» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: motomaciey
2012-02-29, 12:28
Wypadek motocyklisty[*] - kruk krukowi oka nie wykole...
Autor Wiadomość
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 09:18   Wypadek motocyklisty[*] - kruk krukowi oka nie wykole...

http://www.tvp.pl/publicy...4052011/4440343

Rodzice młodego motocyklisty nie mogą pogodzić się z tragiczną śmiercią swojego syna. Ich zdaniem wymiar sprawiedliwości nie ujawnił całej prawdy o śmierci ich dziecka.

---------------------

po 15 latach armia młodych emerytów.... za co?? za układy.
 
     
bugietz251 
Motomaniak.

Motocykl: ETZ 251 :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 350
Skąd: Kampinos
Wysłany: 2011-05-25, 10:59   

Tego już chyba za wiele , kraj bezprawia i zwykły szary człowiek pomimo dowodów praktycznie nic nie moze zdziałać ! to jest chore!
 
 
     
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 11:17   

ale jaka to jest machina! | Co do Jasła to odrazu było wiadome, że będzie mataczenie. Następnie pałeczkę przejęło Krosno a na koniec Rzeszów. W wg tego łańcuszka wszystko było ok.
Najlepiej było napisać: Na widok samochodu spadł motocyklista i koniec sprawy ............
Ostatnio zmieniony przez Kudlaty2007 2011-05-25, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
krystian_16_mz 


Motocykl: MZ ETZ 250, K-750
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 245
Skąd: Nowa Sarzyna
Wysłany: 2011-05-25, 11:19   

Oglądałem wczoraj. Niestety w Polsce wygrywa ten kto ma władzę...
_________________
Niemiec... Rusek... Może teraz Polak!!!
 
     
Mike.Skywalker 

Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 157
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2011-05-25, 23:20   

Rozmawialiśmy o tym dziś w gronie motocyklistów. Dodam że w Polsce wygrywa przede wszystkim ten kto ma kasę, do tego znajomości w policji. I szkoda że giną młodzi motocykliści a kierowcy dzięki którym rodzice tracą zazwyczaj synów nie ponoszą często żadnych konsekwencji. Nie wiem tylko czy nie mają sumienia czy co że w taki sposób ranią i zabijają kolejnych z nas.
_________________
"Wszyscy są równi a my jesteśmy motórzystami"
 
     
leszek_702 


Motocykl: WSK 125x2,ETZ 250
Wiek: 30
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: Dobrzany
Wysłany: 2012-12-26, 00:14   

krystian_16_mz napisał/a:
Oglądałem wczoraj. Niestety w Polsce wygrywa ten kto ma władzę...

Lub kasę... :neutral:
 
 
     
Veteran 

Motocykl: Była MZ TS 250/1
Pomógł: 3 razy
Wiek: 64
Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 210
Skąd: IRL
Wysłany: 2012-12-27, 02:05   

Dodam, że warto uprzytomnić tym najmłodszym, że w razie wypadku, klozji, nie bali się wzywać policji. Choćby była nawet ich wina.
To z autopsji... mój syn (małolat wówczas) choć miał rację, spanikował pod naporem krzyków świadków zdarzenia i samego sprawcy kolizji.
Został sam na drodze. Poobijany i z pokiereszowanym motorowerem. Bał się matki, bo od początku była przeciwna zakupowi Simsonka. Ja byłem w trasie.
_________________
Zostań dawcą szpiku kostnego, to nie boli!
http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html
 
     
Kudlaty2007
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-27, 10:06   

Veteran napisał/a:
Dodam, że warto uprzytomnić tym najmłodszym, że w razie wypadku, klozji, nie bali się wzywać policji. Choćby była nawet ich wina.
To z autopsji... mój syn (małolat wówczas) choć miał rację, spanikował pod naporem krzyków świadków zdarzenia i samego sprawcy kolizji.
Został sam na drodze. Poobijany i z pokiereszowanym motorowerem. Bał się matki, bo od początku była przeciwna zakupowi Simsonka. Ja byłem w trasie.


I tu też uwaga do wszystkich. Można nagrywać policjanta, robić mu zdjęcia podczas jego pracy, bo wtedy jest osobą publiczną.

Jeżeli mamy taką możliwość to zróbmy zdjęcia, filmy po wypadku. Czasami, rzecz uznana przez nas na błahą może mieć istotny wpływ w przebieg w dalszych czynnościach.


Kiedyś słyszałem, o takim facie, że młody chłopak miał kolizję jadąć na moto z samochodem. Nie wiem po której stronie była wina. Gość nie miał papierów na moto czy prawa jazdy. Kiedy wracał do domu zatrzymała go policja za to, że uciekł z miejsca wypadku.I weź tu potem odkręcaj.


Czasami jednak mamy znaczne dowody na swoja obronę, które sami zebraliśmy z należytą starannością. Jednak jeżeli nie mamy układów z sędziami, prokuratorami, policjantami, lekarzami czy ogólnie grupą trzymająca władze to jesteśmy na straconej pozycji na samym starcie. Taki jest stan rzeczy w obecnej POlsce.
Ten film właśnie to pokazuje. Podobnych przykładów jest sporo.
 
     
Veteran 

Motocykl: Była MZ TS 250/1
Pomógł: 3 razy
Wiek: 64
Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 210
Skąd: IRL
Wysłany: 2012-12-27, 14:43   

Z opresji każdy chce wyjść cało, więc nie zawaha się przed niczym. No, chyba że w Polsce nie istniałoby takie pojęcie, jak korupcja. Niczym w przyrodzie... słabszy ginie.
Miałem swego czasu przejścia z polskim wymiarem sprawiedliwości. Po prostu farsa! Dostałem wyrok w zawiasach, na podstawie poszlak. :twisted:
_________________
Zostań dawcą szpiku kostnego, to nie boli!
http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15