Wysłany: 2026-05-28, 20:55 Nie przychodzą e-mail z przypomnieniem do hasła logowania
Witam
Co prawda miałem taki problem i sobie finalnie przypomniałem hasło, ( kupiłem Bilobil taki specyfik na poprawę koncentracji i pamięci w aptece ) ale jak ktoś inny będzie miał podobny problem to może już sobie nie poradzić. Dlatego informuje że taki problem istnieje i jeśli się da to może warto to naprawić. Powiadomienia nie było też w folderze spam w swojej skrzynce pocztowej....
_________________ Motto braci Koala-"Jesteśmy po to aby pomagać..."
"A przyczyną wszystkich naszych problemów jest zwykła mała niepozorna usterka..."
Szukasz wirnika do MZ ETZ 150/250/251 lub twój wirnik wymaga regeneracji sprawdź moje aukcje (oraz dział ogłoszeń forum)
Motocykl: MZ ETZ 250e '87 Pomógł: 139 razy Wiek: 39 Dołączył: 25 Maj 2009 Posty: 7837 Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2026-05-28, 21:08
Ogólnie forum technicznie umiera. Musimy temu jakoś zaradzić, ale nie ma komu
_________________ Motor to masz w pralce! ||| "Prawdziwy facet poci się olejem, jak rozdzielacz w Bizonie" ||| Spirit: "Jak odpalisz moją MZtę jestem twój"
"Jawa is made for repairing, MZ is made for riding"
"Smutne jest to, że wy, Polacy macie taki problem z alkoholem"
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Możesz załączać pliki na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum