To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Napęd - [ES 250/1] Jaskółka - strzela w gaźnik

Hvil - 2016-03-29, 10:31

Spróbujcie świec denso, ja się na nie przerzuciłem nawet w rometach:-) O dziwo działają niezawodnie i porządnie jak starocia polskie.
karol 123 - 2016-03-29, 19:47

Problem rozwiązany a mianowicie było ich pare. Przewód WN przebijal przy fajce do głowicy drugi to gaznik a konkretnie zły poziom paliwa w komorze pływakowej a idąc dalej iglica pływaka ma na spodzie drucik który przytrzymuje iglice na ząbku drucik spróchniał iglica sie obniżyła zawyżajac poziom paliwa. Miałem inny gaznik na przepustnice płaska z której wyjołem pływak w idealnym stanie i maszyna wrócia na tory. Jedzie ładnie nie strzela nie prycha płynie przyspiesza. Jedynie co mnie denerwuje to luz na przepustnicy który na wolnych strasznie blachoce. Silnik generalnie musiałem rozpołowic po nie udanym złozeniu silnika na slikon (czerwony) podobno najgorszy. Efekt był taki ze ciągła olej z skrzyni biegów kopciła jak parowóz. Teraz złożyłem na uszczelke z gambitu i jest glanz
Seba_830 - 2016-03-29, 19:51

Mam dla Ciebie złą wiadomość, ale czeka Cie ponowne rozpołowianie silnika :neutral: . W mzetach nie może być uszczelki pomiędzy karterami, bo skrzynia wtedy jest źle zdystansowana i biegi zaczynają wypadać. Silikon czerwony po za tym, że paskudnie wygląda uszczelnia bardzo dobrze, także musiałeś gdzieś indziej popełnić błąd.
krzysztof53 - 2016-04-06, 20:20

Witam ja kartery Mz 250 Trophy złożyłem na uszczelkę której nie powinno tam być i na razie 1300kmnie mam ze skrzynią kłopotów,a silikon powinien być inny bardziej gęsty taki szary nie pamiętam nazwy ale lepiej uszczelnia.A uszczelki nie powinno być w normalnych zestawach uszczelkowych nie ma uszczelki między kartery. :oops:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group