To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Kalendarze klubowe - Dyskusje

Krycha - 2013-12-14, 06:33

kosior30, , po co apelujesz o wrzucanie dużych zdjęć do tematu? Nie wystarczyłby tylko podgląd, a do dużego zdjęcia link obok?
W godzinach popołudniowych, temat bardzo długo się ładuję. Myślę, że osoby ze słabym netem również mają ten problem.

kosior30 - 2013-12-14, 10:37

Może być i tak, ale musi być to wyraźnie zaznaczone. A nie, że wrzucone zdjęcie 640x480 i nic więcej. Każdy musi mieć możliwość podglądu, aby zobaczyć, czy zdjęcie jest ostre, niezaszumione itd.

W ogóle z tymi przeglądarkami to jest kupa wielka jakaś. W firefoxie mi się wyświetla nawet po otwarciu w rozdzielczości max 2560i, a w IE już normalnie w rozdzielczości takiej, jakie jest zdjęcie...

Krycha - 2014-02-04, 17:14

O kruca! Wojskowa ETZ! Szakal fajna bryczka. :piwo:

EJ, co to za przenosiny? Teraz nie będzie wiadomo do jakiego zdjęcia się podniecam. :mrgreen:

John - 2014-08-19, 19:24

Jakiś czas temu był u mnie kolega, zobaczył kalendarz na ścianie i powiedział: "A gdzie ona ma fajkę?" Także pilnujcie się :mrgreen:
Adax - 2014-08-20, 23:15

John napisał/a:
"A gdzie ona ma fajkę?"


Sam spi@#&alaj Jon! :razz: Zdejmuję fajkę, bo to takie zabezpieczenie anty kradzierzowe. :cool:

eurt22 - 2014-12-22, 23:13

Tak sobie siedzę i przemyślam temat.. :razz:

Widzę że już rozpoczęło się głosowanie na zdjęcie grudniowe 2016 rok.

W związku z barakiem śniegu zdjęcia są - jakie są.. bez zimowej aury, a szkoda oczywiście.

Może było nagiąć regulamin i przedłużyć, tylko dla tego miesiąca, czas wrzucania zdjęć np. do końca tego miesiąca, a głosowanie wystartować na początku stycznia przez 2 tygodnie ?
Przez te dodatkowe 2 tygodnie może spadł by gdzieś w kraju śnieg, który byłby inspiracją do zrobienia fajnych fotek.
A po drugie, tak jak np. Ja; idę do pracy - ciemno, wracam - ciemno... :klnie: nawet nie mam kiedy zrobić zdjęć, a weekend nie zawsze pozwala :wink: - a tak, teraz jest urlopik, jest czas, jak będzie śnieg można porobić jakieś zdjęcia... ale na grudzień już za późno żeby dodać.


Po drugie..
Moim zdaniem temat związany z wrzucaniem zdjęć na kalendarz klubowy powinien być jakoś wyróżniony na początku strony. Bynajmniej od momentu, w którym zaczyna się głosowanie. Trochę słabo jak ogólna liczba głosów wynosi np. 24 ...
Wiele osób przegapia głosowania.



No to sobie ponarzekałem trochę :piwo:
Kalendarz na 2015 już mam w domu, oczywiście dobra robota :cool2:

kosior30 - 2014-12-23, 11:49

eurt22 napisał/a:
W związku z barakiem śniegu zdjęcia są - jakie są.. bez zimowej aury, a szkoda oczywiście.


A kto powiedział, że wybrane w grudniu zdjęcie będzie na stronie grudnia w kalendarzu? Możesz przecież zrobić zdjęcie gdy będziesz miał czas oraz śnieg i wrzucić do głosowania styczniowego lub nawet lutowego. Przy składaniu kalendarza wybierze się zdjęcia pasujące na dany miesiąc spośród wcześniej wybranych. Widać to z resztą na kalendarzu 2015, np. zdjęcie Reicha było wybrane w innym miesiącu, niż jest na kalendarzu.

tajsonx8x - 2015-01-21, 21:57

Mam pytanko czy mogę dodać zdjęcie na którym siedzę na mz ale mam kominiarkę na sobie
kosior30 - 2015-01-22, 10:51

