To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Napęd - Silnik - problemy - MZ ES

Paweł/es250/2 - 2006-02-06, 19:28

No wreszcie jakaś konkretna propozycja. A po pierwsze ja też nic niemam do allegro tylko niechce żeby mi ktoś muwił że jest taka strona www.allegro.pl i poradził tam poszukać wału i że tam napewno sie jakiś znajdzie (np. do regeneracji i ze złym sożkiem). Niechce poprawiać fabryki, wiadome że gdybym mugł kupić wał orginalny od es to bym sie nie zastanawiał tylko że niema skąd kupić orginału i dlatego się pytałem czy ktoś może ma wały od es i etz (który łatwiej dostać) żeby je porównać bo jeśli są identyczne lub rużnią sie tylko nieznacznie i ta rużnica nie wpływa na inne elementy czy prace silnika to co to za przerubka? A ciebie plonczek prosze o dokładne zdjęcia tego wału odezwe się jeszcze.
hubertbaran - 2006-02-06, 21:55

3321076- ten gość ma silnik za 150zł;] silnik jest od MZ TS 250/1-5biegowa skrzynia. Brakuje w nim wału(taki sam jak w ETZ).
Toma - 2006-02-07, 22:21

[quote="Paweł/es250/2"]wiadome że gdybym mugł kupić wał orginalny od es to bym sie nie zastanawiał tylko że niema skąd kupić orginału[/quote]

nie bardzo wiem w czym problem, wez Dizmara, Giełde M , czy choćby ŚM , poczytaj , wyślij własne ogłoszenie, przeszukaj neta, nawet możesz sprawdzić allegro :) to nie jest kryptoreklama :) ale ja tam kupiłem mase cześci i to kilka rarytasów których nie mogłem dostać nawet na bajzlach w Łodzi czy K-cach , wał sie sam nie znajdzie trzeba mu troche pomóc



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group