» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kosior30
2015-04-28, 22:55
Czy wasze motocykle są objęte mobilizacją ?
Autor Wiadomość
Stojo 
MZ ES 250/2 TBU 40JM

Motocykl: 2xES 250/2, ETZ 250
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 394
Skąd: Nowy Folwark k.Buska
Wysłany: 2006-12-20, 16:36   

Moge im simsona dać, ale by mieli sprzęta rozpoznawczego, BRDM wysiada. Poza tym już to widze, jakiś zamaskowany żołnierz (siatki i te sprawy, kawałki roślin, Beryl na plecach) i simkiem albo MZ cywilną po lesie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
IFA mobile DDR
 
 
     
gruby 


Motocykl: yamaha xj 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 304
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-12-20, 17:08   

ha jeszcze pomalowana na razacy zolty lub inny jaskrawy kolr z wypolerowanymi wszystkimi elementami z aluminium ha
_________________
KUPIE OWIEWKE PELNA DO MZ ETZ PISAC NA GG LUP PW

foteczki:
http://www.polskajazda.pl...85&opcja=detail
 
 
     
Domino_89 


Motocykl: MZ ETZ 250 i 2 inne
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 46
Skąd: Nowy Tomyśl
Wysłany: 2006-12-20, 17:16   

Sądze, że na bank by musieli zarekwirowane pojazdy przemalować na wojskową zieleń lub moro, bo np jaskrawo-żółta etka w lesie by była "nieco" widoczna. Ja mojego sprzęta nie oddam, sory ale za rok to będzie mój pojazd do powszechnego użytku. Jak będzie wojna to mogę im nawet na zamówienie buggy sklecić, ale od etki wara.
_________________
Mów mi Domino :)
 
 
     
Huberto 
Renegat


Motocykl: Made in DDR
Pomógł: 46 razy
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1614
Skąd: Szczytno
Wysłany: 2006-12-20, 18:24   

Co za poryty przepis. :???: Jak do mnie przyjdzie to im mogępożyczyć ETZ, ale żeby mi z silnikiem odstawili :mrgreen:
_________________
TS 250 1973r. była piękna ETZ 250e...

"Ssanie.... bez ssania...."
 
 
     
wozi 
majsterkowicz


Motocykl: MZ ETZ 250
Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 360
Skąd: Z Polski Be
Wysłany: 2006-12-20, 18:53   

Ja dziekuje jakby mi zabrali moto i jeszcze koła pomalowali na zielono dla kamuflarzu to bym chyba poszedł cały pluton wybił :twisted:
 
 
     
spiwor 
Driver

Motocykl: Christine 251
Wiek: 47
Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 45
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-12-20, 19:37   

Jak chcą się zabijać niech używają własne zabawki a nie niech kradną do swoich chorych gierek.
Jakby była wojna od razu zabrałbym rodzinę i wyjechał z tego kraju - mało to miejsca na ziemi?
Byłem w wojsku - strata czasu,poborowi to darmowa siła robocza dla dużych dzieci co lubią innym rozkazywać i wydaje im się, że są najlepsi we wszechświecie a reszta to śmieci które trzeba sprzątnąć i stąd się biorą wojny. Jedyne co było fajne to można było się nauczyć co robić żeby nic nie robić, poznanie mnóstwa fajnych ludzi i ciągłe biby.
Co to znaczy patriotyzm? Zabijać się w imię wojskowych i prezydenta?
 
     
Klima 


Motocykl: Yamaha yzf 600r
Pomógł: 17 razy
Wiek: 35
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 994
Skąd: suwałki
Wysłany: 2006-12-20, 19:47   

pojebane prawo, jak wszystkie zresztą w tym kraju :roll:
_________________
Moja była etka http://www.polskajazda.pl...&idpojazd=10835
 
 
     
Bambek 
FSC STAR


Motocykl: MZ ETZ 251e SIMSON
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 237
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2006-12-20, 19:59   

nie ma bata.. drukuje to pismo od jokera i ide do faceta od PO.. zobaczymy co Prof. Stanisław Zielonka na to powie...
_________________
Fabryka Samochodów Ciężarowych STAR w Starachowicach
 
     
Domino_89 


Motocykl: MZ ETZ 250 i 2 inne
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 46
Skąd: Nowy Tomyśl
Wysłany: 2006-12-20, 20:01   

Ej mam pomysł jak ich wykiwać, piekielny plan. Kupicie jakąś starą ete, np bez papierów, silnik zakatowany (trup) itp. Zrobić go żeby tylko wyglądał na stale jeżdżący a prawdziwy motocykl chować np zakryty w garażu. Przygotować koktajl mołotowa i jak będziecię się spodziewać wojska to wystawcie duplikat. Wtedy gdy mundurowi zawitają na podwórze to rzućcie mołotowa w motocykl i powiedzccie: "Poza mną nikt jej nie dosiędzie" a moto niech płonie. Na moje oko to powinno ich przerazić do tego stopnia że już więcej nie zawitają :lol:
_________________
Mów mi Domino :)
 
