

- Bardzo chętnie bym wówczas przyjechał :wink: jednak pierwszym powodem było:
1. moją przygodę z forum MZ faktycznie i praktycznie rozpocząłem dopiero po odkopaniu mojego sprzęta z piwnicy po dokładnie 19 latach, gdzie już nie mieszkam i pierwszego postu znaczy Powitalni - (dokładnie rok po pierwszym logowaniu- patrz foto), a nie podyktowaną chęcią druku dla Was Panowie kalendarzy :mrgreen:
2. Przy pierwszym logowaniu w 2011r nie udało mi się połączyć i wejść na forum czekałem na jakąś akceptację czy coś takiego dlatego to również zarzuciłem wtedy tą potrzebę.

borgi - 2013-01-04, 09:26

Pax vobiscum! Za rok też będzie okazja.
Dzięki Alan za propozycję. Będzie w czym wybierać.

Huberto - 2013-01-07, 21:51

Witam!
Panowie, nie ma nikt jednego kalendarza na sprzedaż, mogę zapłacić więcej.
Pozdrawiam!

Fuga - 2013-01-07, 22:08

Kalendarz do mnie w końcu dotarł powiem tak robi robotę ;-) a szczególnie Listopad :mrgreen:
Wujek. - 2013-01-07, 22:47

Mój też już wisi w garażu, teraz czekam na drugi do pokoju. Zdjęcia są ekstra. Październik pozamiatał :twisted: :twisted:
lipton - 2013-01-07, 23:16

Nic nie mówcie najlepszy jest gru :piwo: dzień


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group