To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Prawo - Rejestracja na zabytek od A do Z.

halcik - 2019-01-15, 07:15

Jeśli masz z pewnego źródła to okres od podpisania umowy jest nieistotny, jednak jak wpakowałeś się w bagienko i dowiedziałeś się o tym po 3 latach to też nie powinno być źle. Sam napisałeś o zasiedzeniu
ShadowS - 2019-02-18, 10:40

Czy opisany sposób tyczy się białych tablic (unikat) czy może żółtych (zabytek) osobiście chciałbym zwykłe białe. Szukam po sieci i coraz większy mam mętlik w głowie co i jak. Byłem w wk i na policji nigdzie nie widnieje moja mz. Ze sprzedającym mam spisaną umowę kupna sprzedaży (nie ma wpisanego nr rejestracyjnego a w opisie jest brak dokumentów) Czy jestem na dobrej drodze. Jaki jest koszt zlecenia stworzenia tej białej karty komuś? Dzięki z góry za odpowiedź :)
halcik - 2019-02-18, 11:38

Tytuł tematu oznacza rejestrację na żółte tablice. Na białe tablice przez unikat możemy rejestrować przy ciągłości umów. Ty tego nie masz, a dodatkowo brak informacji w systemie o twoim moto.
Może i można byłoby pochodzić dookoła żeby jeszcze myśleć o unikaniecie, ale twoje podejście, zlecenie opracowania białej karty wyklucza twój aktywny udział potrzebny do ogarnjecia tej sorawy. Jednym słowem idź na zabytek.

ShadowS - 2019-02-18, 12:20

Co do kosztu stworzenia białej karty to chciałem się tylko dowiedzieć jak się cenią za taką usługę :)
dex - 2019-02-18, 14:47

SzanPany,
Chodzi mi od jakiegoś czasu zrobienie unikatu z mojej Dexfalii, ale doszły mnie słuchy, że przepisy zostały w ubiegłym roku zmienione i nie jest to już możliwe.
Orientujecie się jak to wygląda w tym roku?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group