» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sIaj
2009-10-17, 09:38
Numery lakieru
Autor Wiadomość
krycha154 
MZ POWER MANIA :)

Motocykl: obecnie żaden
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 53
Skąd: Pasłęk
Wysłany: 2006-04-07, 22:12   Numery lakieru

witam chce pomalować swoją etke na kolor czerwony albo wisnie czy może posiada ktos numer farby w takim kolorze chodzi mi o orginalny lakier aki jaki był w etkach prosto z fabryki
z gory dzięki
ps. do administratora jesli nie będzie zainteresowania tym postem w ciągu tygodnia to prosze o skasowanie go
 
 
     
miketof 


Motocykl: Suzuki SV-650N
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 162
Skąd: Szczecin\Resko
Wysłany: 2006-04-08, 00:40   

Może z kodami być cięzko.... ale może akurat ktoś ma takie info... Ja bym ci radził iść do mieszalni i wybrać jakiś podobający się tobie kolor...
_________________
Taka była:
www.gardzin.prv.pl

Photo of my moto:
http://www.bikepics.com/members/miketof/06etz251/
or
http://www.polskajazda.pl...il&idpojazd=505
 
 
     
gruby 


Motocykl: yamaha xj 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 304
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-04-09, 06:19   

no dokladnie juz kiedy byl taki temat z tymi nr. i nie bylo odzewu... :( tak jak mowi miketof, najlepiej isc do mieszalni ewentualnie jak masz np. na boczku kawalek oryginalnego lakieru to oni moga ci dobrac ale czy ja wiem czy sie oplaca malowac akrylem mz ? jakes ladne metaliki sa naprawde tanie a na mz nie potrzeba duzo ok. 100 nawet mniej zalezy jak kryje lakier, jak ja malowalem to mi starczylo ciut mniej niz 100 (bak boczki i przedni blotnik) za lakier zaplacilem ok.50 zl razem z klarem malowal mi sasiad co ma lakierke wiec tu akurat troszeczke zaoszczedzilem :) nistety jak wymienialem hydrol to mi sie wylal na bak i mam 2 paskudne zacieki prawie do golej blachy :( teraz jak bede malowal to maluje jakas perla juz sobie upatrzylem taki jasny niebieski wchodzacy w taki jakby bialy cos takiego naprawde bardzo fajny efekt cena za 100 =55 zl hehe a ponoc ten lepiej kryje niz ten metalik wiec tak duzo mi nie bedzie potrzebne... :) no i do tego klar ale to jest akurat tanie wiec nie licze moze ze wszystkiem mnie wyniesie ok 70 zl moze mniej tylko najgorzej bedzie z tym bakiem przez ten cholerny hydrol bo moze sie zwazyc jak sie bedzie malowac... ale to sie zobaczy jeszcze 8)
_________________
KUPIE OWIEWKE PELNA DO MZ ETZ PISAC NA GG LUP PW

foteczki:
http://www.polskajazda.pl...85&opcja=detail
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14