To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Pozostałe motocykle - Komarami do Iraku

Szymon_MZ - 2007-04-18, 19:30

Ja też moge jechać Komarem do Iraku mając całe zaplecze techniczne :mrgreen: Nie martwiąc się o kase itp...

Ale tak czy inaczej warto było by pojechać dla samej jazdy :mrgreen:

nnaja - 2007-04-19, 10:26

Nie, zebym pluł na polską motoryzację, ale sam miałem ogara i... jakoś wywaliło mi ze dwa razy automat od biegów. Poza tym też jakoś specjalnie nie narzekam, bo w porównaniu z moja jawką palił jak marzenie.
Maiłem też kłopoty z podnóżkami, światłami itp. Co nei znaczy że jakoś plwam, bo bardzo miło wspominam romecika.
To jednak nie znaczy, ze uwierzę w bezawaryjność na takiej trasie. To zdarza sie w naprawde dobrych maszynach. Argument nie psuło się bo proste też mnie nie przekonuje. Nawet młotek czasem sie psuje - to przecież takie proste urządzenie :lol:

Michałk - 2007-04-19, 20:10

Zgadza się z tymi automatami tak bywało czasem lubiły nawalać ale na szczęście naprawa ich nie była trudna, a ze światłami to raczej żarówki przeważnie były przyczyną.
I chciałbym nadmienić żę silniki te od komara może nie były za mocne ale za to bardzo wytrzymałe i jest to sprawdzone przez wielu. A te komarki, którymi oni jechali może były ciut lepiej wykonane od przeciętnych.
A tak w nawiasie bardzo mnie zaciekawiły te dwie dziewczny, które lepiej dawali sobie rade niż niektórzy chłopacy.

nnaja - 2007-04-19, 20:17

Bo te dziewczyny to tak juz mają, będą marudzić ale jak by co, to są twardsze od facetów. I na motocyklu i na wyprawie w buszu i podczas tortur - podobno to kwestia babskiej natury. A tej cholera nie odgadniesz :lol:
Michałk - 2007-04-19, 20:25

Dokłdanie, one chyba tylko udają takie słabe.
hubertbaran - 2007-04-22, 10:13

wiec tak... komary były nóweczka;] a 9 tys km to dla nowego pierdzi kółka uzywanego w trasie to pestaka... co mogło sie psuc w skrzynia która ciagle porusza sie na 1 praktycznie biegu;] Zapłon sie sam dobrze oczyszcza przez ciogła prace, wszystko jest nowe i cały czas explatowwane w poprawny sposób;] Dlatego moim zdaniem taki romet mógł sobie jechac;)
adrian90_15 - 2007-04-23, 21:47

A mnie w pierwszej chwili rozwaliła dedykacja: "Ukasz-dzięki za skany!".
Chociaż, może to jest ksywa :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group