» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMINRegulamin MZ KLUB POLSKA
§ 1.


Użytkownik forum zobowiązany jest do właściwego zachowania się (netykieta) na forum; szczegółowo: - przestrzegania zasad dobrego wychowania i kultury osobistej; - nie obrażania uczuć religijnych innych osób; - nie rozpowszechniania treści rasistowskich, obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, PORNOGRAFICZNYCH, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem - dotyczy to również albumu i zdjęć w nim zawartych.
Ponadto zabrania sie kopiowania/powielana zawartości merytorycznej strony, szczegółowo: zabrania sie kopiowania/powielania tekstów, ich fragmentów, artykułów i opisów oraz pozostałych treści bez zgody autora/autorów zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)).

§ 2.


Użytkownik który nie pojawi sie na forum (forum.mz-klub.pl/index.php) przez ponad 6 miesięcy może zostać usunięty z listy użytkowników, co wiąże się ze skasowaniem konta. Ponadto zabrania się zakładania kilku kont przez jednego użytkownika (w przypadku pomyłki w nazwie użytkownika należy zgłosić się do administratora w celu dokonania korekty). Ma to na celu utrudnić proces powstawania tzw. "martwych dusz".


§ 3.


W przypadku naruszenia zasad zawartych w § 1 i § 2 : administrator i moderatorzy mają prawo do: - zwrócenia uwagi o niestosownym zachowaniu sie; - dania ostrzeżenia (informacje o ostrzeżeniach znajdują się pod tym linkiem: forum.mz-klub.pl/warnings.php); zbanowania - czyli stałego zablokowania możliwości wypowiedzi na forum danemu użytkownikowi wraz z powiadomieniem odpowiednich władz. Aby wspomóc te działania rejestrowane sa adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.


§ 4.


Ponadto: - Administrator i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratora bądź moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 7