To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Usunięcie konta

Anonymous - 2017-01-26, 15:46
Temat postu: Usunięcie konta
Proszę o usunięcie mego konta z bazy danych tego forum.

Dziękuję

kosior30 - 2017-01-26, 21:05

Pisz w tej sprawie do administratora.
Anonymous - 2017-01-26, 21:08

Pisałem, piłeczka odbita.

Nie znam hierarchii kto za co na tym forum z modów, adminów odpowiada i nie mam zamiaru tego dochodzić bo mnie to nie interesuje już - proszę tylko o usunięcie mego konta przez "kolorowych".

kosior30 - 2017-01-27, 11:14

Skoro Cię to nie interesuje, to Twoja sprawa. Ja Ci podałem rozwiązanie Twojego problemu, bo za to odpowiadam. Nie zamierzam jednak czynić nic więcej. Listę administratorów znajdziesz na forum. Akceptowałeś regulamin, a to, że Ci się odwidziało nie oznacza, że możesz się wysługiwać innymi.
Sadam495 - 2017-06-23, 09:01

Witam też prosze o usunięcie mojego profilu z góry dziękuję.
kosior30 - 2017-06-23, 11:27

Masz rozwiązanie powyżej.
wojtek.mz - 2017-06-23, 12:23

Po co wy się tu zapisujecie ?
RYBA - 2017-06-23, 18:38

Dokładnie :klnie: Wojtek ma racje.
Potrzebują odpowiedzi na swój problem a gdy go rozwiążą maja wszystkich w :dupa:

romanETZ - 2017-06-23, 23:35

Zastanawiam się czemu niektórym zależy na usunięciu konta. Jest kilka tysięcy Forumowiczów, którzy odwiedzali Forum tylko kilka razy i przestali być aktywni kilka lat temu, i nie domagają się usunięcia konta.
halcik - 2017-06-24, 01:11

Obrażają się, że poświęcili swój czas i chęci rejestrując się i opisując swój problem, a najczęściej spotyka ich kosz, a nie gorąca pieczeń na srebrnym talerzu. Osobiście się nie przejmuje. Jest to forum o największym rygorze, ale idzie się przyzwyczaić i żyć w sumie według zdroworozsądkowych reguł. Jeśli ktoś nie widzi dalej niż koniec własnego ... i żyje żeby brać to już jego problem :D
kosior30 - 2017-06-24, 12:26

halcik napisał/a:
Jest to forum o największym rygorze


Nie zgodzę się. Na elektrodzie Twój temat nie dość, że leci w koszalin, to jeszcze od razu bez dyskusji warny się sypią.

halcik - 2017-06-24, 13:22

Ok, ok proszę więc o zmianę mojego postu o słowa, fora z których korzystam :) Tak trzymać!
Sadam495 - 2017-06-26, 09:42

Na nowy temat z elektryka odezwala się jedna osoba nic nie wnosząc do problemu. Na temat usunięcia profilu odpowiedzi ze aż za dużo chyba to forum nie zmieza w dobrą stronę i powinno się nazywać "dewotki......pl". Fora nie sa do chatowania i randkowania. A może to fanklub mz A nie forum. Nadal wnoszę o usunięcie mojego profilu przez admina pozdrawiam.
EndriuBis - 2017-06-26, 11:25

Sadam495 napisał/a:
............ Fora nie sa do chatowania i randkowania. A może to fanklub mz A nie forum.

Mylisz się kolego i to podwójnie. Nie wiem ile masz lat, bo nawet profilu nie wypełniłeś dokładnie a chcę abyś dobrze zrozumiał.
Fora są i do chatowania i do randkowania. Można się też umówić na wspólny wyjazd, piwo czy wódkę. Tylko na wszystko jest odpowiedni dział.
To forum jest też faktycznie fanklubem MZ - większość ludzi odnawia te motocykle z sentymentu do nich.
A Ty obraziłeś się bo jeden Twój temat wylądował w śmietniku, a zamiast konkretnej odpowiedzi ktoś Ci zwrócił uwagę że jak nie "czujesz" tego tematu to lepiej odsprzedaj moto komuś innemu.
:cry:

wojtek.mz - 2017-06-26, 11:27

EndriuBis,
:piwo:

kosior30 - 2017-06-26, 18:34

Sadam495 napisał/a:
Nadal wnoszę o usunięcie mojego profilu przez admina pozdrawiam.


A ja wnoszę, żebyś się stosował do zaleceń moderatorów. Twoje posty w tym temacie też niczego nie wnoszą, odpowiedź dostałeś co musisz zrobić, aby Twoje konto zostało usunięte. Nie znajdziesz wśród nas wafla, który zrobi to za Ciebie.

wojtek.mz - 2017-07-05, 10:30

kosior30, Usuń go jak chce.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group