To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Zasilanie/wydech - Literatura MZ TS 250, chromowanie tłumika, dobór koloru

kiej - 2022-09-13, 20:39
Temat postu: Literatura MZ TS 250, chromowanie tłumika, dobór koloru
Witam,

przystępuję do renowacji zakupione TS 250 "czwórki". Poszukuję na forum literatury, niestety bezskutecznie, chodzi o katalog części i serwisówkę, czy ktoś może podpowiedzieć gdzie to znaleźć?
Druga sprawa, czy gdzieś w PL można pochromować oryginalny tłumik ?
I trzecia kwestia - Czy któryś z kolegów może mi pożyczyć uchwyt lampy tzw. żagielek lub pokrywę aku, w kolorze żółtym, taki na jaki były malowane TSki czterobiegowe w latach 70-tych, abym mógł z oryginału dobrać odpowiedni odcień żólci ?

Będę wdzięczny za każdą pomoc :)

TheMZman - 2022-09-14, 00:50

Sa zaklady, ktore tlumiki chromuja. Jedne lepiej drugie slabiej. Te co lepiej licza sobie duzo. Generalnie lepsza opcja jest zakup nowego of Hartmana.
Literatura bula kiedys dostepna w sklepach typu Stolmot czy Motonet jako reprinty.

LuckyLuke - 2022-09-16, 17:31
Temat postu: Literatura
Siemanko. Jak coś ma taką literaturę. Jest do Jaskółki ale w temacie Tropika mi się przydała. Jak masz Tskę 4 to myślę że będzie pomocna. Pzdr
kiej - 2022-09-16, 19:07

Bardzo dziękuję, dostałem już od kolegi kosior30 komplet materiałów dedykowanych TS kom, także nie skorzystam w tym przypadku. Super że zaproponowałeś, bo w przeciwnym wypadku byłaby by to bezcenna propozycja :wink:
LuckyLuke - 2022-09-16, 19:14

Spoko :piwo:
mczmok - 2022-09-17, 07:31

kiej, Musisz rozważyć czy chromowac tłumik bo koszty mogą być kilkakrotnie większe niż dobrego zamiennika. Poza tym używane kiedyś oleje często prowadziły do znacznego nagaru .
starszy-mz-4 - 2022-09-18, 12:13

kiej, Wita Cię na Forum starszy -mz-4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group