» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Światła(stroboskopy) BORu w MZ
Autor Wiadomość
eMZetkowicz 


Motocykl: MZ ETZ 251e / 250A
Pomógł: 15 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Gru 2004
Posty: 706
Skąd: Sanok
Wysłany: 2005-02-01, 21:13   

młody no więc tak, zmieścić to ja to sobie spokojnie moge w przedniej lampie a myślałem nawet o rurze sterowej, też bez problemu wejdzie, jak sie samemu robi płytke drukowaną to spokojnie wlezie, natomiast ten pomysł z jedną diodą gdzies w odbłyśniku lampy mi tu całkiem nie pasuje, rób jak chcesz ale tak jak mówiłem ja montuje diody 3mm na małych plytkach drukowanych z laminatu dostosowanych kształtem do ksztaltu obudów kierunków szceściokątnych i zapewniam że zmieszcze tam na oko z 5 diód w jednej(tyle wystarczy) a chodzi o to że wtedy jest efekt, jak zamontujesz osobne odbłyśniki to będzie to już robienie choinki z MZ... :?
_________________
eine Melodie auf alle Strassen: MZ!!!
MOTORRADWERK ZSCHOPAU
 
 
     
barman77 


Motocykl: mz ts 250
Wiek: 41
Dołączył: 16 Sie 2004
Posty: 7
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2005-02-17, 23:49   

hihi a ja widziałem jak koles wmontował to wszystko w lampe zamiast zarówki postoju. i jak właczył normalnie to był postój a jak przełączył to migało jak opętane...a odłysnik w lampie przedniej daje duzy efekt. pamietając nie nalezy tego stosowac na drogach.... :mrgreen:
pozdrawam
 
     
matpla
Gość
Wysłany: 2005-04-28, 22:34   a moze cos mocniejszego

mam pomysł ale nie wiem jak go zrelizować chciałbym w swojej mzetce w przedniej lampie zamontowac strodoskop z palnika a nie z diód tyle tylko ze takie palniki mają duzy pobór prądu, a moze by lampe błyskową z aparatu tam wmontowac tylko ja nie mam pojecia jak to zrobic bo kompletnie sie na tym nie znam. Jakby ktoś miła jakis pomysł albo wiedział jak to zrobic niech napisze
 
     
Miki1406 


Motocykl: MZ ETZ 250
Wiek: 36
Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 182
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2005-05-01, 23:31   

To proste bierzemy zasówamy do TESCO idziemy w dział Samochodowych artykułów i szukamy stroboskopów o ile się nie myle u mnie 23zł komplet 2 wiercimy w srebrnym lustrze w lampie pod kloszem 2 otworki (bo są to strobo samochodowe) wkładamy i jeździmy 8)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13