To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Renowacja/specyfikacja modeli - ES 250/2 Od czego filtr powietrza

wieczor14 - 2009-08-15, 03:49

Koledzy, szykuje mi się remont mojej "Jadwigi" i mam niemały problem:( Muszę wymienić: koszyk sprzęgłowy, wał. Chcę wymienić: cylinder, tłok, korbowód, zimmery i łożyska. Wiem że mnie to wyniesie od pyty kasy ale lubię jadźkę i chętnię się poświęcę:) I tu moje pytanie: Czy da się dostać oryginalne NOWE części DDR (oczywiście te co wymieniłem) i od jakich innych motorów jeszcze pasują??? Mile widziane linki na allegro itp.:)
rastuch - 2009-09-09, 19:46

ja mam takie pytanko skad wziąźć filtr powietrza do tropiki pasuje od ETZ??
Lary - 2009-09-10, 17:20

raczej nie od ETZ jest krótszy chyba o jakieś 2 cm
studefix - 2009-09-10, 18:04

Ja mam z CZ350( jest zamkniety z jednej strony) i założona jest troche dłuższa spężyna dociskająca .Filtr nie przemiszcza sie i ogólnie wszystko gra.
Wiktor Trophy - 2009-09-25, 19:33

Studefix Ty z tego co wiem masz gaznik od ETZ? Jak staczałeś oryginalny kruciec nic Ci nie cieknie, wszystko dobrze chodzi? Motor lepiej pracuje niz na oryginalne? No i chyba nie ma problemu z regulacja obrotów?
studefix - 2009-09-26, 22:40

Wiktor Trophy napisał/a:
No i chyba nie ma problemu z regulacja obrotów?

Tu sie mylisz kolego,te nowe chińczyki przy wkręcaniu śruby zderzaka przepustnicy blokują przepustnie.Nie wiem czemu ,moze zły kąt tej śruby lub przepustnica zle obrobiona.Obroty reguluje za pomocą śruby naciągu linki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group