To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Imageshack na forum?

adik204 - 2008-03-21, 16:43
Temat postu: Imageshack na forum?
Wpadłem na taki pomysł, żeby zrobić na forum takie cuś:

Oczywiście umieściłęm to w tym miejscu tylko żebyście wiedzieli o co mi chodzi. Nie musi to być przecierz akurat tam. Nie znam się kompletnie na tworzeniu stron internetowych, wiec moge tylko powiedziec, że powinno to działać tak, że jak załaduje się obrazek poprzez "przeglądaj" i kliknie "wyślij" to odsyła do stronki imageshack'a z gotowymi linkami do obrazka. Pomysł w mojej głowie zrodził się stąd, że nie raz chciałem jakieś zdjęcie na forum pokazać, to trzeba otwierać inne stronki, a tak to by można było załadować obrazek odrazu na forum. Napiszcie co o tym sądzicie.

Klima - 2008-03-21, 17:10

w imageshack masz link który normalnie pokazuje obrazek na forum, mozna tez wrzucic miniaturkę
adik204 - 2008-03-21, 17:14

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Przyjżyj się jeszcze raz obrazkowi który dałem... chodzi mi o dodatkową kategorie na forum, w której można ładować obrazki.
micek - 2008-03-26, 09:01

można, wszystko można tylko w żaden sposób nie ułatwiło by to korzystania z forum.

Gdyby można było bezpośrednio podczas pisania posta wrzucić zdjęcie na jakieś serwer i dostać link zwrotny to było by to użyteczne, ale z drugiej strony za miesiąc czy dwa takie zdjęcie jest kasowane i w poście jest "dziura"

pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group