To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - jackmotors - opinie

mariokm - 2015-10-28, 12:15
Temat postu: jackmotors - opinie
Witam klubowiczów.
Czy ktoś ma doświadczenie z firmą JACKMOTORS z Łęga Tarnowskiego? Mają sporo części a ceny BARDZO dobre. Chcę zamówić u nich BINGa do etz125 i mają go za 429 zeta (najlepsze ceny u konkurencji to 469, ale brak na stanie).
Piszcie koledzy, bo sprawa pilna.
Pozdro mariokm - Mariusz.

lukaszdd1 - 2015-10-28, 13:54

Kupuj u nich śmiało. Mają tanio, dobry towar i szybko realizują przesyłki.
Seba_830 - 2015-10-28, 16:51

Z tym dobrym towarem to jest u nich różnie , zamówiłem kiedyś u nich gumę filtra do mz i w
ogóle nie pasowała

Hvil - 2015-10-28, 20:05

Mają chińszczyznę jak każdy ale w dodatku zdarza im się mieć ją źle opisaną. Mi też kilka rzeczy przyszło nie takich jak powinny.

Ale ceny dobre i szybka wysyłka.

Mario-150 - 2015-10-28, 20:17

Znam osobiście właściciela tej stronki , różne rzeczy robił , kupuje w tym sklepie części co raz , szybka przesyłka , towar dobry jakościowo , ceny bardzo ok , nie zawiodłem sie ani razu a przesyłek już troszkę było , ogólnie polecam :)
ETZ_PRORIDER - 2015-10-28, 21:36

Mam podzielone zdanie, jedne części spełniają oczekiwania, inne nie. Teraz kupuję tylko w stazecie albo u betchera.
mariokm - 2015-10-29, 08:56

Dzięki Panowie.
Najbardziej chodziło mi o gaźnik, żebym nie kupił binga zamiast BINGa - chinole różne rzeczy podrabiają.

LucekLS - 2020-04-01, 17:19

Nie polecam jackmotors, uważajcie na nich. Sklep w opisie produktów podaje model motocykla, co sugeruje przeznaczenie tego produktu, kiedy napisałem i wysłałem zdjęcia produktu i jego złe spasowanie z elementem motocykla, w odpowiedzi otrzymałem, że nie mają wpływu na to, że nie są w stanie weryfikować części. Wystarczyłoby więc nie wprowadzać w błąd klienta i nie pisać, że np kedra pasuje do MZ ES TS 150 skoro ani do es ani to ts nie pasuje... Nie polecam, spychologia jak człowiek chce udowodnić, że otrzymał z ich winy zły towar.
Hvil - 2020-04-01, 18:32

Jaka psycholigia? Kodeks Cywilny ustawa o warunkach sprzedaży konsumenckiej czy jak ona teraz po zmianach się nazywa -wprowadzenie klienta w błąd, niezgodność towaru z ofertą, a jak nie to link im prześlij do uokiku z informacjami o karach od nich:-D oni się nie psztykają ze sprzedawcami.

Zwykle sprzedawca mięknie.

dex - 2020-04-02, 00:47

Nie wiem, skąd takie problemy z JackMotors.
Ja u nich jestem stałym klientem od kilku lat.
Zaopatruję się w częsci do Simsona i Toffika i nigdy problemów nie było.
BA! Ostatnio do zamówienia nie dołożyli odpowiedniej ilości śrubek mocujących boczki w WSK.
Jak im napisałem maila, to na drugi dzień kurier przywiózł kopertę z brakującym towarem.
Bez gadania i dopłaty, a śrubki warte może 5zł. Kurier kosztował 3 razy więcej.
Może zabrakło chęci porozumienia z Twojej strony Lucek?

KTR - 2020-04-13, 13:33

Błyskawiczna wysyłka ,dobry kontakt w razie czego ,a cześci jak wszędzie .
krzysiek - 2020-06-18, 17:08

Parę rzeczy u nich kupiłem i wszystko ok.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group