To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Identyfikacja części - Kolanko do Mz Ts250

stanlo - 2021-03-19, 13:56
Temat postu: Kolanko do Mz Ts250
Witam...Moje pytanie dotyczy kolanka dla Ts250... Mam mały problem ponieważ części zamienne często różnią się od oryginału i jest problem z montażem a mianowicie chodzi o to że kolanko od strony cylindra ma jakby za duży rant i jeśli dodam uszczelkę to śruba ledwo chwyta gwint i jest obawa że to się długo nie utrzyma więc moje pytanie jaki zamiennik jest zgodny z oryginałem przynajmniej w 90% dodam że mam możliwość kupna kolanka ale sprzedający nie jest pewien czy to oryginalne kolanko dodam kilka zdjęć więc może ktoś coś będzie bardziej zorientowany w temacie...
ETZ_PRORIDER - 2021-03-19, 16:22

Nie wygląda mi na oryginał.
stanlo - 2021-03-20, 15:31

Jeśli to nie oryginał to czy można stwierdzić czy to dobra kopia? Ponieważ ja u siebie musiałem lekko obciąć kołnierz kolanka bo był sporo dłuższy od oryginału a i tak jest problem ponieważ musiałem zrezygnować z uszczelki ze względu na gwint i teraz spaliny częściowo wydostają się od strony cylindra..
ETZ_PRORIDER - 2021-03-20, 16:35

Po tym, jak układa się względem silnika i czy płaszczyzna tego poszerzonego pierścienia jest idealnie płaska i dolega całością do okna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group