Przesunięty przez: motomaciey 2014-01-07, 02:27 |
Czyszczenie skóry- czym, jak? |
| Autor |
Wiadomość |
jedrek1000f

Motocykl: MZ,Honda
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 05 Kwi 2009 Posty: 1333 Skąd: Nysa
|
|
|
|
 |
to-mecz-q

Motocykl: MZ ETZ 251 1989r
Pomógł: 6 razy Dołączył: 19 Lut 2008 Posty: 476 Skąd: Łolesno
|
Wysłany: 2016-02-08, 21:24
|
|
|
| Używał ktoś, warte to coś? http://aquabron.pl/ |
_________________ "Nieważne gdzie, nieważne jak... ważne z kim."
Samemu jedzie się szybciej, ale we dwoje dociera dalej |
|
|
|
 |
John

Motocykl: MZ Baghira
Pomógł: 8 razy Wiek: 39 Dołączył: 02 Maj 2009 Posty: 1275 Skąd: Oleśnica
|
Wysłany: 2016-02-08, 22:37
|
|
|
To ja zapytam: prać czy nie prać? A jak prać to jak?
Myślałem oddać do pralni chemicznej, ciało się poci i należałoby ją jakoś odświeżyć. |
|
|
|
 |
Krycha
Grupa Podlasie

Motocykl: VTR Firestorm
Pomógł: 15 razy Wiek: 37 Dołączył: 09 Gru 2007 Posty: 1308 Skąd: Brańsk
|
Wysłany: 2016-02-09, 22:16
|
|
|
Moje teksy nie prane ze 4 lata ale oddam do pralni w tym tygodniu i dam znać czy nie rozpadna się |
_________________ http://www.youtube.com/watch?v=ptcEkErrM1g
"Max w obrotomierzu, pot leci po kołnierzu"
" ZaKrystian, powiedz mi, ile Jawa pali Ci?" |
|
|
|
 |
Reich
Jawer's back

Motocykl: ETZ 250
Pomógł: 24 razy Wiek: 36 Dołączył: 27 Lip 2009 Posty: 1746 Skąd: Sieradz
|
Wysłany: 2016-02-09, 22:20
|
|
|
| Krycha, z doświaczenia powiem ci, że nie warto oddawać takich rzeczy do pralni. Tam leją na wszystko i piorą jak leci nie zwracając uwagi a to co im dałeś. Lepiej samemu wyprać w jakimś delikatnym płynie do prania lub specjalnym szamponie/proszku. |
_________________ Wino, konserwy, muzyka bez przerwy
Strachliwi zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali eMZeciarze.
Gdzie kończy się asfalt, zaczyna się przygoda. |
|
|
|
 |
wadmed
Motocykl: AWO 425t i DNIEPR 12
Pomógł: 14 razy Wiek: 47 Dołączył: 23 Sie 2007 Posty: 566 Skąd: Stara Wieś
|
Wysłany: 2019-03-15, 21:28
|
|
|
| Poszukaj środków firmy colourlock |
|
|
|
 |
tomek@1966

Motocykl: MZ es 250/1
Pomógł: 4 razy Wiek: 60 Dołączył: 04 Kwi 2008 Posty: 938 Skąd: Szczejkowice
|
|
|
|
 |
|
|