To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Prawo - Adres zamieszkania na umowie

Xargo - 2015-04-06, 19:38

Ja miałem taką samą sytuację przy rejestrowaniu mojej MZ i w WK kazali wpisać oba - aktualny i poprzedni (tylko trzeba zaznaczyć który jest który). Przechodzi takie coś bez problemu
Seba_830 - 2015-04-06, 20:05

Myślę że warto oczyścić ten temat z niepotrzebnych postów między innymi tamtymi z niewyraźnymi zdjęciami, aby był bardziej czytelny. A poniżej wstawiam ska jak to oświadczenie ma wyglądać
wojtek.mz - 2015-04-06, 22:27

Seba_830 napisał/a:
Oczywiście z tylu na umowie napisałem o tym, ale chyba teraz aby zrobić przegląd trzeba mieć tablice, więc muszę udać się po próbne blachy. Chyba, że da się to jakość obejść, bo przegląd mogę mieć podbity i bez tablicy.
Piszecie oświadczenie, że nie posiadasz tablicy rejestracyjnej, bo zaginęła i podpisujecie się obydwaj. Ja miałem napisane, że została zniszczona to głupia baba chciała chociaż kawałek więc zmieniłem że zaginęła. Musisz iść po próbne tablice i wtedy rób przegląd , żeby gościowi na stacji diagnostycznej nie narobić jaj .
Seba_830 - 2015-04-06, 22:39

O tym wiedziałem już wcześniej, tylko myślałem że da się jakoś to obejść żeby nie płacić za próbne tablice
Seba_830 - 2015-04-07, 09:12

Tablica jeszcze czarna powinna być ale zrobię to normalnie z próbnymi .
Seba_830 - 2015-05-15, 13:09

Twardy dowód rejestracyjny jest już do odebrania w WK więc z zaświadczeniem przechodzi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group