To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Powitalnia - Dzień dobry, cześć i czołem!

pydek - 2021-09-20, 14:46
Temat postu: Dzień dobry, cześć i czołem!
Witam wszystkich!

Zdecydowałem się dołączyć do klubu, gdyż posiadam MZ Trophy, jest to motocykl mojego ojca z lat młodości.
Kilka lat temu przyprowadził go z rodzimych stron, po wielu latach stania pod ścianą w stodole. Zaczął samodzielnie renowację jednak z związku z tym, że aktualnie brak czasu niepozwala aby dokończyć renowacje będę na pewno potrzebował pomocy od Was :piwo: gdzie w okolicach Gdańska znajdę magika który od nowa zajmie się przywracaniem świetności tego pięknego jednoślada :wink:

Pozdawiam i w przyszłości do zobaczenia na drodze :grin:

http://zapodaj.net/2c76a6679cb9f.jpg.html
https://zapodaj.net/025a54fdeb91e.jpg.html

( nie mogę załączyć zdjęć :( )

Reich - 2021-09-21, 15:38

Hej, witaj. Pytanie jak daleko, co dokładnie chcesz mieć zrobione itp.
pydek - 2021-09-23, 12:04

Hej, chcę aby ktoś w pełni wykonał pełną renowację.

Wiadomo im bliżej Gdańska tym lepiej ale jak znacie kogoś sprawdzonego to mogę i dalej podjechać, byle już serce się nie krajało, że kolejne lata będzie stał rozgrzebany w garażu :(

pydek - 2022-01-12, 09:55

:piwo: Podbijam,

Nie chcę otwierać nowego wątku - poratujecie gdzie mogę podwieźć te cudo tak aby wskrzesili w nim blask, serce mi się kraja, że kolejny sezon ma przestać w garażu :(

Adax - 2022-01-12, 20:30

Witaj! :piwo:

W Twoich okolicach jest kilku emzeciarzy, lecz czy któryś będzie miał czas na kompleksową renowację to nie wiem. Zacznij od Proridera. On co prawda zarobiony w domu i warsztacie ale może chociaż doradzi.

Jest jeszcze Serwis MZ w Redzie ale omijał bym go z daleka, bo jakość renowacji pozostawia wiele do życzenia. Motocykle wyglądają ładnie tylko na zdjęciach a cena za renowację zmusza do sprzedaży nerki... :mrgreen:

ETZ_PRORIDER - 2022-01-13, 09:54

Bardzo chętnie bym pomógł ale tak jak Adax wspomniał, jestem zabiegany i nie podołam na chwilę obecną. Bliżej do Gdańska ma Rafal1480 może by coś doradził, ma namiar na dobrą a nawet bardzo dobrą malarnie proszkową która by ogarnęła malowanie tego co trzeba w proszku.
Jesli chodzi o silnik to może czochu by się podjął.
Co do partacza z r€d¥ to faktycznie omijaj jak ognia. Masz tu na klubie temat o nim i jego partactwach.

pydek - 2022-01-13, 11:02

Dzięki Panowie,

z Panem z R3DY przeprowadziłem rozmowę w lato, aczkolwiek jak natrafiłem na to forum to dziękuję, że nie zawiozłem do niego motocykla :)

Cytat:
Bardzo chętnie bym pomógł ale tak jak Adax wspomniał, jestem zabiegany i nie podołam na chwilę obecną.
Tyle czekałem, to poczekam jeszcze drugie tyle jak będzie potrzeba poczekać na swoją kolej :)