 
     
SAke 
Pogromca Mitów! :)


Motocykl: VFR 800Fi
Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2005
Posty: 1019
Skąd: Żyraków / Dębica
Wysłany: 2006-12-20, 21:14   

Domino_89 napisał/a:
Sądze, że na bank by musieli zarekwirowane pojazdy przemalować na wojskową zieleń lub moro, bo np jaskrawo-żółta etka w lesie by była "nieco" widoczna.
CZy wy naprawde uwazacie ze jesli by wybuchla wojna to toczyła by sie głównie w lasach? nie sądze... nie mówimy o 2wojnie swiatowej. Po za tym taka mz by słuzyła pewnie jako kurier albo cuś w tym stylu.

[ Dodano: 2006-12-20, 21:17 ]
Nie panikujcie puki co na wojne sie nie ma. A swoja droga to juz i tak wole oddac ta mz niz zeby mi jakas bombka na garaz spadła najlepiej atomowa :P
_________________
http://www.polskajazda.pl...600,WSK,125/394
 
 
     
hubertbaran 


Motocykl: TS 250/1
Pomógł: 25 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 4458
Skąd: okolice Rzeszowa
Wysłany: 2006-12-20, 22:05   

jak nas ktoś napadnie, a puki co niewidze takich psychopatów coby polske chcieli najechac. To bede robił wszystko zeby być wolny...
_________________
Sex, tanie wino i Disco polo! Szatan jest wielki YEAH !

Werpach:
"Komuna wróciła"
 
 
     
gruby 


Motocykl: yamaha xj 600
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 304
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-12-20, 23:25   

pewne jest ze nastepna wojna to bedzie atomowa, a w tedy to bym palil MZ i spierd... jak najdalej :) ha
_________________
KUPIE OWIEWKE PELNA DO MZ ETZ PISAC NA GG LUP PW

foteczki:
http://www.polskajazda.pl...85&opcja=detail
 
 
     
KrzaK 


Motocykl: Mz Etz 250
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 208
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-20, 23:53   

dziwny przepis. pierwzy raz o nim słysze. mieszane uczucia naprawde, no ale coz. takie mamy prawo niestety i trzeba sie do niego stosowac. Zastanawia mnie w takim razie czy armia nie ma sprzetu? skoro i tak wszyscy płacimy podatki a kasa z budzetu musi isc tez na armie. ...
 
     
SOVIETVW 
Zlotowicz
'nas niedogoniat...


Motocykl: ETZ 251/ DR 800 S
Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 1309
Skąd: Meseritz
Wysłany: 2006-12-21, 01:06   

panowie co wy panikujecie,mobilizacja to nie jest zadna nowosc ,jest juz od bardzo dawna,ma na celu wspomaganie wojska przez ludnosc cywilna w czasie dzialan wojennych ,a raczej obronnych,a na wojne raczej sie nie zanosi,wiec jesli juz by tak było i musieli byscie sie podjac mobilizacji to raczej wasz spzret został by uzyty razem z wami,sam jak mialem jakies 12 lat bylem z ojcem na takiej mobilizacji,ojciec smigal wtedy starem 244,zjechaly sie wtedy chyba wszystkie wywrotki i auta skrzyniowe z byłego woj. Gorzowskiego,sa tez mobilizacje innych spzretow,pozatym zwaracaja za paliwo i za fatyge :D ,za dzien nie obecnosci w pracy takze :D ,w razie dzialan obronnych,takie sily sa uzywane do robienia umocnien,logistyki itd,nie moga sadzac do tych fur zolniezy bo kto bedzie strzelał? :D ,ale takie sily sa wzywane tak wrazie potrzeby nie ze wojna to odrazu,a mobilizacje organizuje sie ,zeby wiedziec jaki potencjał rzeczywisty jest tych sił,czyli ile pojazdow, jakiego typu,jaki stan,i jak sprawnie przebiegla mobilizacja na wypadek takiej potzreby.
_________________
Obecnie w mojej stajni stoją:

MZ ETZ 251
SUZUKI DR 800
VW GOLF III 1.9 TDI
VW GOLF GTI 20 Jahre
MERCEDES-BENZ GE-280 (niedługo 300 TD)
http://www.tagworld.com/Soviet/World/MyWeb.aspx
 
 
     
Jak-44 (joker) 
Joker :)


Motocykl: MZ ETZ 251ex
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 285
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-21, 02:37   

Spokojnie moi drodzy ...

Jak dzwoniłem kiedys w tej sprawie do wojska, to dowiedzałem sie, ze ...
co do motocykli nigdy nie stosuje sie próbnej mobilizacji !
Dotyczy to tylko sprzetu cieższego: cieżarówki itp. - a i to jest zadkoscią.

