To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - eMZetkowicz

eMZetkowicz - 2016-05-23, 19:36
Temat postu: eMZetkowicz
Dekiel alternatora 250(wyższe literki MZ-nie wszyscy o tym wiedzą ale w 251 literki miały niższy profil, oczywiście jak komuś to nie przeszkadza to też będzie pasować bo niczym poza tym się to nie różniło-ale piszę to jako znawca tematu) wyszkiełkowany i przygotowany do lakierowania proszkowego/konwencjonalnego - cena 40zł

Dekiel sprzęgła 250(brak wypustki od dołu-też może nie wszyscy o tym wiedzą że była taka różnica ale piszę dla osób które być może szukają oryginału-oczywiście będzie pasował też do 251, do odczyszczenia i polakierowania, wszystkie gwinty sprawne, bez żadnych uszkodzeń - cena 20zł

Dekiel sprzęgła 250/251 wersja przejściowa czyli tuż przed wprowadzeniem dozownika oleju do tych modeli, nie posiada otworu na wałek napędzający pompę, gratka dla osób restaurujących MZ z przejściowych roczników dekiel ze sprawnymi gwintami, bez uszkodzeń, ktoś go jedynie polakierował nieprofesjonalnie, wypadało by wyszkiełkować i polakierować od nowa - cena 90zł

W razie jakichkolwiek pytań czekam na kontakt. Ceny plus przesyłka lub odbiór osobisty.

Fotki -> http://imgur.com/a/pRjCC

Adax - 2016-05-23, 19:49

Pkt. 9 regulaminu! :czytaj:
Marcin29844 - 2016-05-24, 09:45

Lewe pokrywy sprzedane :piwo:
eMZetkowicz - 2016-05-26, 21:22

Sprzedane, można usunąć wpis:) Dbamy o porządek:)
Marcin29844 - 2016-06-01, 10:15

Dostałem pokrywy które jak dla mnie nie są do użytku chodź sprzedawca pisał że gwinty są dobre! Jedna pokrywa nie ma jednego gwintu wgl od pokrywki i nie można odkręcić tulejki sprzęgła a druga pod dozownik nie ma gwintu pod tulejke i ma dwa gwinty od pokrywki powiększone na gwint 8 :shock: i ani w ogłoszeniu ani na pw nie zostałem poinformowany dla tego chciałbym zwrócić lewe pokrywy i prosić o zwrot pieniędzy ale użytkownik usunął ogłoszenia z olx i nie wchodzi na forum czyżby unikał kontaktu ze mną i chciał się pozbyć pokryw... :???:
wojtek.mz - 2016-06-01, 16:15

eMZetkowicz, Ustosunkuj się do zarzutów.
motomaciey - 2016-06-01, 16:35

Jak ma to zrobić w zamkniętym temacie? Nie ma już takich uprawnień.
wojtek.mz - 2016-06-01, 18:13

eMZetkowicz napisał/a:
Dekiel alternatora 250(wyższe literki MZ-nie wszyscy o tym wiedzą ale w 251 literki miały niższy profil, oczywiście jak komuś to nie przeszkadza to też będzie pasować bo niczym poza tym się to nie różniło-ale piszę to jako znawca tematu) wyszkiełkowany i przygotowany do lakierowania proszkowego/konwencjonalnego - cena 40zł

Dekiel sprzęgła 250(brak wypustki od dołu-też może nie wszyscy o tym wiedzą że była taka różnica ale piszę dla osób które być może szukają oryginału-oczywiście będzie pasował też do 251, do odczyszczenia i polakierowania, wszystkie gwinty sprawne, bez żadnych uszkodzeń - cena 20zł

Dekiel sprzęgła 250/251 wersja przejściowa czyli tuż przed wprowadzeniem dozownika oleju do tych modeli, nie posiada otworu na wałek napędzający pompę, gratka dla osób restaurujących MZ z przejściowych roczników dekiel ze sprawnymi gwintami, bez uszkodzeń, ktoś go jedynie polakierował nieprofesjonalnie, wypadało by wyszkiełkować i polakierować od nowa - cena 90zł

W razie jakichkolwiek pytań czekam na kontakt. Ceny plus przesyłka lub odbiór osobisty.

Fotki -> http://imgur.com/a/pRjCC
SDC17802.JPG

eMZetkowicz - 2016-06-02, 19:13

Witam,

żeby nie było że kogoś oszukałem, tych powiększonych gwintów naprawdę nie zauważyłem bo dekle dostałem gratis do silnika, wrzuciłem do pojemnika gdyż wiedziałem że nie będę ich potrzebował więc nawet za bardzo się im nie przyglądałem, co do braków gwintów po szybkim obejrzeniu stwierdziłem że pod brudem jest jakiś gwint, jeden z dekli ktoś polakierował łącznie z gwintami, więc to wyglądało jakby gwint był pod farbą, zbyt słabo widocznie oceniłem stan.

Dekle sobie zostaw będziesz miał na złom, nie ma sensu robić kosztów przesyłki zwrotnej w przyszłym tygodniu będę na miejscu to zrobię Ci zwrot 100zł, pozostałe 40zł to koszt przesyłki i koszt prawego dekla który dostałeś za pół ceny, widzisz jemu się przyjrzałem bo osobiście go szkiełkowałem i jak widać on jest OK.

Zwrot zrobię na numer konta z którego przelałeś mi pieniądze.
Pozdrawiam
Janek

Marcin29844 - 2016-06-03, 23:03

Uzgodniliśmy z użytkownikiem eMZetkowicz że przelewa pieniądzę w przyszłym tygodniu więc sprawa raczej bedzie załatwiona pomyślnie.Można zamknąć temat:)
eMZetkowicz - 2016-06-03, 23:25

I będzie załatwiona pozytywnie tylko nie Emzetkownicz, mam inną nazwę....
Adax - 2016-06-03, 23:37

I to rozumiem! :piwo:

eMZetkowicz, na przyszłość lepiej oglądaj i opisuj sprzedawane przedmioty. :twisted:

Marcin29844 - 2016-06-14, 23:05

Proszę mederatora o zamknięcie tematu kasa zwrócona i zwracam honor użytkownikowi eMZetkowicz zachował się tak jak powinien na forum MZ Klub!
motomaciey - 2016-06-14, 23:20
Temat postu: Dla potomnych
Temat nie zostanie usunięty, zostanie na przyszłość. eMZetkowicz, wzorowa postawa :piwo:
eMZetkowicz - 2016-06-15, 10:51

Dziękuję :piwo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group