To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Kwestie około podróżne - jaki kask na moto??? AGV czy LAZAR,TAKACHI,NITRO,SHARK,SHOEI

Wietrzanin - 2007-05-09, 21:15
Temat postu: jaki kask na moto??? AGV czy LAZAR,TAKACHI,NITRO,SHARK,SHOEI
witam
mam dylemat jaki kask kupic na motor
chce kupic w przedzdiale od 360zldo 500zl i niewiem jaka firma najlepsza jest w tych cenach:AGV,LAZER,SHOEI,SHARK,NITRO,TAKACHI......
ktora z tych firm produkeje najlepsze w tych przedzialch cen bardzo prosze o pomoc poniewaz niewiem ktory z nich ma najlepsze parametry i jest najwytrzymalszy i najwygodniejszy :???: :???: :?: :?:
POMOCY moze ktos juz mial z tym problemem do czynienia

dzieki z gory
m.szopa

hubertbaran - 2007-05-09, 21:25

AGV SHOEI Bella
Nemesis - 2007-05-09, 23:13

Wietrzanin, takie pisanie przez neta duzo ci niepomoże, co najwyzej ktos kto w tym siedzi moze ci powiedziec ktora firma przoduje przed jaka. Wez te swoje pieniadze i jedz do jakiegos porzadnego sklepu z akcesoriami do motocykli, brat pojechał do louis'a z kumplem. Na miejscu wybierzesz sobie najbardziej wygodny, bo przez monitor nieprzymierzysz raczej :wink:
Pzdr

Simon - 2007-05-10, 08:33

Shoei, Nolan, polecam jakość myślę, że najwyższa.
Loosiu - 2007-05-10, 10:28

Witam !
Zwróć również uwagę czy kask ma wyjmowalną wyściółkę do prania - bardzo praktyczne i higieniczne. Wymienna szybka to też duży plus. Ja swojego czasu za E50 kupiłem kask Kiwi w Louisie (ogromny wybór towaru), obok kilku zalet ma tą wadę, że jest stosunkowo głośny - już od 80 km/h :???:

Pozdrawiam,

Petro - 2007-05-10, 14:19

a ja bym kupil nitro:) ma dobra redukcje szumow
http://www.otomoto.pl/ind...show&id=M225211

Wietrzanin - 2007-05-10, 18:45
Temat postu: jaki kask??????
a czy moge sie dowiedziec gdzie sa te sklepy luisa czy jak tam?????? w jakich miastach noj jak mozna to daj linka
dzieki

Simon - 2007-05-10, 19:18

Wiele sklepów ma katalogi Louisa i z nich można zamówić, oni to sprowadzą. A czy u nas są sklepy... nie wiem wydaje mi sie że nie.
Nemesis - 2007-05-10, 21:50

Wietrzanin, louis to chyba niemiecka sieć sklepów z tego co pamiętam :piwo:
Luke - 2007-05-10, 21:55

Ja polecam nitro. Jutro napisze jaki model;) Cichy, posiada atest, wygodny, jezzdilem w wielu kaskach, i dosc tani:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group