To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Technika jazdy - Jazda z pasażerem - porównanie do nowych motocykli

elektryk111 - 2016-01-06, 20:52

Pewnie wielu z Was już obejrzało ten film z pościgu za motocyklem,ale może nie wszyscy.
https://www.youtube.com/watch?v=9sSGD6dIxwE
Zastanawiam się co myślała pasażerka(pasażer)tero motocykla w czasie pościgu,ale założę się że nie snuła planów na przyszłość :lol:
W każdym razie ja nawet siedząc z tyłu w tym radiowozie miałbym pełne gacie.

kosior30 - 2016-01-07, 12:52

Trochę lipa, że policja "pozwoliła" mu na to. Powinni go zatrzymać już po pierwszym przejechaniu na czerwonym świetle, a nie czekali, aż nabije sobie tyle przewinień, żeby od razu drapnąć mu lejce. Powinni również mieć wewnętrzne postępowanie za to.
Veteran - 2016-01-16, 17:54

Masz rację kosior30! :piwo:
Wtedy ci co ścigają, nie są lepsi od tego, który ucieka.
I o tym już nie raz pisali internauci.

A przecież wystarczy helikopter w górę... no chyba że w tym samym czasie wszystkie helikoptery są gdzie indziej w akcji. :???:

elektryk111 - 2016-01-17, 10:53

Nie wiadomo jakie jest prawo w kraju kręcenia tego filmiku.Być może tam policja ma inne prawa/obowiązki.
Helikopter w tej akcji uczestniczył.
A prawo jazdy jest tu najmniejszym problemem,bo klient w swoją ostatnią podróż pojedzie jak VIP w czarnej limuzynie z kierowcą :lol:

kosior30 - 2016-01-18, 16:15

Szczęście w nieszczęściu, że tylko jeden klient i nie ma ich więcej z przypadku. Prawa prawami, ale sumienie w każdym kraju takie samo.
kubas775 - 2019-03-11, 09:51
Temat postu: Re: Jazda z pasażerem - porównanie do "nowych" mot
Artur_ napisał/a:
W jeździe z pasażerem wielkiego doświadczenia nie miałem (zdarzyło się kilka razy, ale na sprzęcie pokroju Jawy 175), japonią nigdy nikogo nie wiozłem.

Dlatego pytanie do tych, co jeździli z pasażerem zarówno MZ (głównie o 150 mi chodzi, bo takiego TS mam), jak i jakimiś większym sprzętami (tzn. japonie itd.). Czym - wg Was - jeździło się pewniej, lepiej i naturalniej, jakie były wady i zalety? (I co to dokładnie były za pojazdy). ;)


Przy przewidywalnym zachowaniu pasażera (moja żona doskonale wie, jak zachowywać się podczas pokonywania zakrętów, przy hamowaniu itp.) nie widzę żadnej różnicy pomiędzy jazdą solo i z pasażerem, poza oczywiście zwiększeniem wagi moto i nieco słabszym przyspieszeniem i gorszym hamowaniem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group