Takze jak mamy pokój, nasze sprzety nie beda brane do wojska - nawet na jakąs ćwiczebną próbę!


p.s.
Jesli nie wierzycie zadwonice pod numer widoczny na któryms z tych dokumentów co dałem
na fotki i sie sami spytajcie, bo nie chce tu czytac jakis historii wyssanych z palca na temat ze komus wojskowi chcieli wziasc motocykl. :mrgreen:
_________________
Joker moze i nie V.I.P, ale jakie ma moto:)

http://www.bikepics.com/members/01joker/90etz251/
 
 
     
led1 


Motocykl: CBR 900 RR
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 138
Skąd: Szczałb\Piaseczno
Wysłany: 2006-12-21, 08:37   

gruby napisał/a:
popatrz absurd za absurdem trzeba uciekac z tego chorego kraju.... ja akurat wyjezdzam do angli za rok (technikum 4 letnie) jak napisze mature....

No ja wiem, przyznaję ci całkowitą rację, tylko byłem ciekawy jaki kraj wybrałeś :mrgreen:
Qba napisał/a:
Niech sobie wezmą jakiegoś ruska z mapędem na wózek a nie MZ
Po co :lol: ? Wiesz jak to się sypie, MZ bardziej by im się przydała :razz:
Drżyjcie właściciele wojskowych wersji :twisted: szczególnie Trophy i TS :mrgreen:
 
     
jaroquest 


Motocykl: ETZ 251 i 250/300
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 512
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2015-04-01, 11:25   MZ a mobilizacja wojskowa

Ostatnie lata to dziwne czasy. Rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastują jakieś klęski i niezwyczajne zdarzenia. Zaćmienie słońca potem kometa pojawia się na niebie, wreszcie pory roku pomieszały się tak ,że najstarsi ludzie nie pamiętali. Toteż wszyscy w Polsce zwracają oczy ku wschodowi zwłaszcza jednemu państwu -Rosji.

W ostatnim czasie dostałem pismo z Urzędu Miejskiego w Zawiercia wydziału zarządzania kryzysowego i ochrony ludności abym to stawił się w urzędzie, w celu złożenia wyjaśnień dotyczących obronności kraju.
Pomyślałem ,że armia upomina się o moją skromna osobę.
Na miejscu Pan Inspektor wypytał się o stan techniczny mojej MZ i powiadomił mnie ,że z wniosku Komendanta Policji w Zawierciu ,że w razie ogłoszenia mobilizacji lub/i wojny mam dostarczyć mój motocykl ETZ 251 do Komendy Policji w Zawierciu i tam zostanie zmobilizowany w celu obrony kraju.

Trochę mnie zatkało ale w sumie jak moja MZ ma pomóc w razie wojny to czemu nie :mrgreen: , co o tym myślicie? MZ nadaje się do takiej roli? Zaznaczam ,że mój znajomy ma zarejestrowanego trójkołowego Dniepra z napędem na kosz i jemu nic nie przyszło

Na dole fotka protokołu z przesłuchania.


 
 
     
mati14 

Motocykl: mz etz 251e
Pomógł: 2 razy
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 485
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-04-01, 11:55   

Albo jakiś pedzio chce mz w dobrym stanie,i pomyślał że weźmie sobie z okolicy jakąś :mrgreen: Chory kraj..nie dość że szarego człowieka okradają z pieniędzy na rzecz czternastek itp. to jeszcze chcą mu maszynę zabrać na którą ciężko i uczciwie zapracował.. Niech pedały przeznaczą swoje czternastki,wynagrodzenia itp na rzecz zakupu motocykli, jak im mało...za taką jedną pensję wojskowego,posła to nie jednego crossa 450 by kupili..
Ja swoją mz prędzej bym gdzieś zakopał z 10m żeby nie znaleźli.
_________________
Jazda na etezecie to najlepsza jazda na świecie :D
 
     
starszy-mz-4 

Motocykl: MZ
Pomógł: 11 razy
Wiek: 65
Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-04-01, 12:04   

Witam.Dzisiaj jest chyba pierwszy kwietnia.Dobry żart !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
MZ TS 250 1975r
http://fotoo.pl/show.php?...ts-250.jpg.html

MZ ES 250/2
http://zapodaj.net/53da62432f610.jpg.html
 
     
Ariel 


Motocykl: MZ TS 250/1
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 304
Skąd: LPU
Wysłany: 2015-04-01, 12:22   

mati14 napisał/a:
Niech pedały przeznaczą swoje czternastki,wynagrodzenia itp na rzecz zakupu motocykli, jak im mało


Polska to wolny kraj i możesz pisać i mówić co Ci się podoba ale nie obrażaj ludzi których nie znasz.
_________________
Pozdrawiam Ariel
Renowacja MZ TS
250/1

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14