To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Przedszkole - etz 150 zaplon

KONRAD880901 - 2021-11-01, 07:18
Temat postu: etz 150 zaplon
Witam wszystkich.jestem u konca odbudowy mojej mz. chcialbym zmienic zaplon na bezstykowy. moje zapytanie dotyczy zaplonu typu jarzabek. czy przy wymianie demontuje tylko przerywacz, kondensator i krzywkę i w to miejsce idzie impulsator? a modul montowany jest pod siedzeniem. czy zespol prostownikowy i regulator zostaje stary? i drugie pytanie gdzie moge zamowic taki kompletny zestaw? pozdrawiam

kosior30// Pisz poprawnie!

Wolf - 2021-11-01, 08:23

Regulator i prostownik zostaję. Demontujesz tylko płytkę z platynkami,krzywkę, kondensator i zielony kabel od cewki. W zestawie jest dokładna instrukcja gdzie na pewno sobie poradzisz.

Kupisz od użytkownika Siaj.
https://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=37866&highlight=siaj

KONRAD880901 - 2021-11-02, 17:40

Mam jeszcze jedno pytanie . Od modułu idzie jedna wiązka na impulsator. A druga wiązka do cewki. Zielony kabel wyrzucam od przerywacza, a w jego miejsce do wtyku nr 1 w cewce podłączam zielony od modułu? Do wtyku 15 podłączam drugi kabel od modułu. Moje pytanie czy mam zostawić kabel idący od skrzynki bezpiecznikow do cewki właśnie do styku 15? I ten do stacyjki zostaje? Czyli we wtyku 15 mają teraz być 3 kable?
mar09 - 2021-11-02, 21:03

KONRAD880901 napisał/a:
czy mam zostawić kabel idący od skrzynki bezpiecznikow do cewki właśnie do styku 15


Tak, musi zostać inaczej nie zasilisz światła STOP ani przerywacza kierunkowskazów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group