Twarzy nie widać? Więc możesz.
tajsonx8x - 2015-01-22, 18:26

Same oczy mi widać całej twarzy nie
kosior30 - 2015-01-23, 21:38

No to luz.
Bajbus16 - 2015-12-01, 22:07

Jestem niezmiernie wdzięcznym, za wybranie mojego motocykla do zbioru kalendarzowego na Listopad 1016. Dlatego chciałbym podziękować wszystkim za docenienie mojego wkładu w przywracanie do dawnej świetności pojazdy niekiedy zapomniane, lub po okresie świetności dziś przeznaczone na złom. Bardzo cieszy mnie, że dziś mogłem dzięki Waszemu wyborowi dołączyć do niewielkiego grona odnowicieli zabytkowych już pojazdów.
ETZ_PRORIDER - 2015-12-04, 00:19

Bajbus16 napisał/a:
Jestem niezmiernie wdzięcznym, za wybranie mojego motocykla do zbioru kalendarzowego na Listopad 1016
:P
Graje :piwo:

karol94 - 2016-11-06, 17:16

Chłopaki i dziewczyny,
może nie czas, miejsce, temat - nie wiem, jak ktoś się poczuje urażony, to mnie zbanujcie, ale nie usuwajcie tego posta. Tknęło mnie w jednej sprawie. Kolega to-mecz-q wrzucił ostatnio fotę dziewczyny z brzuchem w motocyklowej kurtce i z MZ w tle. Jest nas tu wielu młodych, nie będę się rozpisywał - jeden krótki apel. Nie woźcie swoich kobiet z brzuchami na motocyklach i nie pozwalajcie im jeździć samym, chyba, że nie chcecie tych dzieci. Nie pisałbym, gdyby taka akcja nie miała miejsca w mojej rodzinie.
Szkoda młodego życia.

to-mecz-q - 2016-11-06, 18:20

karol94 napisał/a:
Kolega to-mecz-q wrzucił ostatnio fotę dziewczyny z brzuchem w motocyklowej kurtce i z MZ w tle.


Spokojnie MZ-tą ja przyjechałem (Anna hondą ) kurtkę miała moją (w swoją nie weszła :torba": ), ale faktem jest, że szukaliśmy info czy w ciąży można jeździć motocyklem. W zasadzie nic nie znaleźliśmy. Pytaliśmy naszego ginekologa (chyba jak każdy lekarz też podobno jakiś motocykl ma) i co ciekawe stwierdził, że rowerem nie można, motocyklem tak, ale to raczej jako niedzielny wypad za miasto na piknik.
Zaintrygowany tym, pociągnąłem temat dalej, stwierdził że, rower nie ma zawieszenia i dlatego może negatywnie wpływać na płód zwłaszcza w początkowym okresie, motocykl lepsze lub gorsze ale ma. Z tym że motocykl sam w sobie jest znacznie bardziej niebezpieczny niż samochód czy inny środek transportu. Do tego dochodzą warunki atmosferyczne, które mają znacznie większy wpływ na zdrowie kierowcy motocykla niż kierowcę innego pojazdu.

karol94 napisał/a:
Szkoda młodego życia.


A to masz jakieś inne doświadczenia w tej sprawie? Warto wiedzieć.

Jedną znajomą mamy to jak zaszłą to kazała mężowi motocykl sprzedać, ale inna znajoma znajomej jeździła z mężem do puki brzuch mężowi na baku nie kazał siedzieć :)

karol94 - 2016-11-06, 19:43

to-mecz-q napisał/a:
A to masz jakieś inne doświadczenia w tej sprawie?

Mam w rodzinie, niestety, inaczej bym nie pisał. Dlatego nie warto ryzykować - tylko przestrzegam, nie mówię, że tak będzie w każdym przypadku.

przybmar - 2016-12-12, 13:57

Cześć, czy można już zamawiać kalendarze na 2017?
Antczak - 2016-12-12, 19:48

Wejdź sobie w temat ,,Zdjęcie miesiąca-grudzień 2016" i tam jest wszystko napisane co do zamówienia kalendarza.
kosior30 - 2016-12-13, 00:32

Antczak napisał/a:
Wejdź sobie w temat ,,Zdjęcie miesiąca-grudzień 2016" i tam jest wszystko napisane co do zamówienia kalendarza.


Czyli nic nie ma :)

przybmar, już gotowy projekt praktycznie puka do drzwi, więc wszystko się już lada chwila wyjaśni :)

przybmar - 2016-12-13, 09:02

Ok. Dziękuję kosior30 za informację.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group