To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - Przeszczep stacyjki.

tomasz102 - 2006-06-28, 23:27

heh CB to spoko sprawa troche się tym bawiłem jak jechałem na wakacje dookoła Polski, a bajer jest fajny wyświetlacz biegów tak jak ma ta czarna 251. Oglądając wasze stacyjki nie wiem teraz czy mój pomysł jest dobry, ja chciałem zrobić z zamka do skrzynki pocztowej na drzwi ale coś podobnego ale teraz tak myśle że ten kluczyk to taki lipny jest?
miketof - 2006-06-29, 19:24

Wydaje mi sie że jednak od auta jest lepiej, bo i masz ładniejszy kluczyk i chyba łatwiej jest załozyć, bo te od skrzynek to chyba są podobne do takich mo mamy w domowych drzwiach. jesli sie myle to mnie poprawcie
maly505 - 2006-10-09, 19:54

wczoraj i ja se zrobilem stacyjke z prawdziwego zdazenia do projektu tej stacyjki uzylem orginalnej stacyjki i klamki z dzwi od malucha oczywiscie z kluczykiem. stacyjke obnizylem tak jak to zrobil wczesniej ktorys z forumowiczow, z klamki wycielem sam zamek a potem zeszlifowalem dziure w polce na taki rozmiar jaki ma blyszczaca czesc zamka od dzwi i wszystko ze saba zlaczylem i efekt widac na zdjeciach. tylko jeszcze kluczyk musze dorobic taki jakie sa w samochodach zeby lepiej to wygladalo.
tomasz102 - 2006-10-09, 22:56

moim zdaniem super to zrobiłeś, ja musze kupić nową pułke zegarów i też zrobić, ale nie wiem czy warto inwestować w moją 150 jak ja bym chciłą 250 kupić, już nie wiem co robić. :mrgreen:
gruby - 2006-11-17, 15:03

a co powiedzie o tej stacyjce http://moto.allegro.pl/it...2_kluczyki.html

podejzewam ze dalo by rade ja dostosowac do mz....

Allu - 2006-11-17, 15:08

gruby, pisałem o tym na początku tematu , jednak ja jakbym miał zmieniać to zrobiłbym tak jak lucasss .
maly505 - 2006-11-17, 15:44

zgadzam sie z Allu, bo i koszta stacyjki takiej jak ma lucasss sa mniejsze
Allu - 2006-11-17, 15:53

Na dodatek powiem że miałem okazje przejechać się torche etką Lucassa i stacyjka pierwsza klasa , pozycje te same tylko że na kluczyk z prawdziwego zdażenia :) Dlatego nie radze kombinować z innymi :)
maly505 - 2006-11-17, 16:04

tylko pewnie jak sie przekreci na postojowki w prawo strone to nieda sie kluczyka wyciagnac tak jak to jest w przypadku nie prerabianej stacyjki
luqasss - 2007-01-09, 13:40

No niO jak ja dawno na forum nie byłem :)

No fakt maly505, nie da sie wyciagnac i raczej takiej wkłądki nei znajdziesz ....

i fakt koszty tej wkładki sa niewielkie ... mozna ja łątwo dostac ... oczywiscie zawsze moze byc inna wkładka od drzwi czy cos tylko nie kazdy ma dostep taka dostac za free :)

Tak nawiasem stacyjka ma sie dobrze ... etka tez ... juz dawno nie pamietam kiedy ostatnio cos kolo niej "dziubałęm" POZDRO Wszystkim

Qba - 2007-01-09, 14:40

Stacyjkę gdzie można cofnąć klucz na postojówki i wyciągnąć ma Fiat uno. Wciskasz mały przycisk koło klucza i da się cofnąć klucz- zostają postojówki. Tylko gabaryty sa duże więc lipa.
fazer - 2008-08-31, 17:58

fiat cinquecento ma taka stacyjke ze podczas jazdy mozesz sobie wyjac kluczyk :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group